خرید یک آی فون جدید استفاده می شود بودجه شکن اما دیگر نه. اپل فقط با آمدن نسبتا ارزان و آیفون به قیمت حساس مشتریان است.

با وجود اندازه کوچک آن اپل آی فون جدید SE است که به دور از no-frills دستگاه. آن را بسته بندی شده با ویژگی های است که رقیب برخی از بهترین گوشی های از تولید کنندگان دیگر.

اپل به معرفی آیفون ارزان SE: 5 چیزهایی که می دانیم

حتی پول متخصص Clark Howard — چه کسی می گوید شما باید هرگز overpay برای یک گوشی (یا هر چیزی که برای ماده) — تحت تاثیر قرار گرفته است با SE.

“اپل در یک کاملا متفاوت حرکت از حالت عادی معرفی کرده است بسیار ویژه و سریع با تکنولوژی تخفیف نسخه از آیفون,” او می گوید.

کلارک می گوید که مدل SE که اپل مورد استفاده قرار گیرد به تولید و واقعا محروم کردن دستگاه با چند امکانات — اما نه دیگر.

او می گوید: آی فون جدید SE “طراحی و در نظر گرفته شده به بازار عرضه می شود در کشورهای کم درآمد” است اما در دسترس ساخته شده در ایالات متحده با یک فشار بزرگ از اپل.

اگر شما علاقه مند به خرید آی فون جدید در اینجا پنج چیز شما باید بدانید:

1. چه قیمت از آی فون SE?

قیمت جدید آیفون SE شروع خواهد شد در $399 با توجه به اپل. به عنوان مرسوم است با این شرکت وجود دارد نسخه های متعدد از تلفن.

در اینجا سه مدل موجود همراه با قیمت خرده فروشی پیشنهادی:

  • 64GB — $399
  • 128GB — $449
  • 256GB — $549

2. هنگامی که آی فون SE در دسترس خواهد بود ؟

آیفون SE است که در دسترس برای قبل از سفارش شروع جمعه 17 آوریل در اپل سایت و از طریق فروشندگان مجاز. شما همچنین می توانید انتخاب کنید یکی از چهار حامل:

یک هفته بعد در سهشنبه, مارس 24 جدید گوشی های هوشمند خواهد بود در فروشگاه ها در ایالات متحده و کشورهای دیگر است.

3. چه رنگ خواهد آی فون SE در می آیند ؟

پایه آیفون SE مدل در دسترس خواهد بود در سه رنگ: سفید و سیاه و سفید و قرمز است.

تبلیغات

برای خیریه مصرف کنندگان اپل آن را راه اندازی به طوری که درآمد حاصل از هر Red, SE, آیفون خواهد شد کمک به طور مستقیم به صندوق جهانی برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

4. چقدر خوب است که فیلم و عکس ،

اپل می گوید SE همراه با ویدیو 4K که این تعریف به عنوان “چهار برابر جزئیات بیشتر نسبت ویدیو 1080p HD.” به عبارت دیگر, آن را بسیار خوب!

وقتی که می آید به گرفتن عکس های SE دارای چندین ویژگی های نخبگان از جمله کنترل عمق. که اجازه می دهد تا شما محو کردن پس زمینه در تصاویر با حرکت دادن یک نوار لغزنده قبل یا بعد از شما گرفته شده تصویر.

5. آیا باتری ؟

همانطور که شما ممکن است آگاه باشند دستگاه های اپل تا به حال برخی از مسائل مربوط به باتری در گذشته است. اما این شرکت به نظر می رسد که نقل مکان کرد گذشته است.

اپل می گوید SE “می دهد تا 13 ساعت فیلم در یک شارژ.” البته عمر باتری به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله محیط زیست خود را.

این شرکت همچنین وعده داده است که برخی از سریع شارژ آداپتور خواهد بود قادر به گرفتن یک خشک SE برای شارژ کامل در عنوان کمی تا 30 دقیقه.

افکار نهایی

همه در همه, جدید SE در حال رفتن به درخواست تجدید نظر به دوستداران اپل و همچنین مردم برای پول نقد.

کلارک می گوید: این گوشی جدید دارای محدودیت های آن از جمله صفحه نمایش کوچکتر اما نقطه قیمت است که یک پیروزی بزرگ به خصوص در این زمان.

“با مردم و عدم اطمینان در مورد شغل خود و نگرانی های خود را درباره اقتصاد که $399 ناگهان برای تلفن های موبایل مانند یک ایده خوب در مقابل پرداخت 1200 $برای یک آی فون جدید — حتی اگر آن را یک صفحه نمایش کوچکتر و نه fanciest از دوربین.”

بیشتر منابع از تلفن همراه Clark.com:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im