یک نقاشی توسط هنرمند مشهور برتلم استبان موریلو شده است نسبت به “میمون مسیح” ترمیم پس از آن بود ریخت در تمیز کردن.

قرن 17 نقاشی با عنوان “مفهوم معصوم لس Venerables” بود که متعلق به یک private art collector در والنسیا اسپانیا که گزارش پرداخت 1200 دلار (حدود £1080) به آثار هنری تمیز با یک مبلمان اعاده.

اما مالک بود و وحشت زده برای پیدا کردن که Murillo بود بازگشت و با چهره مریم مقدس را botched و پرسید: برای این کار و برای ترمیم به حالت اصلی خود تنها برای آن ساخته شود حتی بدتر در دوم تلاش.

این تصویر به سرعت منتشر شده در رسانه های اجتماعی و جلب مقایسه بدنام “میمون مسیح” مرمت 2013, زمانی که یک سالمند اهل بخش در یک شهر اقدام به بازیابی یک نقاشی با آبرنگ روی گچ عیسی با سطوح مشابه از موفقیت است.

حفاظت از کارشناسان در اسپانیا در حال حاضر به نام برای محکم کردن قوانین مربوط به مرمت برای جلوگیری از مردم را از تلاش برای بازگرداندن آثار تاریخی بدون مهارت های مورد نیاز برای انجام این کار است.

فرناندو کاررا استاد در گالیسی مدرسه برای حفاظت و مرمت میراث فرهنگی گفت: گاردین: “من فکر نمی کنم این مرد یا این افراد باید به عنوان بازگردان. بیایید صادق باشیم: آنها bodgers که botch تا چیز. آنها نابود کردن همه چیز است.”

او ادامه داد: “می توانید تصور کنید هر کسی فقط مجاز به کار در سایر افراد ، یا کسی که مجاز به فروش دارو بدون یک داروساز با مجوز? یا کسی که یک معمار بودن مجاز به قرار دادن یک ساختمان؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im