9 نشانه هایی که شما سقوط در عشق با توجه به روانشناسی

در حال سقوط در عشق این است که یکی از عجیب ترین و فوق العاده ترین چیزهایی که یک انسان می تواند تجربه. و در حالی که آن را برای هر کس متفاوت وجود دارد برخی از رایج افکار و احساسات است که می تواند کمک به مردم برای شناسایی زمانی که آن اتفاق می افتد.

شما ممکن است دچار یکی از شاخص های بارز مانند که قادر به فکر می کنم در مورد هر کسی و یا هر چیز دیگری اما آن شخص – یا نشانه ها می تواند بیشتر مبهم.

هر آن ممکن است وجود دارد هیچ شکی نیست که در حال سقوط در عشق در امروز تودرتو دوستیابی چشم انداز پیچیده است. در یک پیشنهاد به ساده کردن همه چیز کمی مستقل صحبت کرد و به روانشناسان به شناسایی برخی از آیات روشن است که شما ممکن است سقوط در عشق با کسی.

1. شما می تواند به توقف در آنها خیره

این یک کلاسیک نشانه ای از شیفتگی: از دست دادن خود را در چشم یکی از شما عشق است. مشاور روانشناس مارک Hekster توضیح می دهد که این یکی از بارز ترین نشانه هایی که شما سقوط در عشق با کسی. “چرا شما نمی خواهید به نگاه به چشمان کسی که شما تجربه به عنوان زیبا ترین و جذاب ترین فرد در جهان را به خود” او می گوید.

نکته این است که زمانی که شما نگاه کنید کسی که شما را دوست دارم شما نه تنها دیدن آنچه مانند نگاه کنند. شما ممکن است دیدن کل خود را در آینده با هم و یا حداقل تصور کنید آنچه در آن می تواند.

“شما به دنبال چیزی می گوید:” Hekster. “اگر شما تا کنون دیده یک مادر به دنبال خود نوزاد تازه متولد شده و یا به دنبال فرزند خود را در راه عشق و سپس شما را تشخیص برخی از این ثابت خیره در عشق خود شیء است.”

2. شما کنار گذاشتن فعالیت های معمول خود را

اگر شما در حال لذت بردن از صرف وقت با کسی که سیستم پاداش در مغز را افزایش می دهد انگیزه خود را می خواهید به “بیشتر” از آن زمان توضیح می دهد که قدمت روانشناس مادلین ماسون Roantree. “شما شروع به طلب خود با حضور” او می افزاید.

شما ممکن است شروع به فکر راه به نزدیکی آنها بیش از حد است که می تواند شامل در نظر گرفتن منافع خود به امید آن می تواند کمک به تقویت نوپای پیوند بین شما.

“برای مثال ممکن است شما متنفر هستند سالسا اما به خودتان پیدا کنید ثبت نام در سالسا البته حتی اگر آنها در این دوره به دلیل شما احساس می کنید نزدیک به آنها را توسط پروکسی” توضیح می دهد که ماسون Roantree. “آن را نیز به شما می دهد چیز دیگری شما می توانید به آنها صحبت کردن در مورد, و شاید این یک راه برای جلب آنها را به نزدیک به شما است.”

3. شما از ذهن نیست زمانی که آنها انجام کاری غیرجذاب

“قدرت عشق و جدید عشق خاص است بدوی می گوید:” Hekster.

این به این معنی است که وقتی کسی شما را در حال سقوط در عشق با چیزی شما ممکن است درک غیرجذاب که آیا آن را در حال درهم و برهم و یا ترک صندلی توالت شما نمی خواهد ذهن. در واقع شما ممکن است حتی متوجه آن است.

“عشق می تواند فوق العاده قدرتمند است و می تواند در ارتباط با از دست دادن تمام مهار” می افزاید: Hekster. “فکر می کنم در مورد پدر و مادر که در عشق با نوزاد خود را و چگونه آنها را اذعان کرد که آنها فرزند خود را دوست دارم مهم نیست که چقدر کثیف هستند و یا چه مقدار از آنها متوقف کردن آنها را از خواب.”

4. هنگامی که شما با هم

اگر شما در حال سقوط در عشق با کسی شانس هستند که وقت خود را با آنها خواهد شد بسیار به سرعت, توضیح می دهد, مشاور روانشناس, Daria Kuss.

