20 تعهدات: آیا ممکن است برای پیدا کردن پایدار, لباس زیر زنانه نیست که زشت?

Underwear خرید است نه یک تجربه لذت بخش در بهترین زمان.

پستان بند, اتصالات بی دست و پا, شلوار خوب سخت برای پیدا کردن و ایستاده برهنه زیر نور فلورسنت از یک اتاق در حال تغییر بسیار کمی می کند برای هر کسی اعتماد به نفس است.

اما ما باید باقی بماند چرا که هر کس لباس زیر کشو نیاز به یک بیت از یک restock در هر حال حاضر و پس از آن.

نکته این است که این می شود یک کمی سخت تر کار هنگامی که) شما فقط می توانید خرید پایدار, لباس زیر, b) شما فقط می توانید آن را آنلاین خرید و c) پایدار زیر است مورد علاقه به عنوان شن و ماسه.

منظورم آن است. آیا شما تا به حال گوگل “دوستدار محیط زیست” زیر?

همه چیز است یا بژ و سیاه و سفید و یا باتلاقی سبز. طرح های کسل کننده هستند. و لباسها ginormous هستند.

من می خواهم به چوب به من تعهد, اما من به شما می گم اگر من لباس زیر کشو می شود به عنوان خسته کننده به عنوان زندگی من در مستند.

معمول مغازه من می خواهم به منظور زنده شدن تا من لباس زیر زنانه – Topshop, & Other Stories و H&M – همه عمده مد سریع مجرمان.

باید وجود داشته باشد برخی از مارک های ارائه پایدار معادل نیست که سازش در طراحی و یا سبک. و معلوم وجود دارد. اما شما نمی خواهد آنها را پیدا کنید در گوگل. در واقع من در بر داشت بسیاری از زیر برچسب Instagram.

برای اولین بار توسط استودیو Pia که بازارهای خود را به عنوان “لباس زیر زنانه لوکس با وجدان”.


این انگلیسی, برچسب تولید ابریشم زرق و برق دار مجموعه ساخته شده از مواد آلی عاری از ستم صلح ابریشم است که اخلاقی تولید شده در Jharkhand, هند.

به طور سنتی از ابریشم ساخته شده است توسط جوش پیله در حالی که کرم ابریشم است که هنوز هم در داخل و کشتن حدود 6,600 کرم ابریشم در هر زمان به تولید فقط 1 کیلو ابریشم.

صلح و ابریشم, اما, ساخته شده است با دقت سوراخ کردن پیله که اجازه می دهد تا به صورت کرم ابریشم به ماندن آسیبی قبل از ابریشم است reeled و چرخید و با استفاده از انرژی خورشیدی ماشین آلات.

اما قضاوت از راه Studio Pia ابریشم مجموعه احساس می کنید و شما هرگز می دانم که آنها ساخته شده بودند از سنتی ابریشم.

و طرح های زرق و برق دار هستند. فکر می کنم كلاسيك longline bralets با بالا waisted شلوار دوزی balconette بند تحت پوشش در طلا اندود الگوهای گل.

مهمترین هر چند که نام تجاری با استفاده از مدل های با طیف گسترده ای از انواع بدن (نادر در بازاریابی) و نیز خود را نشان می دهد موهای ناحیه تناسلی نتراشیده در مواد تبلیغاتی.

در جای دیگر وجود دارد میوه ای سیاه دیگری بر اساس UK-نام تجاری قرار دادن تنوع در قلب آن مبارزات.

برچسب نیز به خود می بالد در تولید پایدار با اکثریت آن قطعه گردد از مازاد پارچه که در غیر این صورت به هدر رفته.


“برای قطعاتی که باید استفاده نمی شود مازاد پارچه های ما منبع, محلی, با کیفیت بالا پارچه که هر دو به محیط زیست و به پوست” وب سایت این شرکت می خواند.

میوه ای غنیمت است همچنین متعهد به تولید محلی با نیمی از آن مجموعه ساخته شده در لندن و نیم دیگر در پرتغال.

همانطور که برای طرح های شما فقط نیاز به مرور از طریق نام تجاری Instagram صفحه به ببینید که چقدر چاپلوس و سرگرم کننده در هر مجموعه ای است.

ببر چاپ مجموعه به تازگی دیده می شود در Kendall Jenner در یک Instagram پست برای ترویج جدید آرایش خط.

من شما را به آه لیدیا همراز لندن-بر اساس برچسب است که دارای تخصص در دوستداشتنی و راحت co-ords.


امضا با نام تجاری طراحی ساده است – ضخیم-بند مخزن تاپس و بالا waisted بالا – اما شگفتی های کار می کنند به هر شکل و در یک طیف گسترده ای از رنگ.

مهمتر آنها متعهد بودن به عنوان پایدار به عنوان امکان پذیر است منابع مواد سازگار با محیط زیست کار با کسب و کارهای محلی برای تولید آن producs.

چرا ؟ “از آنجا که به نوعی به زمین نیز نیمه انگیز” خوانده شده وب سایت خود را. در حال حاضر که یک شعار من پشت می توانید دریافت کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>