8 گام جهت رفع مشکل خاموش و روشن شدن مکرر گوشی آیفون

اما قطعا کیفیت و دقت این سنسور به پای سنسورهای پشتی آیفون X نمی رسد. در پشت گوشی آیفون 12 Pro، هیچ طراحی اضافی و یا پیچیده ای نمی بینیم و تنها مجموعه دوربین سه گانه دستگاه را در گوشه بالا سمت چپ داریم. در اغلب موارد این مشکل ناشی از عملکرد ضعیف باتری است، اما در برخی موارد دیگر مشکل مورد نظر میتواند نرم افزاری یا سخت افزاری و مرتبط با اجزای دیگر آیفون باشد که باید با عیب یابی دقیق آن را مشخص و تعمیرات گوشی آیفون را انجام داد.

اوج عملکرد این دوربین را می توان در ثبت عکس های پرتره مشاهده می کرد. قابلیت های این دوربین نیز همانند آنچه که این روزها در گوشی های مجهز به دوربین های دوگانه می بینیم، است به گونه ای که از جمله بارزترین ویژگی ها می توان به ثبت عکاس های پرتره (با افکت بوکه) اشاره کرد. اما از آن جایی که در قسمت جلویی، تنها از یک سنسور استفاده شده، نتیجه کار با آنچه که انتظار می رود، کمی فاصله دارد. پنل جدید به کار رفته در این محصول چیزی حدود ۲۵ درصد روشنتر از نسل گذشته خود است.

اما در بخش دوربین سلفی، آیفون ۱۳ پرو همانند گذشته از سنسور ۱۲ مگاپیکسلی ساخت سونی با پیکسلهای ۱/۰ میکرومتری و ابعاد بسیار کوچک ۱/۳.۶ اینچی استفاده میکند. همچنین فناوری ساخت 5 نانومتری آن، همچنان نازکترین است و در کنار پایداری بسیار بالا، باعث مصرف شارژ بهینه و داغ شدن حداقلی آیفون 13 پرو میشود. به گفته این شرکت، با این نسخه از فست شارژ میتوان تنها در 30 دقیقه به طور کامل اپل se 2020 را شارژ کرد.

دوربین آیفون X حتی در محیط هایی با نور ناکافی نیز رضایت کاربر را جلب خواهد کرد به گونه ای که در این عکس ها، رنگ ها و جزییات به خوبی ثبت می شوند و وضوح مناسب را می توان در این تصاویر مشاهده کرد. در خصوص نحوه شکار سوژه ها در شرایط مختلف باید گفت که عکس های گرفته شده در نور کافی، از کیفیتی مثال زدنی برخوردارند و علاوه بر ثبت دقیق جزییات، رنگ ها نیز به بهترین شکل ممکن رندر شده اند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد گوشی آیفون فارسی لطفا از صفحه ما بخواهید.

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر