Award winner 2005
hostgator.com logo

بررسی سرمقاله

Host Gator بخشی از خدمات: میزبانی وبثبت دامنهخود datacenter | تغییرمسیر از unifiedlayer.com | تغییرمسیر از astarhost.com rolerhosting.com wahmhosting.com

همیشه از آنها شروع به فعالیت خود را در سال 2002 HostGator موفق به توسعه طیف گسترده ای از خدمات میزبانی وب, ثبت دامنه و خدمات مختلف (طراحی وب سایت). جوایز آنها را برنده از ابتدای تقویت شرکت HostGator شهرت.

برنامه میزبانی از HostGator هر یک با یک گواهی اس اس ال رایگان پهنای باند unmetered و 1 کلیک کنید نصب. وجود دارد تعدادی از ویژگی های موجود در این برنامه: رایگان HostGator سایت ساز رایگان وب سایت, انتقال, انتقال دامنه, اسکریپت انتقال یا MySQL انتقال.
سرور مجازی میزبانی وب گزینه های انعطاف پذیر مجهز به نرم افزار انتخاب قابلیت های پیشرفته و یا هفتگی پشتیبان گیری.

سرور اختصاصی شامل 3 اختصاص داده شده IPv4 IPs Raid-1 پیکربندی فضای مجاز: نامحدود پایگاه داده به طور کامل کار برکنار شده DDoS protection و کامل دسترسی ریشه. ابر سرورهای ذخیره یکپارچه اطلاعات معکوس خودکار failover (هنگام مواجهه با سخت افزار مشکلات, مشتری, سایت تغییر به سرور دیگر) بصری داشبورد و یک گواهی SSL رایگان.

نماینده ی فروش میزبانی وب مشخص می شود انعطاف پذیری و مقیاس پذیری; دامنه نامحدود و هر یک از آنها می آید با یک گواهی SSL رایگان.

قیمت و هزینه

این قیمت نشان میدهد زمانی که یک مشتری به نظر می رسد برای یک طرح هستند ارائه شده برای ترم اول. این تخفیف پیشنهادات ارائه شده توسط HostGator واقعا جذاب هستند اما مشتریان باید با توجه به این جزئیات کوچک به طوری که آنها نمی تواند به اشتباه فکر میکنند. مشکل اصلی ممکن است به نظر می رسد هنگامی که یک مشتری به تمدید برنامه های خود را به دلیل بسیاری از زمان حرکت به یکی دیگر از ارائه دهنده این است که مقدار زیادی از کار آنها را ساده باقی بماند و پرداخت قیمت های بالاتر در تجدید.

قابلیت اطمینان

آنها اختصاص داده شده به ارائه قابل اعتماد صفحه و سرعت عملکرد. خود را تضمین 99.9% uptime.

مرکز داده

حتی اگر آنها برای اولین بار تاسیس این شرکت در فلوریدا, HostGator در حال حاضر دفاتر خود در هوستون و تگزاس در CyrusOne را هوستون غرب مرکز. دومین مرکز داده استفاده می شود Bluehost.com مرکز AceDataCenters.com از پرووو, UT

پشتیبانی از مشتری

HostGator را ارائه می دهد پشتیبانی عالی امکانات را برای مشتریان خود. این می تواند دسترسی به یک مشتری پورتال که در آن آنها می توانند ایجاد یک حساب کاربری و دریافت کمک آنها نیاز دارند. نیز وجود دارد پشتیبانی پورتال که در آن مشتریان می توانند به طور مستقیم دسترسی به آموزش ها را انتخاب کنید و یا برای تماس با HostGator کمک از طریق تلفن, ایمیل و یا چت زنده.

کنترل پنل

HostGator را با استفاده از آخرین نسخه پنل. خود پنل نسخه سفارشی شده است توسط آنها و در نتیجه, آن را بیشتر کاربر پسند.

نتيجه گيری

HostGator را یکی از برترین شرکت های که ارائه عالی مشخصات فنی برای برنامه های خود و این واقعا جذاب برای مشتریان است. وجود دارد یک تنوع خوب از طرح های ارائه شده با ویژگی های که باعث افزایش قابلیت اطمینان از این برنامه.

مزایا:
-ویژگی های بزرگ رایگان برای برنامه های;
-کاربر پسند پنل;

منفی:
– ارزان قیمت تنها برای دوره اول تا اینها را تمدید کرد;
– شکایت در مورد لغو برنامه ها و بازپرداخت;

محل سرور:

هوستون پرووو
Datacenter locations for hostgator.com

صفحات ویژه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im