50 درصد عذر خواهی به مگان تو نریان برای شوخی در مورد تیراندازی پس از احساسی Instagram تصویری

50 درصد صادر کرده است عذرخواهی به مگان تو نریان برای شوخی در مورد عکسبرداری کرد.

روز دوشنبه (27 جولای) مگان به نظر می رسد در Instagram زندگی می کنند که در آن او نشان داد او به ضرب گلوله کشته شده بود در هر دو پا را در آنچه او به عنوان “بدترین تجربه زندگی من”.

50 که قبلا اعلان مجدد یک الگوی رفتاری در مورد این حادثه آنلاین به اشتراک گذاشته یک کلیپ از مگان های تصویری خود را تغذیه به عنوان یک شکل از عذرخواهی.

“لعنت من فکر نمی کنم این ها* * * * ** واقعی بود این صدا تا دیوانه @theestallion,” او نوشت. “من خوشحالم که شما [sic] احساس بهتر و من امیدوارم که شما می توانید من را قبول عذرخواهی.”

او ادامه داد: “من نوشته شده یک الگوی رفتاری است که شناور در اطراف. من نمی باید انجام شود که اگر من می دانستم که شما واقعا درد نکنه ببخشید.”

در 12 جولای مگان و یک زن دیگر در یک خودرو در لس آنجلس با رپ حزب محافظه Lanez پس از حضور در یک پارتی در تپه های هالیوود, زمانی که او دستگیر شد و برای حمل سلاح پنهان.

گزارش های اولیه گفت که رپر قطع کرده و پاهای خود را بر روی شیشه های شکسته در ماشین و با نظارت و فیلم از این حادثه نشان لنگش از خودرو و خروج از پای خونین.

در طول عاطفی Instagram Live مگان گفته بود که “هیچ چیز به شوخی در مورد” را به عنوان او نشان داد که او تا به حال نیاز به عمل جراحی به گلوله برداشته و این که او خوش شانس بود که آنها از دست رفته هر تاندون یا استخوان.

“آن چیز را جعلی داستان در مورد” مگان گفت. “من قرار نیست از دست من بر هیچ کس. من سزاوار نیست برای گرفتن شات. من نمی s***.”

پلیس لس آنجلس باز کرده اند رسیدگی به این حادثه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید