40 میلیون کاربر آندروید خواست برای پاک کردن Facebook و YouTube دانلود نرم افزار Snaptube

به کاربران اندروید هشدار داده شده است به حذف یک برنامه کاربردی است که می توانست ندانسته تخلیه پول از حساب های بانکی خود را.

یک برنامه به نام Snaptube, a video downloader است که اجازه می دهد تا کاربران را ذخیره محتوا از YouTube و Facebook, دانلود شده است بیش از 40 میلیون بار.

اما یک گزارش از UpStreamSystems گفت که این برنامه مسئول 32 میلیون معاملات جعلی در سال 2020 است.

در سال 2019 آن را ادعا می کند آن مسئول 70 میلیون معاملات جعلی.

این است که از مجموع 362 میلیون تلفن همراه در معاملات سه ماهه اول سال 2020 با UpStreamSystems امنیت پلت فرم امن-D گزارش مسدود 89 درصد از آنها را برای جعلی بودن.

گوگل حذف آن را از Play Store.

با توجه به فوربس بالادست هشدار داد سال گذشته که SnapTube بود “یک صفحه نمایش به صورت مشکوک در زمینه فعالیت… ما در بر داشت نه فقط در زمینه تبلیغات بر تقلب بلکه نمونه های بی شماری از کاربران که ثبت نام برای بیمه خدمات دیجیتالی و یا اشتراک.”

ظاهرا همچنین تولید حق بیمه تماس ها و متون بدون آگاهی کاربران است که می تواند ساخته شده این شرکت بیش از $100 میلیون.

در اکتبر Mobiuspace این شرکت در پشت این برنامه گفت که این موضوع “مرتبط با ما همکاری با یک شخص ثالث شناخته شده به عنوان انبه SDK اجازه داده است که جعلی تبلیغ شیوه های که اجرا در برابر اعتقادات ما و تعهد ما کاربران.”

آن را گرفته بود “اقدام فوری و… منتشر شد به روز رسانی که در زمان انبه SDK کردن نسخه های بعدی و همچنین ارسال اطلاعیه به تمام کاربران برای به روز رسانی به آخرین نسخه از طریق در برنامه هل و اطلاعیه ها” شرکت گفت.

در وب سایت خود Mobiusspace همچنین گفت که آن را به ارائه “ما بزرگترین عذرخواهی و لطفا می دانم که ما همیشه تجربه کاربر و ایمنی به عنوان اولویت ما و شما خوش آمدید سوالات و پیشنهادات خود را!”

آن تشویق کاربران برای دانلود یک نسخه جدید از این برنامه اگر چه گزارش اخیر از UpStreamSystems نشان میدهد مخرب شیوه هنوز هم ادامه دارد.

Uswitch گزارش می دهد که این برنامه شده است با برچسب “fleeceware” و امکان استفاده از linked اعتباری یا دبیت کارت در فروشگاه بازی.

این شرکت ارائه خواهد شد یک دوره آزمایشی رایگان و سپس فراموشکار کاربران را لغو اشتراک. بنا به گزارش این ساخته شده است که برنامه £78 میلیون نفر است.

اما Mobiusspace می گوید که UpStreamSystems گزارش نادرست است.

آن را ادعا می کند که در ماه ژوئن Snaptube یک هشدار دریافت از گوگل است که وجود دارد غیر قانونی تبلیغات اشتراک کدهای در انبه SDK آن کاهش یافته است.

“مخرب تقلب در تبلیغات به عنوان مدعی در بالادست گزارش دیگر گنجانده شده در نرم افزار” آن را می گوید.

آن را می پرسد چرا بالادست نیست تماس SnapTube برای آن “زمان نتایج در این زمینه است.”

“بالادست صادر جدی تحریف گزارش بدون به دنبال تایید ما است که باعث آسیب قابل توجهی به ما با نام تجاری و شهرت.”

“Snaptube خواستار بالادست به شدت به دنبال صنعت تمرین و جلوگیری از گسترش اطلاعات نادرست” آن را ادامه داد.

مستقل رسیده به Snaptube بالادست و گوگل برای روشن شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید