8 شراب به خرید در حال حاضر برای حمایت از آفریقای جنوبی

شراب آفریقای جنوبی صنعت شده است به خصوص به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر. ویروس و پس از آن مستند آمد و در وسط نیمکره جنوبی شراب برداشت – گفته شده است یکی از بهترین vintages در سال – و اگر چه شراب سازان موفق به تا حد زیادی تکمیل برداشت به دنبال آن دولت ممنوعیت شراب صادرات برای بیش از دو هفته طول مارس; داخلی فروش الکل نیز متوقف شده است.

صادرات از سر گرفته اند اما انگلستان است که از بزرگترین بازار های خارج از کشور برای SA شراب – در حدود یک پنجم از همه شراب صادرات – و پس از بسته شدن تمام UK, میله, رستوران ها و کیترینگ تجاری و همچنین به عنوان به طور کلی محدودیت که شراب تجارت شده است مجبور به تحمل شده است بیشتر ضربه چکش.

خوشبختانه ما در سوپر مارکت ها و خرده فروشان آنلاین موفق شده اند برای ادامه و دومی در خصوص اقتباس کرده اند خود را تحویل پروتکل با توجه به مصرف کنندگان است. بنابراین وجود دارد مقدار زیادی از آفریقای جنوبی شراب وجود دارد و در حال حاضر بیش از هر زمان برای خرید و لذت بردن از آنها آن است که آیا فردی خود را طول می کشد در اروپا انگور سفید یا بزرگ و گوشتی قرمز است که برخی از بهترین در جهان جدید.

برای پول من و با تمام احترام به Loire, آفریقای جنوبی تولید بهترین مون بلان است که در آب و هوای گرمتر می شود کاملتر و پیچیده تر از همتایان فرانسوی خود در حالت ایده آل مناسب برای قوی با طعم سیر ماهی و غذاهای. این درست است به خصوص از بشکه تخمیر شراب مانند Kleine Zalze مون بلان تاکستان انتخاب Stellenbosch 2018, (£13.99 robertsandspeight.co.انگلستان; £17.75 flagshipwines.co.انگلستان) از این کشور نخست تولید شراب و منطقه است که غنی طعم میوه های گرمسیری با لمس از عسل و درخت و در عین حال خشک در بلند مدت به پایان برسد.

این ویژگی از آفریقای جنوبی شراب که بلوط استفاده می شود در محدود راه – برای اضافه کردن پیچیدگی و شخصیت اما بدون تسلط را می توان به عنوان مورد در جای دیگر در دنیای جدید است. پایان سفر لانه زنبوری Chardonnay 2019 (£8.50 marksandspencer.com) است که ترکیبی از مرکبات و وانیل را در یک دهان پر کن و گرد و سبک است که دنیای جدید chardonnay طرفداران را دوست دارم اما بدون اینکه بیش از بالا و عالی ارزش به عنوان خوبی است.

بیشتر عاقلانه بلوط در اینجا: roussanne است انگور به طور معمول در بر داشت در سفید می آمیزد اما خیره کننده Simonsig Stellenbosch Roussanne 2016 (£17.48 jascots.co.انگلستان; حداقل سفارش شش بطری) کامل وحی است. غنی گرمسیری و باغ میوه طعم گلابی و درخت و لمس مهار بلوط برای اضافه کردن پیچیدگی را به صورت فریبنده لقمه. همچنین برای غنی ماهی و غذاهای مناسب برای جوجه کباب و یا فندک غذاهای گوشت خوک.

این ویژگی از آفریقای جنوبی شراب که بلوط استفاده شده است در یک راه مهار (مستقل)

این همه در مورد بلوط هر چند. برای سبک تر و تازه تر و بیشتر کیف پول دوستانه نسخه از مون بلان سعی کنید Zalze بوش تاک مون بلان 2019 (£8.99 waitrose.com) است که از بزرگ و کوچک روزمره سفید. آفریقای جنوبی نیز خود را در sauvignon blanc که می افتد در مورد اواسط راه از بین فندک سبک فرانسوی و کاملا گرمسیری جهان جدید نسخه. این RNW Rikus Neethling Sauvignon بلان 2019 (£11.95 davywine.co.انگلستان) است refreshingly پر جنب و جوش, با مزه, طعم گریپ فروت و لیمو ترش با برخی از گیاهی, یادداشت ها و ایده آل خواهد بود با آخرین فصل مارچوبه.

وقتی که می آید به رنگ قرمز شراب pinotage آفریقای جنوبی است تنها “خود” انگور – بومی نشده اما اوایل 20قرن ترکیبی از pinot نوآر و cinsault و رشد تقریبا هیچ جای دیگری در جهان است. با آن مخلوط میوه های قرمز و ادویه و قهوه و شکلات طعم و بسیار متمایز گیاهی شخصیت آن است که برای طعم و مزه است و همواره به عنوان یک توصیف “آن را دوست دارم یا نفرت داشتن از آن شراب”. بنابراین اگر شما به pinotage سعی کنید متعادل Sainsbury Fairtrade تفاوت طعم Pinotage 2019 (£7.50 sainsburys.co.انگلستان) از یک خانواده سرمایه گذاری در Stellenrust خوب روزمره آبدار قرمز برای پیتزا و پاستا به سبک غذاهای که ممکن است شما را متقاعد کند.

Fairtrade شراب به کمک کانال سود به دست تولید کنندگان محلی پس از آن است که یک علت های خوب به عنوان به خوبی. آن را نیز بسیار عالی شراب برای برخی از سوسیس کباب – و یا به عنوان شناخته شده آن در آفریقای جنوبی یک braai – به عنوان اسب جنگی شیراز 2017 (£7.57 jascots.co.انگلستان; حداقل سفارش شش بطری) با روستایی و کامل در طعم آلو و تمشک و مقدار زیادی از تند تند undertones که مطابقت با هر گوشت سرخ شده است.

در نهایت آنچه در آفریقای جنوبی نیز در اکسل هستند کلاسیک, بزرگ گرد, cabernet sauvignons با بسیاری از درنگ, brambly تیره, میوه ها و, دوباره, که در آن مهار و استفاده از بلوط می افزاید: فقط به اندازه کافی وانیل و cedary تن. و سفر آقا لوری Cabernet Sauvignon 2017 (£14.99 waitrose.com) کنه تمام کسانی که جعبه – بزرگ صاف رضایت شراب و تسکین دهنده و آرام لقمه برای این بار مشکل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید