بارگذاری می خورد این است که یک نرم افزار محبوب و وب سایت است که همکاران با رستوران برای رساندن غذا درست را به آستان خود را.

قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس من به ندرت استفاده می شود برنامه های مانند Uber می خورد, Grubhub, Postmates و DoorDash به دلیل نشانه های بالاتر مانند منوی قیمت, تحویل, هزینه و هزینه خدمات است.

اما در تلاش برای حمایت از رستوران های محلی و فرفره کارگران شروع کردم به تست کردن این برنامه ها در طول این زمان بی سابقه.

چگونه به صرفه جویی در پول با بارگذاری می خورد و تحویل مواد غذایی

اگر چه سفارش و تحویل از طریق بارگذاری می خورد نیست ارزان ترین راه برای قرار دادن غذا روی میز من کشف یک تعداد انگشت شماری از راه های صرفه جویی در پول. نگه داشتن خواندن برای آنچه شما نیاز به دانستن قبل از شما سفارش بعدی…

1. فیلتر رستوران ها با قیمت

اولین راه برای صرفه جویی در پول با بارگذاری می خورد این است که به فهرست رستوران های ارزان قیمت تنها. از این برنامه شما می توانید رستوران ها با قیمت. من به طور معمول انتخاب رستوران با یک یا دو دلار و نمادها است.

در علاوه بر این به فیلتر با قیمت, من می خواهم به مرتب سازی بر اساس رتبه برای دیدن بهترین رستوران در قیمت ارزان تر و امتیاز.

Filter by price within the Uber Eats app
فیلتر قیمت در حال بارگذاری می خورد برنامه

2. بررسی تبلیغات زبانه

این که آیا شما جدید به بارگذاری می خورد و یا یک مشتری فروشگاه شما می توانید پیدا کردن مکرر کدهای تبلیغی برای درخواست سفارش خود را.

کلارک معاملات تیم به روز رسانی این مقاله با آخرین تحویل مواد غذایی می پردازد اما شما همیشه می توانید از یک دوست بخواهید برای شما ارسال و کد ارجاع خود را. در زمان نوشتن این است که شما 7 دلار برای اولین بار بارگذاری می خورد سفارش.

برای کاربران موجود بررسی تبلیغات tab برای ارائه می دهد مانند “صرفه جویی 10 $زمانی که شما صرف $30” و “30%, سفارشات $50 یا بیشتر.”

3. امکان استفاده از پیشنهادات ویژه

فردی رستوران ها ارائه می دهد راه های بیشتری برای ذخیره با بارگذاری می خورد. در پایین حرکت به بخش پیشنهادات ویژه برنامه و شما به احتمال زیاد دیدن ارائه می دهد مانند این از رستوران محله:

تبلیغات

  • خرید 1 رسیدن 1 رایگان
  • $0 تحویل هزینه
  • مورد رایگان
Uber Eats Special Offers tab
بارگذاری می خورد و ویژه ارائه می دهد زبانه

خرید 1 رسیدن 1 رایگان معاملات مورد علاقه شخصی من. برخی از رستوران ها ارائه خواهد شد entrees با این معامله اما دیگران تنها باید موارد ارزان تر مانند غذا, دسر و نوشیدنی.

از تجربه من, بسیاری از $0 تحویل هزینه و رایگان مورد ارائه می دهد باید صرف حداقل مورد نیاز است. خواندن چاپ خوب!

4. پرداخت با کارت اعتباری پاداش

چهارمین راه برای صرفه جویی در پول با بارگذاری می خورد این است که برای پرداخت با کارت اعتباری پاداش. این نکته است که تنها برای افرادی توصیه می شود که خود را پرداخت کارت اعتباری تعادل کامل در هر ماه.

من برای پرداخت بارگذاری می خورد خرید با بارگذاری کارت اعتباری. آن را ارائه می دهد 5% در حال بارگذاری پول نقد در زمانی که من با استفاده از خدمات تحویل مواد غذایی.

اگر شما در حال حاضر نیست که کارت اعتباری در کیف پول خود را چک کنید و ببینید اگر هر یک از شما موجود ارائه کارت های نقدی برای خدمات تحویل غذا و رفتن با یکی از بهترین.

5. استفاده از پول نقد به برنامه

اگر شما شروع به سفارش خود را از طریق یک نقد به برنامه به جای به طور مستقیم با بارگذاری می خورد, شما ممکن است قادر به صرفه جویی چند دلار اضافی.

در زمان نگارش این Ibotta و Rakuten ارائه شده بین 2 درصد و 4 درصد در حال بارگذاری می خورد خرید. این ارائه می دهد تغییر در همه زمان ها اما ممکن است ارزش باز کردن پول نقد به عقب نرم افزار برای چک قبل از شما سفارش.

اگر شما سعی نمی Ibotta و Rakuten به خاطر داشته باشید که هر دو نرم افزار معمولا خوش آمدید پاداش برای کاربران جدید است.

Check Ibotta for Uber Eats cash back
بررسی Ibotta برای بارگذاری می خورد و پول نقد به عقب

فکر نهایی

با پیروی از این پنج استراتژی من قادر به تحویل سفارش از طریق بارگذاری می خورد و ماندن در داخل بودجه من. پس انداز نیز به من اجازه داد تا به نوک سخاوتمندانه — و این واقعا مهم است در حال حاضر.

اگر شما با استفاده از بارگذاری می خورد و یا دیگر مواد غذایی تحویل برنامه های خود را ترک و پول صرفه جویی در راهنمایی در نظرات زیر!

تبلیغات

بیشتر Clark.com داستان شما ممکن است مانند:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de