11 از بزرگترین اسطوره ها در مورد کوروناویروس با توجه به سازمان بهداشت جهانی

همیشه از coronavirus همه گیر شروع به ساخت عناوین در سراسر جهان شده است گیج کننده و گاهی اوقات متناقض مشاوره. باید ما با پوشیدن ماسک باید ما نیست; آیا پوشیدن دستکش راهنما; می توانید این ویروس پخش می شود از حیوانات خانگی به انسان – لیست در می رود.

با وجود مجموعهای از اطلاعات در مورد Covid-19 شیوع اصلی هدایت تا حد زیادی همان باقی مانده برای چند ماه البته با اندکی به روز رسانی: حفظ اجتماعی فاصله دستورالعمل شستن دست های خود را به طور کامل و به طور منظم و منزوی در خانه اگر شما شروع به برگزاری نمایشگاه از جمله علائم تب بالا; جدید, مداوم سرفه و یا از دست دادن و یا تغییر حس بویایی و چشایی.

در میان دستورالعمل های صادر شده توسط دولت ها و سلامت سازمان اسطوره های مربوط به این ویروس نیز پخش كردن, ساختن آن دشوار برای برخی از اعضای عمومی به تشخیص حقیقت از داستان.

در وب سایت برای سازمان جهانی بهداشت (WHO) در این لیست برخی از این افسانه ها از جمله چگونه Covid-19 باعث خطر تفکر سفید کننده می تواند به محافظت در برابر ویروس ها و این واقعیت است که 5G شبکه های تلفن همراه هستند و باعث افزایش انتقال است.

در اینجا 11 از بزرگترین اسطوره متلاشیکننده حقایق در مورد Covid-19 به عنوان مشخص شده توسط WHO.

1. شما باید پوشیدن ماسک در حالی که ورزش: اسطوره

در حالی که برخی از مردم ممکن است فکر می کنم این امر می تواند بهتر است به پوشیدن ماسک در حالی که ورزش در خارج از منزل و یا در نزدیکی افراد دیگر در این مورد است که متحده است.

این سازمان توضیح می دهد که پوشیدن ماسک در حالی که ورزش “ممکن است باعث کاهش توانایی به راحتی تنفس” در حالی که همچنین به طور بالقوه ارتقاء رشد موجودات زنده زمانی که ماسک می شود خیس از عرق.

“مهمترین اقدام پیشگیرانه در طول ورزش به حفظ فاصله فیزیکی از حداقل یک متر از دیگران” چه کسی می گوید.

2. استفاده طولانی مدت از ماسک های پزشکی می تواند باعث کمبود اکسیژن: اسطوره

که به شدت اختلافات این تصور که استفاده طولانی مدت از ماسک های پزشکی استفاده می شود که به درستی می تواند دی اکسید کربن مسمومیت یا کمبود اکسیژن.

این سازمان می گوید که زمانی که با پوشیدن ماسک های پزشکی, مردم باید “مطمئن شوید که آن را متناسب با درستی و آن تنگ است به اندازه کافی به شما اجازه می دهد برای تنفس به طور معمول”.

اگر شما با استفاده از یک ماسک یکبار مصرف شما نباید استفاده مجدد از آن باید خود را تغییر دهید ماسک اگر یکی از شما در حال پوشیدن مرطوب می شود.

3. اضافه کردن فلفل را به مواد غذایی خود را می تواند به جلوگیری از Covid-19: اسطوره

گنجاندن فلفل در غذا خوردن شما می تواند به توقف شما را از ابتلا به کروناویروس و نه می توان آن را مورد استفاده به عنوان یک درمان اگر شما شروع به نمایشگاه علائم که متحده است.

این سازمان می افزاید که آن را “مفید برای سلامت عمومی شما برای حفظ یک رژیم غذایی متعادل” علاوه بر آبرسانی و ورزش و داشتن متعادل خواب معمول است.

4. نوشیدن الکل نمی خواهد از شما محافظت در برابر ویروس: واقعیت

این است که هشدار برای قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر با نوشیدن الکل در این باور اشتباه که انجام این کار کمک خواهد کرد که مبارزه با کروناویروس.

“نوشیدن الکل نمی محافظت از شما در برابر Covid-19 و می تواند خطرناک” از سازمان بهداشت متحده افزود: “استفاده مضر از الکل باعث افزایش خطر ابتلا به مشکلات سلامت است.”

در ماه مارس یک متخصص برای این که اظهار داشت که الکل یک “مدعی مقابله استراتژی” برای مستند هشدار داد که با استفاده از مواد به مقابله “می تواند همه چیز را بدتر”.

5. حرارتی اسکنر می تواند تشخیص coronavirus: اسطوره

حرارتی اسکنر در حال حاضر در حال استفاده در اماکن عمومی مانند فرودگاه ها و مغازه ها به بررسی و برآورد درجه حرارت بدن از اعضای عمومی.

این دستگاه نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تشخیص اینکه آیا یک فرد Covid-19 – تنها در صورتی که یک تب که متحده است.

6. وجود دارد در حال حاضر هیچ مجوز مواد مخدر یا دارو برای درمان و یا جلوگیری از Covid-19: واقعیت

که توضیح می دهد که در حالی که وجود دارد “چندین مواد مخدر محاکمه” وقوع “وجود دارد در حال حاضر هیچ داروهای مجاز برای درمان و یا پیشگیری از Covid-19”.

