9 کالیفرنیا شراب برای ما روز استقلال

تیوی, ایالات متحده ممکن است تا به حال بسیاری را به جشن می گیرند به تازگی: کشنده تلفات این بیماری همه گیر محض awfulness از آن رئیس جمهور و مرگ وحشتناک جورج فلوید. بنابراین مارک از روز استقلال ممکن است کمی خاموش این سال است.

به دلایل مختلف آمریکایی شراب هرگز به نظر می رسد شده اند به عنوان محبوب در اینجا به عنوان برخی دیگر از شراب دنیای جدید – Waitrose لیست تنها 28 ما شراب در مقایسه با 74 برای جنوب امریکا – که برخی از آنها ممکن است با توجه به این واقعیت است که با مقایسه با جاهای دیگر آن بهترین شراب را می توان در سمت گران است. اما اگر شما در اطراف مغازه وجود دارد بسیار برای جشن آمریکا در مورد شراب و این تاریخ است که به عنوان خوب بهانه ای که هر.

در اوایل این سال من در شراب از واشنگتن و اورگان بنابراین در اینجا برخی از شراب عالی از دولت که بزرگترین تولید کننده: California حسابداری برای حدود 85 درصد از تمام ما شراب. کالیفرنیا است البته تا حد زیادی به سبک مدیترانه ای آب و هوا, اما در برخی از مناطق کوهستانی در حال سرد توسط نسیم دریا و fogs پس از آن به انواع شراب قرمز است که رشد در هر دو گرم و آب و هوای سردتر – از بزرگ و فربه cabernets به ابریشمی pinot noirs.

اما انگور که کالیفرنیا را دوست دارد به تماس خود را است zinfandel است که تا حد زیادی تنها رشد کرده و در جاهای دیگر در جهان در جنوب ایتالیا که در آن باعث می شود fulsome متوسط سالم قرمز, شات طریق با اسیدیته است که می تواند طعم و مزه آنها را کمی وحشی زمانی که جوان است.

در کالیفرنیا zinfandel می تواند یک کمی روی شیرین و الکل بالا سمت اما زمانی که شراب می شود آن را معمولا با انگور و کمی بطری سن می توان آن را بسیار عالی و سرشار از میوه رسیده عطر و طعم.

اولین تاک در منطقه سونوما به شمال سان فرانسیسکو کاشته شد توسط مهاجران ایتالیایی و Ravenswood لدی پیر تاک Zinfandel 2017 (£13.99 simplywinesdirect.انگلستان) است که تقریبا معیار زین با کامل در, طعم آلو و تمشک و انگور قرمز و نکات قهوه و قهوه. اما برای چیزی کمی خاص و متفاوت سعی استثنایی بزرگ, طعم 1000 داستان Zinfandel کالیفرنیا 2017 (£16.99 یا £14.99 اگر خریداری به عنوان بخشی از مخلوط شش بطری خرید با شکوه است.co.انگلستان; £15.00 sainsburys.co.انگلستان). از Mendocino منطقه به سمت شمال از دولت آن است که در سن نه در بشکه های بلوط فرانسوی اما در سابق بوربن ویسکی بشکه که کمی مانع میوه و گویا غنی دودی کارامل و وانیل طعم با مقدار زیادی از ادویه در پس زمینه. مراقب باشید بالا 14.5 درصد ABV; اگر یکی وجود دارد شراب من تا به حال به را انتخاب کنید در این تابستان برای یک کبابی استیک باقیمانده در یک شب گرم در باغ, این امر احتمالا آن است.

با مقايسه Angeline Cabernet Sauvignon 2017 (£14.99 secretcellar.co.انگلستان), ساخته شده با انگور گرفته شده از سراسر کالیفرنیا ممکن است به نظر می رسد کمی خاموش اما این دوست داشتنی, دلپذیر, صاف, تنومند شراب با متعادل مخمل خواب دار brambly و میوه های قرمز و برخی بسیار محدود بلوط است. دوباره یک شراب برای استیک یا غذاهای گیاهی غنی تر و بیشتر میز شام از کباب کردن ،

و بنابراین به pinot نوآر است که رشد در مناطق سرد و می تواند متفاوت باشد بین روشن, طعم گیلاس با یک لمس زمین یا کمی تیره تر و غنی تر از نسخه. سابق این نمایشگاه سونوما ساحل Pinot نوآر 2018 (£16.00 thewinesociety.com)از شراب را به جامعه خود, برچسب, نور و شاداب و پر جنب و جوش قرمز میوه ها و برخی بسیار ظریف دودی و خاکی و تند یادداشت; نوشیدنی انبار سرد و یا سرد با فندک گوشت و استیک ماهی تن. فولر سبک نمایش داده می شود به شکل عالی در زیبا moreish La Crema مونتری 2017 (£22.95 slurp.co.انگلستان; winedirect.co.انگلستان) از باد می وزد مونتری تپه که جذاب طعم آلو سیاه, گیلاس, mocha, برخی نکات انار و تند undertones حفظ دوست داشتنی طراوت در سراسر.

وقتی که می آید به سفیده کالیفرنیا است که واقعا بیشتر از همه مورد chardonnay. این کندال جکسون خمار ذخیره 2017 (£15.49 robertsandspeight.co.انگلستان; £16.79 drinksdirect.co.انگلستان)نیز از مونتری خیلی معیار در اینجا بسیار محبوب در ایالات متحده و شایسته: خوب ساخته شده, کلاسیک, oaky, روغنی مرکبات و میوه های گرمسیری-inflected chardonnay, ارائه, بزرگ گرد, لقمه.

تنها کمی کمتر fullsome است ادنا دره Chardonnay 2018 (£15.99 یا £13.99 اگر خریداری به عنوان بخشی از یک مخلوط شش بطری خرید با شکوه است.co.انگلستان). هر دو این شراب ایده آل با توجهی غذاهای ماهی به خصوص زمانی که دودی مانند ماهی و یا ماهی قزل آلا یا با خامه سس بلکه با غذاهای گیاهی یا کباب مرغ است. وقتی که می آید به دیگر سفیده وجود دارد مقدار زیادی از sauvignon بلان و برخی از pinot grigio تولید شده اگر چه هنوز بسیاری آن راه می یابد به مشتریان داخلی قفسه عمدتا به گمان من به دلیل رقابت از نیوزیلند و ایتالیا خیلی قوی است.

اما یکی از کسانی که Waitrose شراب است ترد و خوش مزه پابرهنه Sauvignon بلان (£6.89 waitrosecellar.com)که پر است از پرقدرت طعم میوه های گرمسیری در حالی که موج شکستن Pinot Grigio (£7.00 M&S, فروشگاه فقط) است و جای تعجب کامل سالم و معطر و میوه ای را در pinot grigio; هر دو معامله یخچال-درب سفید پوستان و مناسب برای تابستان جرعه جرعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>