CVS سلامت یکی از شرکت های مختلف ساخت یک استخدام با فشار در میان coronavirus بیماری همه گیر. اگر شما گذاشته شده است در چند هفته گذشته شما ممکن است با توجه به در به دنبال کار وجود دارد.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد CVS سلامت شغل های که در دسترس هستند در حال حاضر و در مورد کار برای CVS به طور کلی.

1. چه نوع از مشاغل در دسترس هستند در حال حاضر ؟

CVS سلامت حدود 300,000 نفر در سراسر ایالات متحده است.

این شرکت می گوید: 50,000 شغل که نیاز به پر شود در حال حاضر تمام وقت, پاره وقت و موقت نقش از جمله “فروشگاه همکاران, تحویل خانه, درایور, مرکز توزیع کارکنان و اعضا/خدمات حرفه ای است.”

در حال حاضر این شرکت شامل موقعیت خود را در زمینه های زیر:

شما می توانید درخواست برای کسانی که شغل و بسیاری از موقعیت های دیگر در اینجا.

البته شغل پر می شوند و فرصت های جدید برای باز کردن در هر زمان. مطمئن شوید برای بررسی اغلب اگر شما نمی بینم آنچه شما دنبال آن هستید در ابتدا.

2. چه الزامات مورد نیاز برای کار در CVS سلامت ؟

در حالی که برخی ارشد ممکن است بخواهید برای درجه پیشرفته بسیاری از مشاغل موجود در حال حاضر تنها نیاز است که متقاضی:

  • بود 16 سال و یا 18 سال یا مسن تر بسته به محیط کاری
  • باید یک دبیرستان, GED, و یا معادل فوق دیپلم

برای بسیاری از ورود به سطح مواضع قبلی تجربه کار ترجیح داده است اما لازم نیست.

3. چگونه به سرعت می تواند من انتظار می رود به استخدام می شود?

با توجه به آزادی مطبوعات “این شرکت با استفاده از یک تکنولوژی را فعال کنید استخدام فرایند است که شامل کار مجازی, نمایشگاه, مجازی, مصاحبه و کار مجازی فايلهاي” به تلاش برای رسیدن به آن از 50 ، 000 عدد است.

تبلیغات

استفاده از فناوری می تواند به طور قابل توجهی سرعت بخشیدن به روند استخدام برای بسیاری از مشاغل است. برای به دست آوردن یک حس بهتر از چه نرم افزار و انتخاب مراحل به طور معمول مانند در CVS سلامت اینجا را کلیک کنید.

4. چقدر شغل در CVS سلامت پرداخت ؟

با توجه به مشاغل سایت Indeed.com ورود-سطح شغل ساعتی در CVS فروشگاه های خرده فروشی به طور معمول پرداخت 9 دلار به 15 دلار در هر ساعت محدوده در حالی که متوسط پرداخت برای یک مدیر فروشگاه است و نزدیک به 20 دلار در هر ساعت.

انبار شغل به نظر می رسد بیشتر پرداخت 12 دلار به 15 دلار در هر ساعت محدوده.

در ضمن این شرکت اعلام کرده است آن است که اعطای پاداش به کارکنان که نیاز به در CVS امکانات برای کمک به بیماران و مشتریان در طول بیماری همه گیر.

“پاداش خواهد طیف وسیعی از $150 – $500 و اهدا خواهد شد به داروسازان و برخی دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی در مقدم, فروشگاه همکاران و مدیران و دیگر سایت های مبتنی بر ساعتی کارکنان” شرکت گفت: در آزادی مطبوعات.

5. چه مزایای دیگر می کند CVS ارائه می دهد ؟

با توجه به وب سایت این شرکت برخی از مزایای کار در CVS سلامت عبارتند از:

  • پزشکی دارو دندان و چشم انداز پوشش
  • یک سهم شرکت به یک حساب پس انداز سلامت
  • زمان پرداخت کردن
  • بازپرداخت شهریه
  • فروشگاه تخفیف

این شرکت همچنین راه اندازی یک برنامه برای کمک به کارکنان با هر دو کودک و سالمند و یا بالغ وابسته به مراقبت نیاز دارد. هر دو کامل و پاره وقت کارکنان قادر به استفاده از تا 25 به طور کامل تحت پوشش در روز های پشتیبان مراقبت از اوایل ماه آوریل سال 2020 است.

مطالب بیشتر از Clark.com:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de