“در حال حاضر وجود ندارد که اثبات هیدروکسی کلروکین و یا هر داروی دیگر می تواند درمان و یا جلوگیری از Covid-19” از سازمان بهداشت می گوید و هشدار داد که “سوء استفاده” دارو “می تواند باعث عوارض جانبی جدی و بیماری و حتی منجر به مرگ شود”.

نیز وجود دارد که “هیچ داروی خاصی توصیه می شود برای جلوگیری و یا درمان جدید کروناویروس” اگر چه کسانی که نیاز به درمان “باید دریافت مراقبت های مناسب برای تسکین و درمان علائم” سازمان تشریح.

در حالی که آنتی بیوتیک ها کار نمی کند به عنوان درمان برای ویروس ها از جمله Covid-19 اگر یک بیمار توسعه یک عفونت باکتریایی پس از تبدیل شدن به بیمار با این ویروس و سپس آنتی بیوتیک ها ممکن است توصیه شود.

بیمه خدمات درمانی می گوید که اگر شما یک درجه حرارت بالا به شما توصیه به نوشیدن مقدار زیادی مایعات و استراحت و پاراستامول یا ایبوپروفن “اگر شما احساس ناراحت کننده”.

اگر شما احساس نفس ملی خدمات سلامت نشان می دهد تلاش خود را به اتاق سرد کردن با باز کردن یک پنجره و یا چرخش و حرارت با تمرین تنفس و نشسته.

“احساس تنگی نفس می تواند نشانه ای از جدی تر coronavirus عفونت” بیمه خدمات درمانی می گوید. “اگر شما احساس می کنید از نفس افتاده و از آن بدتر دریافت مشاوره پزشکی از بیمه خدمات درمانی 111 آنلاین coronavirus خدمات.”

7. سفید کننده نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای محافظت در برابر ویروس و خطرناک است: واقعیت

در مارس اعلام شد که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده بود تزریق مواد ضد عفونی کننده برای مبارزه با Covid-19.

که با تأکید می گوید که “سم پاشی و معرفی سفید کننده و یا یکی دیگر از مواد ضد عفونی کننده به بدن شما نمی خواهد از شما محافظت در برابر Covid-19 و می تواند خطرناک باشد”.

“آیا تحت هر شرایطی اسپری و یا معرفی سفید کننده و یا سایر مواد ضد عفونی کننده به بدن خود را” سازمان می گوید. “این مواد می تواند سمی در صورت مصرف و باعث تحریک و آسیب به پوست و چشم.”

که می افزاید که سفید کننده و ضد عفونی کننده باید “تنها” استفاده می شود برای تمیز کردن سطوح.


8. استفاده از شبکه های 5G را افزایش می دهد خطر ابتلا به کروناویروس: اسطوره

در حالی که اسطوره ها در گردش اند در مورد قرار است ارتباط بین 5G شبکه های تلفن همراه و coronavirus انتقال این است که به شدت در کنار این مفهوم است.

“ویروس ها نمی توانند سفر بر امواج رادیویی/شبکه های تلفن همراه. Covid-19 در حال گسترش است و در بسیاری از کشورها که 5G شبکه های تلفن همراه” آن را می گوید.

“Covid-19 است گسترش از طریق قطرات تنفسی هنگامی که یک فرد آلوده سرفه, عطسه یا صحبت می کند. مردم نیز می تواند آلوده با لمس کردن سطح آلوده پخش شده و سپس چشمان خود را در دهان و یا بینی.”

در آوریل Ofcom کشف کردند که 5G تئوری توطئه تا به حال تبدیل شدن به رایج ترین خبر جعلی داستان مربوط به این بیماری همه گیر.

9. دماهای بالاتر و قرار گرفتن در معرض آفتاب حفاظت در برابر Covid-19: اسطوره

در طول Covid-19 شیوع برخی را اعتقاد بر این ایده است که در آب و هوای گرم محافظت در برابر ویروس.

اما این مورد نیست که “شما می توانید گرفتن Covid-19 مهم نیست که چقدر آفتابی و گرم آب و هوا این است که” چه کسی متحده است.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که آب و هوای سرد می تواند کشتن جدید کروناویروس و یا بیماری های دیگر” سازمان می افزاید.

“عادی دمای بدن انسان باقی می ماند در حدود 36.5°C تا C°37 صرف نظر از حرارت خارجی یا آب و هوا.”

در مارس دانشمندان پیشنهادی در یک مطالعه که حرارت کمی به هیچ تاثیر بر گسترش Covid-19.

10. افرادی که تست مثبت برای این ویروس ممکن است آن را برای بقیه زندگی خود را: اسطوره

تست مثبت برای coronavirus معنا نیست که شما آلوده می شود برای زندگی که متحده است.

“بسیاری از مردم که برای گرفتن Covid-19 می تواند در بهبود و از بین بردن ویروس از بدن خود را” سازمان می گوید.

11. مردم از همه سنین می توانید تست مثبت برای coronavirus: واقعیت

در حالی که اعتقاد بر این است که کودکان کمتر از بزرگسالان به گرفتن coronavirus و بیشتر احتمال دارد به تجربه آن ملایم این ویروس می تواند بر مردم از همه سنین که تنش.

گروه های خاصی از افراد از جمله افرادی که مسن تر هستند و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی مانند آسم و دیابت و بیماری های قلبی تلقی آسیب پذیر به خصوص در میان Covid-19 شیوع.

دولت بریتانیا می گوید که افرادی که شناخته شده به عنوان “بالینی بسیار آسیب پذیر” شده اند توصیه به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است با محافظ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>