یک دهه از emoji: چگونه بادنجان و گریه چهره متصل همه ما آنلاین

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بetween 1998 و 1999 در حالی که بقیه جهان فن آوری بود و دلچسب با هزاره اشکال 27 ساله مهندس در تلفن شرکت NTT Docomo شد کار بر روی یک پروژه که در تعریف بعدی عصر ارتباطات دیجیتال. اگر چه او نمی آن را می دانم هنوز رتبهدهی نشده است.

از دفتر کار خود در استان گیفو, Shigetaka Kurita در تلاش بود برای ایجاد یک راه را برای مشتریان به برقراری ارتباط از طریق آیکون. برای سال کارفرمای خود موفق بوده است در فروش پیجر به ژاپن, نوجوانان, و تصمیم خود را برای اضافه کردن یک نماد قلب به یک دستگاه تا به حال به اثبات رساند. اما به عنوان رقبای سرعت ایجاد ویژگی های مشابه Kurita می دانستند Docomo مورد نیاز بیشتر است.

نتیجه مجموعه ای از 176 آیکون در 12×12 پیکسل است که Kurita به نام emoji, ترکیبی از دو کلمه ژاپنی: “e” به صورت تصویر و “moji” برای شخصیت. نقاشی از مانگا و شخصیت های چینی و همچنین بین المللی, حمام, نشانه های او را پوشش همه چیز را از آب و هوا به ترافیک و حالت های حمل و نقل. امروز Kurita نمادهای هستند بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ عامه آنها به نمایش گذاشته شده در موزه نیویورک از هنر مدرن.

نمادها در نوشتن وجود داشته قبل از Kurita را brainwave: اولین اروپایی ها شد, شناخته شده برای نوشتن روی دیوارهای غار در دوران پارینه سنگی سن مانند Chauvet اسب در فرانسه و یا در التمیرا گاومیش کوهان دار امریکایی در اسپانیا. در سال 1881 موضوع جن , مجله, روزنامه نگاران را به خود جلب کرد چهار پایه چهره آن خواستار “تایپی هنر”. و در سال 1980 استاد در دانشگاه کارنگی ملون در پنسیلوانیا, Scott E. Fahlman, پیشنهاد کرد که کاربران از مدرسه در هیئت مدیره پیام استفاده کنید 🙂 علامت به معنی اگر آنها شوخی یا نه (اگر چه او به آنها یاد می دهد به خواندن آن وری برای اولین بار).

Fahlman این شکلک ها آشنا خواهد بود به هر کسی که با استفاده از ایمیل و اس ام اس یا چت روم های قبل از 2009 زمانی که جهانی شکلک حروف الفبا بود و هنوز هم بی سابقه است. پشت صحنه, از سال 2007 گوگل شده بود منجر به اتهام در تلاش برای به دست آوردن یونیکد کنسرسیوم (غیر انتفاعی است که حفظ متن استاندارد در سراسر رایانه) به تشخیص emoji. در سال 2009 اپل همچنین ارائه یک پیشنهاد. اما آن را تا سال 2010 که یونیکد در نهایت متوجه شدم که آنها دیگر نمی تواند می گویند هیچ.

“تا آن زمان که emojis جهانی شد و همه ما به صورت مختصر دیجیتال پیام های از دست رفته برخی از عملکردهای ارتباطی” Vyv Evans سابق استاد زبان شناسی در دانشگاه بنگور می گوید مستقل. برآورد چگونه به طور گسترده ای از emoji استفاده می شود متفاوت است: تحقیقات از TalkTalk در سال 2015 حدود 80 درصد از استرالیایی ها استفاده از آنها را به طور منظم و یک شکل که احتمالا افزایش یافته است در پنج سال گذشته است. کلمه “emoji” به عنوان دیکشنری آکسفورد کلمه در سال 2015 نشان میدهد که چگونه به سرعت آن را به حال تبدیل شدن به یک خانواده مفهوم است.