این است که اغلب مورد زمانی که ما در حال انجام چیزی است که ما لذت بردن از – و گذراندن وقت با کسی که ما در حال سقوط در عشق با هیچ تفاوتی ندارد.

“شما در جریان هنگامی که شما با آنها” او می افزاید: “بنابراین شما نمی خواهد متوجه تیک تاک ساعت زمانی که شما صرف زمان با هم”.

5. آنها هیچ غلطی نمیتوانند بکنند

در حال سقوط در عشق تار می تواند درک خود را از واقعیت کمی می گوید Hekster.

“این احتمال وجود دارد که اگر شما احساس می کنید عمیقا در عشق با کسی, سپس شما باید تا حدودی غیر واقعی مشاهده آنها چه کسانی هستند و چگونه آنها خود را در حال حاضر” او می افزاید.

بنابراین در حالی که شما ممکن است تمایل به انتقاد از شخص دیگری انجام یا گفتن چیزی است که اگر شریک زندگی خود را می کند و یا آنها می گوید: شما ممکن است آنها را دوست دارم برای آن در چشم خود آنها هیچ غلطی نمیتوانند بکنند.

“حتی اگر آنها با پوشیدن صندل با جوراب. این چیزی است که باعث می شود آنها را بسیار زیبا, درست است؟!” او می افزاید. “هنگامی که شما در عشق هستند شما می بینید یک نسخه از زیبایی است که احساس نيرومندي. این idealisation فرد بر آنها تمام احساسات خود را متمرکز هستند.”

6. شما احساس می کنید غیر منتظره ای خوش

هنگامی که شما سقوط در عشق چیز دیگری در زندگی شما ممکن است احساس کنید فوق العاده می گوید ماسون Roantree.

“شما همچنین ممکن است احساس کمی پر انرژی تر بدون هیچ دلیل روشنی” او می افزاید.

“این نتیجه از تمام کسانی که ‘دوپامین بازدید’ شما اخذ شده است از فکر کردن در مورد شریک زندگی خود را و انجام کارهایی یا با آنها و یا که شما را به یاد آنها.

“عمل مثبت پیش بینی می کند کاهش احساس استرس بنابراین پیش بینی بودن با شریک زندگی خود را افزایش سلامت روانی خود را ساخت شما احساس بهتری در مورد زندگی است.”

7. شما می خواهید به لمس و بوسه آنها

این ممکن است به نظر می رسد بسیار آشکار است. اما دلیل اینکه چرا شما می خواهید به لمس و بوسه کسی که شما سقوط در عشق با مراتب عمیق تر و ریشه تر از شما ممکن است فکر می کنم.

هنگامی که شما را لمس کسی که شما سقوط در عشق با آن انتشار “عشق هورمون” اکسی توسین.

“این را به شما احساس شادی و تقویت ارتباط بین شما و شریک زندگی خود را,” توضیح می دهد که Kuss.

8. شما همیشه فکر می کنم در مورد آنها

“سقوط در عشق شامل یک تسلیم احساسات ما را به فرد دیگری می گوید:” Hekster.

که در تسلیم Hekster توضیح می دهد که ما با ادغام که فرد در یک راه و به طور کامل تبدیل به دغدغه با آنها را به نقطه که در آن آنها تسلط بر افکار ما است.

دوباره این تا حدودی با تشکر از اکسی توسین که منتشر شده است در مغز در هنگام رابطه جنسی.

“این می تواند بر احساسات و شناخت اجتماعی پیوند” می افزاید: Hekster همه از آن می تواند شما را احساس نزدیک شدن به کسی و پرورش احساسات از عشق.

9. شما می خواهید آنها را به شاد

هنگامی که شما شروع به سقوط در عشق با کسی که شما ممکن است خودتان احساس نوع دوستانه تر از حد معمول می گوید Hekster.

“این توصیف بیشتر نسخه های قدیمی عشق” او اضافه می کند توضیح داد که می توان آن را نشانه ای از عمیق و ماندگار عشق است.

“شما نه تنها می خواهید شادی را برای خود, اما شما می خواهید آن را در اندازه گیری برابر برای شخص دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید