500 نمی شود استوارت گسترده می نویسد: یکی دیگر صفحه خود را در داستان از عظمت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منt اصل استوارت گسترده: کامل سوزاننده و راست پیچیدن جلوی پد و تولید مادر تمام جاز-دست تجدید نظر. Kraigg Brathwaite بود این رودخانه در انتهای دیگر از آن است. در زمینه بازی او یک به یک اشغالگر که کردم در زیر پوست و در آنجا ماند چند بار قبل از. غرب هند 45 نفر و انگلستان هفت واخراج دور از برنده که خواهد آنها را ببینید نگاهی به سری.

با آن گسترده شد هفتم کاسه به 500 تست درها یک نقطه عطف زمانی در روز پنج آزمون سوم در مقابل غرب هند. پس از صرف دو شب در 499 عنوان باران شسته تمامیت روز چهار همه او نیاز 50 دقیقه در یک سرد منچستر صبح به تیک بیش از یک قرن جدید است.

Brathwaite نیز جیمز اندرسون 500 یک تغییر ناگهانی است که تنها به تقویت پیوند میان این دو. همراه با توپ های جدید هم برای 117 آزمون و شمارش و در حال حاضر هم در کتاب رکورد. برای همه است که پاکیزگی آن است که کامل داده ها با یگدیگر از گسترده و حرفه ای است که حتی در یک لحظه خیلی به صراحت خود اندرسون می شود اشاره کرد.

می آید که با خاک بازی با عظمت است. اما در زمان آن مبهم چقدر بزرگ و گسترده است. و لحظه مثل این که او چهارمین seamer به آن را علامت که به, رفتن برخی از راه به redressing که. او در حال حاضر سهام فضا با گلن McGrath, کورتنی والش و البته قدیمی خود را mate در انتهای دیگر.

گسترده ای است که از یک سال و کمتر از اندرسون بود که او رسیده این نقطه عطف در ماه سپتامبر 2017. گسترده خود را برجسته تفاوت در سنین فقط چند روز پیش به دلیل نظم که در آن آنها تلفیق شدهاست. اندرسون خواهد بود 38 روز پنج شنبه; گسترده بود 34 ماه گذشته.

آخرین 100 درها آمده اند در 50 نوبت اجرا آغاز شد که در ماه مارس سال 2018 که funnily enough, حول این ایده که گسترده ممکن است در افول است. وجود دارد کمی از گوشت های خاص که استخوان: سخت خاکستر آمده بود و رفته و ایده گرفتن او به استرالیا در سال 2021 به نظر می رسید دور از ذهن است.

پرتاب به مخلوط شد و شک و تردید در مورد یک عمل و یک مچ دست که شد تا برخی تا آن زمان و آن را سخت به این معنا که اندرسون استثنا بود که آن را به زمان طبیعی کاهش است. “در 31 من بسیار زیادی از کریکت در سمت چپ من” گسترده اعلام کرد قبل از تیک تاک کردن تعداد 400 حتی اگر او ممکن است شده اند در اقلیت از کسانی که در برگزاری این نمایش در همان زمان.

البته او می گویند که. کسانی که عامل گسترده و در سطح سراسر ورزشی و حرفه ای طیف باید باور آنها همیشه می توانید بیشتر انجام دهید. اما در واقع دستیابی به اطلاعات بیشتر نیاز به تعادل کامل از خود آگاهی است. بیش از حد و گناهان خود را تقویت. کمی بیش از حد و آنها چرک.

به عنوان او خود را بیشتر آوازی مدافع پشت او قرار داده و زندگی خود را در دست دیگران است. او را شکست خود اقدام به قطعات آن با کریس Silverwood کمک به او refind که مچ دست به عنوان نیوزیلند بزرگ ریچارد Hadlee بهینه سازی خود را اجرا کردن.

نتایج روشن و فوری: سرعت بازگشت و ثابت سازنده تر با یک فولر ظهر که او تمایلی به در آغوش قبلی تکرار. آماری در این قرن آمده است سریعتر از 300 به 400 و در دمای 22 میان سری در برابر هفت های مختلف اپوزیسیون در پنج کشور مختلف است. برای اولین بار در زندگی حرفه ای بولینگ دمای زیر 28.

و در عین حال این سری آغاز شده و با پهن نشسته در صندلی دم کردن انگشتان دست, twiddling در یکی از آن گسترده sulks شده کاهش یافته و برای اولین بار آزمون در Ageas کاسه. یک پیراهن که حق او گرفته شده بود دور. در عین حال به عنوان برخی از tutted که تست کریکت حمل هیچ تضمینی حتی برای یکی از رکورد خود در اینجا ما سه هفته بعد با آن اتصالات گسترده ای به عنوان به خوبی به عنوان آن را تا به حال انجام داده است. او در حال حاضر دارای 15 درها در 11 در سری یک پیروزی در کیسه و شاید دیگر آمده است.

این که چگونه او می گوید او می خواهم به در نظر گرفته شود – در برنده است. زمانی که فشار بر روی “500” در طول این آزمون برای اولین بار او گفت که او “واقعا ناراحت نیست در مورد این نوع از نقاط عطف.” که البته دروغ است که نه خرید و نه او معتقد است. در عین حال هنوز وجود دارد و حقیقت آن است.

گسترده ای است که در حال حاضر بخشی از یک باشگاه منحصر به فرد (گتی تصاویر برای بانک مرکزی اروپا)

به دلیل شکوه و گسترده است که در حضور او: حرفه ای آغاز شده است که در سن 21 در کلمبو در دسامبر سال 2007 آغاز کرد و به عنوان یکی از انتظارات به جای وعده. و در اینجا او باقی مانده 140 کلاه زود – تر و عاقلانه تر تمسخر و حتی بیشتر توجیه تر از همیشه است که او یک مرد انگلستان نمی تواند بدون انجام دهد. اگر اندرسون یک داستان از طول عمر گسترده ای را در یکی از های غیر قانونی ،

این احساس تقلیل به اندرسون به این لحظه. اما از آن است که با توجه به ارزش این احترام انگلستان پرکار ترین حلقه-یادداشت برداری برای شریک زندگی خود را در درز. “من همیشه شگفت زده چگونه او را به طلسم و ضربات مردم دور” خود را شریک گفت: 11 درها خاموش 600 خود و 28 پنج حلقه hauls زیر کمربند خود را گرفته و از هم جدا سهم عادلانه خود را از خط-یو پی اس. “او می تواند تا پایان با بیشتر درها از من.”

که احتمالا مبالغ تا چه گسترده بیش از مرد او را هم تراز با برای همیشه لطفا برای. بله اندرسون ممکن است به عنوان بزرگترین, اما هیچ کس به مهار خود را greatnesses کاملا مانند وسیع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>