با وجود استفاده گسترده از, معاصر, تفسیر اغلب حفره دار از emoji به عنوان نوجوانیک sub-par شکل از گفتگو. یک 2018 مطالعهانجام شده توسط YouTube, نتیجه emojis شد “باعث خرابی زبان انگلیسی” از آنجا که افراد جوان با تکیه بر آنها در جای واقعی کلمه است. اما یک دهه از emoji تغییر ارتباطی ما برای این بدتر ؟

استاد اوانز معتقد است به دور از گسترده emoji استفاده بودن به ضرر ما زبان آن سودمند است. او توضیح می دهد که ارتباطات انسانی است “multi-modal” که بدان معنی است که هنگامی که ما صحبت چهره به چهره ما با تکیه بر سه کانال اصلی برای انتقال پیام ما: این زبان (واژه ما استفاده کنید) paralinguistic نشانه (تن صدا) و kinesics (بیان صورت و بدن زبان بدن و حرکت).

“اگر شما می خواهید برای گفتن” دوستت دارم “به کسی که شما می توانید تغییر معنای این کلمات فقط با تن صدای خود را [خود را paralinguistic نشانه] – می توان آن را صادقانه اعلام و یا جالب انفجار قرار داده و آنها را” او می گوید. “به همین ترتیب ما با استفاده از kinesics – اگر شما سفارش یک شیرینی و فقط گفت:” من می خواهم یک کروسانت “اما اشاره در یک خاص است که یک غیر کلامی نشانه”.

استاد ایوانز می گوید این حالت ارائه نکات دقیق وظریف به کلمات ما و به خصوص مهم برای انتقال همدلی – “این است که اساس ارتباط موثر” و برای ایجاد “طنین عاطفی” است که چگونه ما را به دوستان و دشمنان و یا هر نوع رابطه است. اما زمانی که ما ارتباط دیجیتالی دو تا از این راه دور گرفته شده است.

استاد ایوانز می گوید: از emoji به ارمغان می آورد عملکرد از دست رفته. “Emoji پر کردن در آنچه که ما انجام می دهد در فرد تصور کنید که داشتن یک مکالمه و هرگز ساخت تماس با چشم و یا یک نواخت. Emoji تحقق پنج توابع پایه: آنها به جای کلمات تقویت عبارت تضاد با تعریف (توضیح دهید) و یا همدردی (به عنوان مثال. عشق قلب),” او می گوید. “بنابراین این استعاره که emojis معادل یک نوجوان خر خر کردن – آن را به یک اسم بی مسمی و misunderstands ارتباطات است.”

فیلیپ Seargeant مدرس ارشد زبانشناسی کاربردی در دانشگاه آزاد موافق است. “مهم ترین نقشی که از emoji بازی است که با اضافه کردن یک لایه عاطفی فریم به بازی گاه به گاه آنلاین نوشته گفتگو. با افزایش استفاده از رسانه های اجتماعی در زندگی ما صرف مقدار زیادی از زمان و چت از طریق نوشتن و پس از emojis یک راه اضافه کردن این به این گفتگو. در این راه آنها یک راه حل های دیجیتال به راه است که ارتباطی مدرن تکامل یافته است.”

این عمق احساسات روشن است هنگامی که شما در نظر بگیرید محبوب ترین emojis در انگلستانبا توجه به اپل – گریه خنده شکلک های قلب قرمز و گریه در صورت. همچنین چگونه اندی موری به tweeting یک جریان از emoji به نمایندگی خود را در روز عروسی در مارس 2015 به نظر نمی رسد کودکانه یا سبک اما قلبی و متفکر. و این که چرا وب سایت های دوستیابی, Match.com گزارش افرادی که استفاده از emojis بیشتر در پیام ها بروید در تاریخ بیشتر و بهتر روابط عاشقانه.

(گتی ایماژ/iStockphoto)

و همچنین به عنوان انتقال احساسات ظهور emoji نیز اجازه بیان گاهی اوقات ایده های پیچیده. در سال 2016 تایمز گزارش داد که یک قاضی تا به حال با استفاده از یک ‘شکلک’ شکلک برای توضیح شواهد به دو فرزند در دادگاه مقاله پژوهشی پیشنهاد شده معلمان باید استفاده از آنها را در کلاس درس و در سال 2014 در کاخ سفید با صدور یک گزارش اقتصادی نشان داده شده با از emoji. در واقع حتی یک نسخه از موبی دیک به طور کامل در شکلک مناسب به نام Emoji, کیر.

