خرید رپورتاژ

Westinghouse All-Electric Home
در اواخر 1950s وستینگهاوس ارائه مواد تبلیغاتی برای شانزده مختلف تمام برقی صفحه اصلی طرح های طبقه طراحی شده توسط معماران مختلف که به فروش می رسد برای $10 در هر یک و به طول انجامید 900-2000 فوت مربع. معماران نیز قرارداد برای طراحی مدل خانه در مناطق مختلف کشور است. وستینگهاوس کل برق خانه رسما افتتاح شد برای تورهای در سهشنبه, مارس 24 سال 1960. ادامه مطلب برای یک تور تصویری و اطلاعات بیشتر.اندازه گیری 1,604 فوت مربع خانه افتخار دو حیاط مناطق به نام “زندگی در فضای مراکز” سه اتاق خواب و یک اتاق نشیمن, مرکز سرگرمی و تهیه غذا مرکز واقع در وسط یک فضای باز بزرگ. بازدید کنندگان خواسته شد که به توجه داشته باشید ساخته شده است در لوازم خانگی وستینگهاوس می خواستم آنها را به فکر می کنم از آن به عنوان صفحه اصلی مدیریت است که تعداد زیادی از برق دستیاران به جای استفاده از روش های سنتی.

LEGO Ideas Ship in a Bottle 21313 Expert Building Kit, Snap Together Model Ship, Collectible Display Set and Toy for Adults (962 Pieces)
لگو ایده های کشتی در یک بطری 21313 متخصص ساخت کیت ضربه محکم و ناگهانی با هم مدل کشتی کلکسیونی نمایش مجموعه و اسباب بازی برای بزرگسالان (962 قطعه)

  • سازندگان در تمام سنین لذت بردن از تکمیل این پیشرفته ساختمان مجموعه! دقیق کشتی در بطری همچنین شامل یک آجر لگو ایستاده به صفحه نمایش آن را با افتخار. این مدل مناسب برای کودکان و بزرگسالان که عشق مینیاتوری مدل کشتی!
  • این کارشناس مدل قایق ساختمان مجموعه ای ساخته شده است با 962 قطعات و ویژگی های یک buildable چوب پنبه و موم مهر و موم عنصر کشتی با کاپیتان چهارم, توپ, دکل لانه کلاغ بادبان و پرچم و یک صفحه نمایش ایستاده با nameplate.
  • این دریایی کلکسیونی ساخت اسباب بازی شامل یک صفحه نمایش ایستاده بنابراین سازندگان می تواند با افتخار نشان می دهد خود را ایجاد. آن را نیز همراه با جزوه آموزش در مورد مجموعه فن خالق و لگو طراحان. سازندگان را دوست دارم این مدل مینیاتوری کشتی ساخت.
  • لگو ایده های کشتی در یک بطری مدل ساخت کیت سازگار با تمامی لگو ساخت و ساز مجموعه های خلاق ساختمان.
  • بطری را بر پایه اقدامات بیش از 3″ (10 سانتی متر) بالا 12″ (31) گسترده و 3″ (10 سانتی متر) عمق کشتی اقدامات بیش از 3″ (8 سانتیمتر) بالا 5″ (14 سانتی متر) طول و 1″ (5 سانتی متر) عرض دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de