Lotus Evija Espirit S1 James Bond
بازگشت در طول 1970s, white Lotus Esprit S1 شد ماشین سرب در سال 1977 فیلم جیمز باند جاسوسی که مرا دوست داشت که برای اولین بار در لندن Odeon Leicester Square در جولای 7, 1977 (7/7/77). لوتوس تصمیم به پرداخت ادای احترام با داشتن آن آخرین hypercar این Evija, pose, بعدی, به باند ماشین. این Evija است که توسط یک صفحه 70 کیلووات ساعت باتری ارسال قدرت به چهار فرد موتور الکتریکی در چرخ های هر یک امتیاز در 493 اسب بخار برای یک مجموع خروجی 1,970 hp و 1,254 lb⋅فوت گشتاور. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.لوتوس Evija نیز خودروساز اول جاده ماشین به رخ کشیدن کامل فیبر کربن و شاسی زوج با 20″ / 21″ منیزیم چرخ در جلو و عقب به ترتیب پیچیده در Pirelli Trofeo R لاستیک. اتوماتیک گشتاور بردار می تواند ارائه فوری قدرت به هر ترکیبی از دو یا سه یا چهار چرخ در کسری از ثانیه.

LEGO Technic App-Controlled Top Gear Rally Car 42109 Racing Toy Building Kit, New 2020 (463 Pieces)
LEGO Technic برنامه کنترل Top Gear رالی ماشین 42109 اسباب بازی مسابقه ساخت کیت جدید 2020 (463 قطعه)

  • اجازه دهید ماشین مسابقه طرفداران را در یک چالش رانندگی با این LEGO Technic برنامه کنترل Top Gear رالی ماشین عمل از طریق یک دستگاه هوشمند با صفحه نمایش 3!
  • این اسباب بازی رالی ماشین مدل کنترل از طریق LEGO Technic کنترل+ برنامه و منتشر شده توسط پیشرفته Smart Hub با 1 XL موتور و 1 L موتور برای یک تجربه بازی همهجانبه معتبر حرکات و ساعت ها سرگرم کننده!
  • ساخت, ماشین, دانلود نرم افزار و آماده برای عمل با چند تابع کنترل است که اجازه می دهد تا رانندگان رفتن به جلو هدایت شتاب ترمز, بازی جلوه های صوتی و دریافت بازخورد زمان واقعی!
  • این لگو تکنیک برنامه کنترل racecar ایجاد بی پایان ساخت-و-بازی سرگرم کننده و اکشن است که در آن پر از تعطیلات, تولد و یا anyday هدیه برای کودکان و نوجوانان سنین 10+ که مانند ساختمان چالش های Top Gear رالی ماشین اسباب بازی کنترل از راه دور ماشین
  • در بیش از 26 سانتی متر (10″) طول 10 سانتی متر (3″) بالا و 14 cm (5″), گسترده, این, موتور ماشین اسباب بازی است که به اندازه مناسب برای رانندگی و یا برای نمایش; لطفا توجه داشته باشید این مجموعه سازگار با لگو قدرت عملکرد سیستم

افسانه ای فیلمبردار کلود رنوار اصرار بر سفید به ماشین نگاه خیره کننده در هر دو روشن و آفتابی مدیترانه ای (و در زیر آن آب روشن). امروز 7/7/20 – دقیقا 43 سال بعد – و ما مارک مناسبت با عکاسی از یک Esprit S1 در فیلم “جاسوسی که مرا دوست داشت تنظیمات’ است که با یک tartan داخلی همراه با Evija ما تمام برقی hypercar” گفت: Lotus Cars.