100 روز از Megxit: آنچه که شاهزاده هری و Meghan Markle انجام داده اند پس از پله پایین

دوک و دوشس ساسکس 100 روز به زندگی جدید خود را به عنوان نظر مالی مستقل royals.

همیشه از شاهزاده هری و Meghan Markle اعلام کرد تصمیم خود را به مرحله بازگشت از سلطنتی وظیفه در ژانویه مردم شده اند گمانه زنی در مورد آنچه این حرکت را به معنای برای حرفه خود.

این زوج رسما پا به پایین به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی بریتانیا در 1 مارس سال 2020 و پس از یک میزبان از امتیازات از جمله استفاده از عنوان سلطنتی و حتی از لندن نقل مکان به کالیفرنیا.

پس خود را حرکت می کند و پس از آن بیماری همه گیر کوروناویروس بسیار کمی شنیده شده است از Sussexes. اما در حال حاضر هری و مگان را شروع کرده اند برای به اشتراک گذاشتن برخی از بینش چگونه آنها صرف شده است زمان خود و راه آنها می خواهند مربوطه خود را استخدام.

در ماه های اخیر و شوهر شده اند با استفاده از آزادی و اتصالات به مدافع تغییر و صدای نظرات خود را در مورد مسائلی مانند فقر و نژاد پرستی و سلامت روان.

دوک و دوشس ارائه وعده های غذایی به مردم در طول مستند

در مارس دوک و دوشس شخصا داوطلب به ارائه وعده های غذایی به مردم در لس آنجلس در طول Covid-19 زمانی که آنها صرف دو روز کار داوطلبانه برای پروژه فرشته غذایی است. و در ماه ژوئن آنها بازدید Homeboy صنایع دیگر لا مبتنی بر سازمان غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار برای بهبود زندگی افرادی که زندانی و آزاد شده از زندان با به کارگیری آنها را در کافه ها.

“به افتخار از تعطیلات عید پاک دوک و دوشس صرف صبح یکشنبه داوطلبانه با پروژه فرشته, مواد غذایی, مدیر اجرایی” ریچارد ایوب گفت: در یک بیانیه مشترک به Instagram. “و در روز چهارشنبه آنها بی سر و صدا ادامه داد: ارائه وعده های غذایی برای از بین بردن ما overworked رانندگان است.”

Meghan صحبت می کند به سابق دبیرستان در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش

یکی از زن و شوهر بیشترین تمرکز به نظر می رسد نژادی-جنبش عدالت. پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس در آمریکا زن و شوهر صحبت شده است با رهبران جامعه و مردمی حامیان به گوش دادن یاد بگیرید و کشف کردن که چگونه آنها می توانند حمایت خود را کار می کنند.

(دوشس ساسکس/جوهر)

در ماه ژوئن Meghan علنا صحبت کردن در مورد نژادی و بی عدالتی در یک ویدیو به آدرس فارغ التحصیلی کلاس سابق دبیرستان قلب معصوم دبیرستان در Los Feliz, کالیفرنیا. طی تماس دوشس منعکس شده در Floyd مرگ و بسیاری دیگر از زندگی را از دست داده به نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا.

“من می خواستم به درست می گویند و من واقعا عصبی بودم که من نمی یا که آن را برداشت و از هم جدا و من متوجه شدم که تنها چیزی اشتباه می گویند این است که می گویند هیچ چیز” او گفت:.

زن و شوهر, هشدار مشترک المنافع گذشته اشتباهات باید اذعان کرد

در اوایل این ماه Sussexes نیز صحبت کرد و به رهبران کشورهای مشترک المنافع که در طی آن هری گفت: در گذشته اشتباهات نیاز به توان اذعان کرد در سراسر کشورهای مشترک المنافع به منظور حرکت رو به جلو است.

“هنگامی که شما نگاه در سراسر کشورهای مشترک المنافع, هیچ راهی وجود دارد که ما می توانیم به جلو حرکت می کند مگر اینکه ما اذعان گذشته” او گفت:. “بسیاری از مردم انجام داده اند چنین یک کار باور نکردنی از اذعان به گذشته و تلاش برای حق کسانی که اشتباهات, اما من فکر می کنم همه ما اذعان بسیاری وجود دارد و هنوز هم بیشتر به انجام است.”

(PA)

دوشس اضافه شده است که بودن خود راضی در مورد نژاد پرستی باعث می شود “مردم همدست” و گفت: “آن را حتی در لحظات بزرگ آن را در لحظات آرام که در آن نژادپرستی و تعصب ناخودآگاه نهفته است و آن کسانی که تفاوت های ظریف است که باعث می شود آن را گیج کننده برای بسیاری از مردم به درک نقش آنها در بازی است که یا منفعلانه و یا به طور فعال.

“در مردم خوشنودی آنها همدست است و من فکر می کنم این تغییر است که ما شاهد آن هستیم.”

Meghan صحبت می کند با زنی که دچار اتهام جنایت نفرت

مگان نیز به تازگی ساخته شده یک تماس به Althea برنشتاین یک ویسکانسین زن که قربانی یک اتهام حمله نژادپرستانه.

با توجه به رسانه های محلی, Bernstein, 18 سال, پیر پیراپزشک بود رانندگی هنگامی که مردان فریاد نژادی تهمت اسپری صورت خود را با مایع سبکتر و پرتاب فندک در او. او دچار دوم و سوم-درجه سوختگی بر روی صورت و گردن.

خواستار Facebook, تبلیغات, تحریم

زن و شوهر نیز نشان داد که مشکل از گفتار نفرت در اینترنت خواهد بود یکی دیگر از منطقه آنها تمرکز خواهد شد در آینده. هری و مگان مشغول به کار در پشت صحنه به اصرار مدیران برتر در سراسر جهان برای ایستادن در همبستگی با گروه که خواستار Facebook تحریم.

دوک و دوشس صحبت با تعدادی از سازمان های پیشرو توقف نفرت برای سود کمپین که خواستار کسب و کار به توقف تبلیغات بر روی پلت فرم بیش از شبکه های اجتماعی را عدم انجام این کار بیشتر به حذف سخنرانی نفرت.

زن و شوهر ادامه اقدام قانونی علیه روزنامه های همراه

پس از مهاجرت به خارج از کشور این زوج هنوز هم در حال انجام اقدام قانونی علیه این ناشر از ایمیل در روز یکشنبه و پست الکترونیکی آنلاینبا توجه به انتشار عصاره از نامه او فرستاده به او پدر توماس Markle در سال 2018 است.

دادگاه رسیدگی منجر به پرده برداری از اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که منجر به خروج آنها: در اوایل ماه ژوئیه اسناد و مدارک نشان داد که دوشس ساسکس احساس “محافظت نشده توسط نهاد” سلطنت در طول بارداری.

راه اندازی جدید خیریه Archewell در جریان است

پس از پله پایین به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی هری و مگان نیز مشغول به کار در راه اندازی جدید خود را به سازمان خیریه Archewell به نام پسر خود مورچه.

گزارش اخیر ادعا کرد که این زن و شوهر علامت تجاری نرم افزار برای غیر انتفاعی رد شد به این دلیل که زن و شوهر نمی امضای مدارک و قادر به پرداخت هزینه مورد نیاز.

با این حال یک منبع نزدیک به Sussexes را رد کرده است این ادعا گفتن مستقل که trademarking روند همچنان در حال انجام است و “این بخشی از نرمال عقب و جلو از trademarking روند”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>