میلیون ها شغل دور رفته اند با توجه به اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس اما ده ها تن از شرکت ها در واقع استخدام برای انطباق با نیازهای در حال تغییر مصرف کنندگان است. یکی از کسانی که کسب و کار grocery delivery service Instacart.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد Instacart شغل های که در دسترس هستند در حال حاضر و در مورد کار برای Instacart به طور کلی.

1. چه نوع از مشاغل در دسترس هستند در حال حاضر ؟

Instacart یک شرکت است که بخشی از آنچه که به نام “فرفره اقتصاد است.” به جای سنتی 9-به-5 موقعیت های بسیاری با Instacart مقابله با یک سری از یکی کردن وظایف — یعنی اقدام به عنوان یک خریدار شخصی و ارائه مواد غذایی به افرادی که آنها را سفارش.

Instacart گفت: در اواسط ماه مارس بود که به دنبال اضافه کردن اضافی 300,000 مردم به نیروی کار خود را به منظور دیدار با افزایش تقاضا برای مواد غذایی و تحویل وانت خدمات در ایالات متحده و کانادا است.

با توجه به وب سایت این شرکت وجود دارد دو موقعیت که نیاز به پر شود:

شما می توانید درخواست برای آن موقعیت در اینجا.

2. چه الزامات مورد نیاز برای کار برای Instacart?

به منظور تبدیل شدن به یک خریدار برای Instacart شما باید شرایط زیر باشند:

  • حداقل 18 سال سن
  • واجد شرایط برای کار در ایالات متحده
  • سازگار دسترسی به یک خودرو
  • سازگار دسترسی به و به طور موثر قادر به استفاده از های اخیر گوشی های هوشمند (آیفون 5 / آندروید 4.4 یا جدیدتر)
  • توانایی بلند کردن 50 پوند با یا بدون اسکان

3. چگونه به سرعت می تواند من انتظار می رود به استخدام می شود?

با توجه به انجمن بحث و گفتگو در مشاغل سایت Indeed.com طول زمان آن طول می کشد به استخدام می شود می تواند به عنوان کمی تا چند روز به عنوان طولانی به عنوان یک ماه یا بیشتر. به نظر می رسد در درجه اول بستگی به چه مدت آن طول می کشد برای Instacart به نتایج حاصل از بررسی زمینه های متقاضی.

4. چقدر می توانم کاری برای Instacart?

پس Instacart خریداران پرداخت می شود “فرفره” — یا مواد غذایی سفارش آنها انجام مقدار که شما می توانید به عنوان یک خریدار بستگی دارد که چه مقدار کار است که در دسترس در منطقه شما و چگونه بسیاری از ساعت شما مایل به کار هستند.

با توجه به مشاغل سایت Glassdoor.com, “معمولی Instacart در فروشگاه خریداران باعث می شود 13 دلار در هر ساعت…وقتی مقاطعه در پاداش و غرامت اضافی یک در فروشگاه خریداران در Instacart می توانید انتظار به طور متوسط سالانه حقوق و دستمزد $28,043.”

تبلیغات

اضافی جبران می توانند در قالب پاداش نقدی به طور مستقیم از Instacart و راهنمایی از Instacart مشتریان.

5. چه فایده Instacart ارائه می دهد ؟

در حالی که شرکت های بزرگ شغل در Instacart ارائه مزایای مانند بیمه درمانی و 401(k) طرح پس انداز مزایای قرارداد خریداران محدود تر.

با توجه به یک ماه اوت سال 2019 متوسط پست از این شرکت تمام سرویس کامل خریداران — مهم نیست که چگونه بسیاری از ساعت کار می کنند — دسترسی به زیر قدرت پردازش:

  • خریداران از آسیب دیدگی: تحت پوشش بیمه جامع که شامل دلار تا 1 میلیون دلار برای پوشش هزینه های پزشکی همراه با پرداخت از کار افتادگی و بازماندگان مزایای برای وابستگان واجد شرایط
  • دسترسی رایگان به Care.com پلت فرم: پشتیبانی برای مهد کودک ارشد مراقبت ویژه نیاز مراقبت, مراقبت از حیوان خانگی خانه داری و آموزگار
  • گام مزایای پلت فرم: “ارائه شده و برای سلامت دندان و چشم انداز بیمه اما در حال حاضر سفارشی قوی مجموعه بهداشت و ابزارهای مالی”
  • وام دانشجویی کمک از طریق کره بادام زمینی: کمک های حرفه ای با پرداخت بدهی وام دانشجویی

علاوه بر این شرکت اعلام کرد در ماه مارس مطبوعاتی که “همه خریداران در فروشگاه در سراسر کشور در حال حاضر دسترسی به بیمار پرداخت یک تعلق بهره مند است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان زمان پرداخت کردن اگر شما در حال غیبت از کار به دلیل بیماری و یا آسیب است.”

خریداران همچنین می توانید دریافت تا 14 روز پس از تمدید پرداخت اگر آنها تشخیص داده شده با COVID-19 قرار داده و یا در فردی اجباری انزوا و یا قرنطینه این شرکت اعلام کرد.

مطالب بیشتر از Clark.com:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im