100 روز پس از Megxit: چگونه این زن و شوهر که قرار بود به “نوسازی سلطنت’ تبدیل پشت خود را بر روی آن

تیوی 9 جولای علائم 100 روز پس از شاهزاده هری و Meghan Markle ایستاده بود به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی. استراحت که شد به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان ‘Megxit’ مشخص شده یک فصل جدید در تاریخ سلطنت. اما چرا این اتفاق می افتد ؟ [این مقاله در اصل منتشر شده در ژانویه سال 2020].

آن رابطه ای که قرار بود به علامت تجدد از سلطنت; در عوض, آن را تبدیل به یک آشفته داستان مشهور وسواس رسانه های اجتماعی و خانواده آشفتگی. در ماه ژانویه Meghan Markle و شاهزاده هری اعلام کرد که آنها خواهد بود پله پایین به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی در یک حرکت که شوکه جهان – هنوز نبود کاملا غیر منتظره.

در بیانیه خود Instagram صفحه, زن و شوهر نوشت: “پس از چند ماه از بازتاب های داخلی و بحث های ما را انتخاب کرده اند به انتقال این سال به شروع به حک کردن یک نقش مترقی در درون این نهاد است. ما قصد داریم به گام به عقب به عنوان ‘ارشد’ از اعضای خانواده سلطنتی و کار برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل در حالی که ادامه حمایت کامل علیاحضرت ملکه است.”

طرح ضخیم مدت کوتاهی پس از آن که کاخ باکینگهام با صدور یک هشدار به Sussexes که روی آن نوشته شده: “ما درک می کنیم تمایل خود را به گرفتن یک رویکرد متفاوت, اما, این مسائل پیچیده است که زمان را از طریق کار است.” مستقل می داند که خلق و خوی در کاخ یکی از “ناامیدی” پس از گزارش گفت: ملکه و پرنس چارلز گفته نمی شد از بمب های اعلام شده در پیش است.

در واقع دوک و دوشس ساسکس شده اند به مقدار بیش از حد موشکافی از آغاز پیام خود از واقفین و در عین حال سرزده طرفداران به گاهی کمتر نیز به معنی “منبع” قصد داشتن در شیوه زندگی خود را. آنها را مورد انتقاد قرار گرفته است برای همه چیز از انتخاب خود را به نگه داشتن نام پسر خود را مورچه هریسون godparents راز به پرواز در التون جان با جت خصوصی; Meghan بود و حتی علنا “به نام” در یک نقطه برای خوردن آووکادو. پس از زن و شوهر فرار کرد و به طرف دیگر از جهان برای تعطیلات کریسمس با مگان را تصویر سازمان یافت که زن و شوهر جدا شده عقب نشینی و انتشار عکس های هوایی و موقعیت در حادثه ای که سلطنتی شد و گفت: به خصوص ناراحت.

که می تواند شناخته شده است که یک تاریخ کور راه اندازی شده توسط یک دوست مشترک در ماه جولای سال 2016 می تواند به یکی از مهمترین و به خوبی به اطلاع عموم روابط در همه زمان ؟ سه سال پس از اولین جلسه خود را در سال 2019 مصاحبه با ITV Tom Bradby, مگان, گفت:, انگلیسی, دوستان تا به حال به او هشدار داد انگلیس تلخیص مطبوعات را “نابود کردن زندگی” اگر او تصمیم گرفت به دنبال هری در خصوص آشکار لحظه ای از خلوص و صداقت. واضح بود پس از آن که جهان را ستایش و تضاد تبدیل شده بود خفه کننده با تشکر از تاثیر رسانه های اجتماعی و 24/7 پوشش خبری.

شاید آن را باید نشانه ای از آنچه که تا زمانی که زن و شوهر مجبور شد برای رفتن با رابطه خود را در سال 2016 از طریق یک بیانیه که نگران آزار و اذیت و سوء استفاده در جهت پرنس پس از آن-دختر. بیانیه صادر شده توسط کاخ کنزینگتون گفت که “خط عبور بوده است”, مرجع هر دو نژادپرستی و تبعیض جنسی و همچنین به عنوان آنلاین عضو شورای نظارت مدت. آن به پایان رسید poignantly: “این یک بازی نیست – آن است که زندگی او و او.”