Seargeant می گوید: “من فکر می کنم رسانه ها ادراک از emoji است که هنوز هم به عنوان کاملا بیهوده و بیمعنی که در آن در واقع آنها به طور فزاینده ای در حال استفاده جدی در زمینه. مردم استفاده از آنها برای بیان همبستگی در زمان فاجعه ملی [سرهم بندی کردن زنبور عسل مورد استفاده قرار گرفت به طور گسترده ای در توییتر دنبال منچستر عرصه بمب گذاری]; سیاستمداران استفاده از آنها در ارتباطات رسمی [Penny Mordaunt به بازار عرضه ضد قلدری مبارزات انتخاباتی با از emoji به نام #GoodMannersEmoji]; مردم بیشتر احتمال دارد به استفاده از آنها در کار ایمیل از آنها یک بار بود.”

در این راه Seargeant می گوید: emojis همچنین می توانید تراز خود را به عنوان هویت نشانگر آنلاین. این بدان معنی است وجود دارد افزایش اهمیت به تنوع emoji; شکلک های جدید منتشر می شوند یک بار در سال (هر کسی می تواند ارائه یک پیشنهاد برای اضافه کردن یکی از جدید) و پس از 2015 شده اند به طور فزاینده ای با تمرکز بر تنوع ارائه شده است. وجود دارد در حال حاضر پنج تن پوست, هم جنس خانواده و غرور پرچم یک زن بلند کردن وزنه و یک بوفه جهانی خوردم. این فرایند به عنوان “بزرگ از Emoji سیاسی”.

یک مثال از هویت نشانگر بود که بانوی حال تن یک عنکبوت نخستین بار باز کردن زمانی که حاکم در دولت proroguing مجلس و تعداد زیادی از افراد دلسوز به حکم شروع به استفاده از یک عنکبوت emoji در توییتر خود دسته می گوید:” Seargeant. “یا emojis مورد استفاده توسط Alt سمت راست. وجود دارد نمونه هایی از تروریست ها با استفاده از آنها به عنوان یک کد” او می گوید. در طرف دیگر این طیف سیاسی شد Lizzo استفاده از هلو emoji به صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح.

و همچنین به عنوان اجازه می دهد ما را به بیان پیچیده و یا عاطفی ایده های emojis همچنین می توانید با عبور از موانع زبان – کلمات ترجمه شده اما emoji بین المللی است. قدرت این نشان داده شد در سال 2017, زمانی که محققان از دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت و بنیاد بیل و ملیندا گیتس پیشنهاد emoji پشه به عنوان یک راه برای بهتر توصیف پشه بیماری های منتقله مانند مالاریا و Zika (آن تصویب شد و در اوایل سال 2018).

Seargeant می گوید که از emoji بخشی از یک روند کلی به سمت بیشتر ارتباطات بصری ایجاد شده توسط رسانه های اجتماعی و اینترنت: “این تغییرات عبارتند از قیام در استفاده از ارتباطات تصویری آنلاین (با emojis پیوستن به gifs, selfies, الگوهای رفتاری و غیره در این رابطه); و یک روند غیر رسمی و اغلب تکه تکه گفتگو.”

با وجود بسیاری از هنوز هم از دیدن emoji به عنوان یک جوان, پیگیری کارشناسان بر این باورند که در اینجا به ماندن بگیرید. “من حدس می زنم خواهد بود که حداقل برای چند سال آینده emojis به عنوان ما می دانیم که آنها در حال حاضر هنوز هم ادامه خواهد داد به استفاده می شود نه به خاطر آنها شده ایم به طوری تعبیه شده در فرهنگ, بنابراین جایگزین کردن آنها را با چیزی کاملا متفاوت را شامل بزرگ فرهنگی تغییر می گوید:” Seargeant.

توانایی emoji برای انطباق با زمان (اسپانیایی زبان در حال حاضر یک شکلک برای coronavirus – ترکیبی از یک تاج “کرونا” و میکروب emoji); گنجاندن آن در دانشگاه درسی در کالج کینگ لندن و ادینبورگ و کاردیف به عنوان ارزش علمی مطالعه و افزایش ارتباط عاطفی آن را به ما می دهد در حال حاضر همه مسلم است. حداقل به این خاطر که با جهانی همه گیر مستند و بوم در از راه دور کار – زمان همه ما صرف برقراری ارتباط آنلاین است مهم تر از همیشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید