اگر شما یکی از میلیون ها نفر از افرادی که دارای گذاشته شده در میان coronavirus همه گیر است, شما ممکن است تعجب آنچه که شما در حال رفتن به انجام بعدی برای کار.

با وجود عظیم افزایش بیکاری دیده ایم اخیرا چندین شرکت اعلام کرده اند که آنها در واقع برای استخدام صدها هزار پاره وقت و تمام وقت موقت و دائم موقعیت.

یکی از آن شرکت هایی است که e-commerce های غول پیکر آمازون است.

آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کار برای آمازون

آمازون استخدام صعودی از 750,000 مردم در سراسر شرکت با توجه به GeekWire. آنها اعلام کرد که در اواسط ماه مارس که آنها به دنبال 100,000 جدید کارگران برای دیدار با افزایش تقاضا برای خانه تحویل کالا در طول بیماری همه گیر.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد کسانی که شغل و در مورد کار برای آمازون به طور کلی.

1. چه نوع از مشاغل در دسترس هستند در حال حاضر ؟

آمازون می گوید بخش عمده ای از مشاغل که نیاز به پر هستند “جدید کامل و موقعیت های پاره وقت در سراسر ایالات متحده در ما تحقق مراکز و شبکه های تحویل.”

در حال حاضر آمازون است که شامل موقعیت های زیر:

شما می توانید درخواست برای کسانی که و هر موقعیت دیگر در اینجا.

البته شغل پر می شوند و فرصت های جدید برای باز کردن در هر زمان. مطمئن شوید برای بررسی اغلب اگر شما نمی بینم آنچه شما دنبال آن هستید در ابتدا.

2. چه الزامات مورد نیاز برای کار در آمازون ؟

در حالی که برخی ارشد ممکن است بخواهید برای درجه پیشرفته بسیاری از مشاغل موجود در حال حاضر تنها نیاز است که متقاضی:

تبلیغات

  • 18 سال یا مسن تر
  • باید توانایی خواندن و صحبت به زبان انگلیسی برای ایمنی
  • باید یک دبیرستان, GED, و یا معادل فوق دیپلم

در بسیاری از موارد هیچ رزومه و یا کار قبلی تجربه لازم است به اعمال می شود. ببینید کار خاص موارد در منطقه خود را برای هر گونه شرایط اضافی.

3. چگونه به سرعت می تواند من انتظار می رود به استخدام می شود?

با توجه به آمازون شغل, صفحه, شما ممکن است قادر به شروع به کار در “به محض این که 7 روز است.”

این است که فوق العاده سریع استخدام چرخه برای یک شرکت بزرگ است و می تواند بزرگ اگر شما در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به پرداخت صورتحساب است که به دلیل به زودی.

4. چقدر شغل در آمازون پرداخت ؟

اکثر مشاغل موجود در شروع 15 دلار در ساعت است. با این حال, در مارس اعلام آمازون گفت که آن را پرداخت کارکنان $2 ساعت بیشتر در هر ساعت کار می کرد از طریق پایان ماه آوریل است. که باعث می شود زمان پرداخت 17 دلار در ساعت برای بسیاری از این ورود به سطح موقعیت.

تیم کلارک خار دهانه و متوجه شد که برخی از انبار موقعیت خود را در مکان های خاصی در حال پرداخت اضافی 5 دلار در یک ساعت از طریق آوریل 30 — به کسانی که شغل یک شروع حقوق از 20 دلار در هر ساعت!

5. چه مزایای دیگر می کند آمازون ارائه می دهد ؟

مزایای در آمازون متفاوت خواهد بود با محل و تعدادی از عوامل دیگر. اما به طور منظم کارکنان تمام وقت می توانید انتظار برای دریافت:

آمازون نیز ارائه می دهد یک برنامه منحصر به فرد به نام انتخاب حرفه ای است که قبل از پرداخت 95 درصد از شهریه و هزینه های برای کارکنان به کسب درجه در بالا و تقاضا زمینه.

برخی از کالج ها و ویژگی های کلاس در حال تدریس در داخل تحقق مراکز به آنها را راحت تر.

مطالب بیشتر از Clark.com:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im