اگر چه یک جریان پنهانی صفرا در ادامه به جریان در ماه های بعد این زوج نامزدی در نوامبر سال 2017 و پس از آن در مارس سال 2018 ارائه شده خوش بینی است که این کشور ممکن است در آغوش یک راه جدید برای انجام کارها. ملت و تماشا به عنوان آمریکایی اسقف مایکل کاری به نقل از مارتین لوتر کینگ و ملکه و شاهزاده فیلیپ به گوش لندن gospel choir بخوان “Stand By Me” در داخل دیوارهای سنت جورج, کلیسای کوچک. عکس از عروسی نشان داد Meghan مادر Doria Ragland گرفتن مرکز-در مرحله طلاکاری اتاق های کاخ باکینگهام.

هری و مگان برنامه ریزی برای ترک خانواده سلطنتی

اما آن را به. در هفته های بعد از عروسی, داستان در مورد مگان را از پدر جدا توماس Markle شده متلاطم دور برای چند هفته آب پز ، به طعم و مزه برای یک درام خانوادگی نگه داشته و بحث رفتن به مراتب طولانی تر از هر کسی می تواند پیش بینی کرده اند; های بین المللی پس از افرادی که احساس مانند آنها “می دانست که” این زن و شوهر از طریق آشنایی با مگان روی صفحه در سابق کار به عنوان یک بازیگر و آشنایی با هری به عنوان پسر شاهزاده قلب همه احساس آنها تا به حال چیزی برای اضافه کردن.

“من فکر می کنم رسانه های اجتماعی مقصر است می گوید:” کلودیا یوسف, یک نویسنده و سلطنتی مفسر. “اگر شما به عنوان خوانده شده نظرات در مورد مگان در توییتر شما می توانید ببینید که چرا او می خواهم می خواهم به فرار کنند.” در مارس 2019, BBC radio میزبان دنی بیکر اخراج شد و توسط شرکت پس از به tweeting یک تصویر از یک زن و شوهر برگزاری این دست مناسب شامپانزه با همراه با عنوان “نوزاد سلطنتی از بیمارستان مرخص شد”. پخش عذر خواهی کرد و اصرار داشت او برگزار شده بود هیچ نژادپرستانه قصد.

حتی در مثبت پوشش زبان رمزی اطراف زن و شوهر زنگ زد از طریق. آنها بارها به عنوان “مدرن” در راه است که بسیاری از احساس اشاره به Meghan نژادی پس زمینه. و تبعیض جنسی است که به دنبال کیت میدلتون دوشس کمبریج در آغاز رابطه او با پرنس ویلیام آمد برای مگان فقط به عنوان سخت است. منچستر شد به طور گسترده ای به عنوان یک “اشرافی” و تصاویری از او را در یک شفاف لباس در یک دانشجو موسسه خیریه نمایش مد شد و پخش در مقابل صفحات در طول روزهای اولیه آشنایی مهتر پسر پرنس چارلز. Meghan به نوبه خود او را مطلقه وضعیت تایید به عنوان اثبات این که او “نمی تواند مرتکب”; سن او به این معنا بود که او اغلب به حال خود باروری آشکارا مورد سوال; و او تابعیت آمریکایی به معنای معمولی مقایسه شده بودند و با والیس سیمپسون همسر ادوارد هشتم و دلیل خود را برای کناره گیری از تاج و تخت است.

یکی دیک دو, کمدی, Meghan Markle سلطنتی درخشش, فراموش نشدنی به تصویر کشیده شده این بازیگر به عنوان بیعار و خشونت در یک نقطه و فریاد می زدند: “ماندن f*** از من تریلر یا من قطع شما کیت.” آن را خطاب شایعات که Meghan بود “دشوار” و “معنی” از آنجا که او تا به حال گزارش مورد سوال برخی از عناصر سلطنتی پروتکل و جلب توجه به این پوچی ادعاهای سابق که بازیگر تا به حال ساخته شده دوشس کمبریج گریه. مردم – به خصوص زنان – در حال انتظار نمی رود به سوال سلطنتی انجام داده است. زمزمه های در مورد مگان را نافرمانی به سرعت رشد به roars مخالفت از محافظه کار صدای.

