Lexus RC F Drift Car
اردن به دنیا آمد و امارات متحده عربی بر اساس مسابقه حرفه ای احمد Daham فقط خود نشان داد تکمیل لکسوس RC F کربن کولار رانش در ماشین و آن را به یک doozy. اصلی موتور بوده و جابجا کردن یک 3.0 L تویوتا سوپرا 2JZ کامل با به روز رسانی توربو valvetrain سه گانه-پمپ سوخت در سیستم و نیتروژن کیت جفت به چهار سرعته ترتیبی گیربکس با دو بشقاب رقابت کلاچ.. این شناور جانور تولید یک هیولا از 1200 اسب بخار و 1,080 lb-ft گشتاور. ادامه مطلب دو فیلم تصاویر بیشتر و اطلاعات است.این خودرو کامل FIA Drift-تنظیمات ماشین که وزن آن در در 2,775 lb (از 1250 کیلوگرم) ساخته شده در ارتباط با امارات متحده عربی Al-Futtaim لکسوس. تا کنون قطعه از aero کیت بدن, سقف و درب شده اند صنایع از کربن کولار.

LEGO Technic App-Controlled Top Gear Rally Car 42109 Racing Toy Building Kit, New 2020 (463 Pieces)
LEGO Technic برنامه کنترل Top Gear رالی ماشین 42109 اسباب بازی مسابقه ساخت کیت جدید 2020 (463 قطعه)

  • اجازه دهید ماشین مسابقه طرفداران را در یک چالش رانندگی با این LEGO Technic برنامه کنترل Top Gear رالی ماشین عمل از طریق یک دستگاه هوشمند با صفحه نمایش 3!
  • این اسباب بازی رالی ماشین مدل کنترل از طریق LEGO Technic کنترل+ برنامه و منتشر شده توسط پیشرفته Smart Hub با 1 XL موتور و 1 L موتور برای یک تجربه بازی همهجانبه معتبر حرکات و ساعت ها سرگرم کننده!
  • ساخت, ماشین, دانلود نرم افزار و آماده برای عمل با چند تابع کنترل است که اجازه می دهد تا رانندگان رفتن به جلو هدایت شتاب ترمز, بازی جلوه های صوتی و دریافت بازخورد زمان واقعی!
  • این لگو تکنیک برنامه کنترل racecar ایجاد بی پایان ساخت-و-بازی سرگرم کننده و اکشن است که در آن پر از تعطیلات, تولد و یا anyday هدیه برای کودکان و نوجوانان سنین 10+ که مانند ساختمان چالش های Top Gear رالی ماشین اسباب بازی کنترل از راه دور ماشین
  • در بیش از 26 سانتی متر (10″) طول 10 سانتی متر (3″) بالا و 14 cm (5″), گسترده, این, موتور ماشین اسباب بازی است که به اندازه مناسب برای رانندگی و یا برای نمایش; لطفا توجه داشته باشید این مجموعه سازگار با لگو قدرت عملکرد سیستم

Lexus RC F Drift Car
Lexus RC F Drift Car
Lexus RC F Drift Car

من مفتخر به همکاری با یک برند مانند لکسوس. من واقعا خدا را شکر برای حمایت از تیم به من داده اند که من ساخته جدید RC F کربن کولار برای فصل آینده. این ماشین بسیار سرگرم کننده به درایو و من نمی توانم صبر کنید تا آن را فشار به حد خود. ساختمان یک ماشین مثل این زمان خیلی تلاش نه تنها از من بلکه از این تیم و همکاران به من کمک کند رسیدن به اهداف من با این دستگاه گفت: Daham.