21 بسیار بی دست و پا سکس ناگوار از گرگ وال استریت را, بازی تاج و تخت

صحنه های جنسی هستند به شدت روی حیله و تزویر وحش و بسیاری از بازیگران موافقم یکی از مخوف ترین بخش کار است. حتی با تجربه ترین ستاره قصه های تصادفی, درخشان, در مجموعه, آسیب و خوب قدیمی از مد افتاده تداخل.

واضح حوادث هستند مانند زمانی که هنری Waters بستری او “بیش از حد هیجان زده” در حالی که فیلمبرداری یک تحریک صحنه برای جستوجوی یا زمانی که پس از آن-زیر سن قانونی کریستوفر مینتز-Plasse تا به حال به فیلم خود را Superbad شخصیت از دست دادن بکارت خود را… در حالی که در زندگی واقعی با مادر تماشا.

حوادث دیگر هستند آنهایی که شما ممکن است انتظار نیست مانند رپ Gucci Mane خواب سقوط در حالی که خود را بر روی صفحه نمایش شریک بود بر بالای او در طول Spring Breakers چون او خسته بود پس از اجرای یک کنسرت. یا زمان امیلیا کلارک حال خنده مناسب به این دلیل که او revenge co-star, Jason Momoa تعویض خود را “عفت sock” برای یک صورتی کرکی یکی.

پس از آن وجود دارد بازیگران که نمی تواند فراموش کردن این واقعیت که آنها در حال کار با کسی که در نظر آنها یک دوست و یا در حال پریشان چون مدیر اتفاق می افتد به زندگی واقعی خود را شریک. برای کیت وینسلت هر دو مسائل به وجود آمد زمانی که او مشغول به کار در جاده انقلابی با شرکت ستاره لئوناردو دی کاپریو و سپس شوهر سام مندس. او برنده یک گلدن گلوب برای عملکرد خود را, بنابراین امیدوارم او فکر می کند آن را به ارزش آن است.

کلیک کنید از طریق گالری در زیر می بینید 21 ترین بی دست و پا-فیلم های صحنه اتفاقات ناگوار:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>