این درست است که سلطنتی پروتکل بود و نه به دنبال مگان و هری به عنوان stringently آن را به عنوان توسط کیت و ویلیام. آن را هنوز هم تا حد زیادی به دنبال: Meghan آیا مثلا بموقع ترک شغل خود را و حذف رسانه های اجتماعی خود را پس از نامزدی اش به شاهزاده اعلام شد. به یک سلطنتی بسیاری را گمان این است که برای زندگی در یک قفس طلاکاری شده – و به نظر می رسد Meghan متوجه شدم که در اوایل و آشکارا ابراز نارضایتی در مورد آن. ملکه یکی از چهره های محبوب و حتی با سرسخت جمهوری خواهان همواره صحبت از “وظیفه” و اهمیت گرفتن با این کار یک داده شده است. ویلیام و کیت به نظر می رسد مانند یک زن و شوهر که به اشتراک گذاشته یک طرز فکر مشابه. هری و مگان با این حال این شاهزاده که همیشه به استقبال جنجال و هالیوود شریک مناسب بسیار کمتر به راحتی به آن ساختار است. بیانیه امروز مورد هدف “استقلال مالی” به چالش کشیده کل سیستم سلطنتی زندگی می کردند در داخل برای قرن ها. آنها می گویند که آنها ادامه خواهد داد تا اعضای خانواده سلطنتی اما اگر آنها زندگی می کنند در کشور های مختلف و آنها را از حقوق که نمی آیند به طور مستقیم از مالیات دهندگان به عنوان آنها به نظر می رسد به این معنا خواهد بود که مورد سپس آن را سخت به تصور کنید که چگونه آنها را انجام خواهد داد.

به سختی می توان سرزنش زن و شوهر برای مایل است که استقلال مالی: واقعیت این است که مالیات دهندگان صندوق سبک زندگی سلطنتی همواره به معنای عمومی آن را احساس می کند حق انتقاد خود را انتخاب کند. وجود اعتراض بیش از این مقدار از پول مالیات دهندگان استفاده می شود به نوسازی Frogmore کلبه برای مگان و هری در اوایل ازدواج خود را, حتی اگر تخمین محل بازسازی از دیگر سلطنتی خواص برای ویلیام و کیت در بیش از دو برابر هزینه. شایعات از یک مرافعه بین برادران کمک نمی کند, و نه ادعا می کند که کیت و مگان کنید.

برخی از انتقادات از زن و شوهر دیده می شود به عنوان معتبر: که آنها حمایت از محیط زیست, سفر, به عنوان مثال قبل از مصرف چندین جت خصوصی سفر (یکی کردند که در Elton John خصوصی هواپیما بود کربن جبران خواننده اما روابط عمومی آسیب انجام شده بود). آنها نیز ارسال شده عکس جدید از پسر خود در رسانه های اجتماعی در روز شاهزاده ویلیام راه اندازی یک جدید ضد آب و هوایی تغییر ابتکار. اضافه کردن توهین به جراحت هری پیشنهاد که او و مگان رو انتخاب کرده نه به بیش از دو فرزند برای خوب از محیط زیست دریافت شده توسط بسیاری به عنوان یک آشکاری حفاری در برادر خود را.

در تلاش برای ارتباط مجدد با مردم در طول 10 روز تور آفریقای جنوبی مگان و هری تصمیم به استفاده از مطبوعات به نفع خود. های شخصی مصاحبه آشکار “مبارزه” از زندگی سلطنتی در زیر میکروسکوپ و چگونه آن را تحت تأثیر خود را در سلامت روانی – چیزی شده اند آوازی طرفداران – اما آن را تا حد زیادی به عنوان استخراج همدردی کمی از مردم است. برخی از بازدید انتخاب خود را به دادگاه برخی از خبرنگاران پس از decrying تاثیر رسانه در زندگی خود را به عنوان ریاکارانه. نبود یک کامل قدم اشتباه بود اما یک استراتژی است که کاملا در راه زن و شوهر ممکن است انتظار می رود. چگونه ما قرار است به شناسایی خود را با مبارزه برخی از خواسته زمانی که شما زندگی می کنند به ظاهر نامحدود دستمزد از تاج و صرف زمان خود را غرق در افتخار?

در اکتبر 2019 بیش از سه سال پس از اولین بیانیه عمومی, هری منتشر شد یکی دیگر از بیانیه در دفاع از این ادعا که او شده بود موضوع را به سوء استفاده بیشتر. “من نمی تواند شروع به توصیف چقدر دردناک بوده است,” او گفت: رفتن به اضافه کردن که رابطه خود را به حال شده است به موضوع “بی امان تبلیغات”.

شاهزاده هری و Meghan Markle نه تنها royals به رو موشکافی شدید اما آنها دست غیر ممکن است مختصر توسط انگلیسی عمومی: به وفادار ماندن به شدت سنتی پادشاهی موسسه در حالی که در همان زمان re-انرژی آن است. آن را عمیقا خواستار و عمیقا ناعادلانه انتظار به خصوص در عصر بی خوابی رسانه های اجتماعی. منازت پایان آن ثابت بیش از حد برای هر دو انگلیسی عمومی – و آنها را به معده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید