هیچ یک از ما دوست ندارد با صرف این همه هزینه، در نهایت متوجه شود که کالای خریداری شده، اصل نبوده و نمونه کپی است. به این آیفونها اصطلاحا آیفون کلون (Clone)، یا طرح کپی گفته میشود که در قیاس با آیفون های اصل، بسیار ضعیف عمل می کنند و به هیچ عنوان کیفیت و کارایی آیفون اصل را ندارند. آیپد و یا اکانت اپل ما. متاسفانه خیلی از تعمیرکاران با نحوه تعمیر مدارهای الکترونیکی و قطعات روی مادربرد آشنایی ندارد و در صورتی که هر یک از قطعات روی برد آیفون 7 دچار مشکل شوند، اقدام به تعویض کل برد گوشی میکنند که این مسئله سبب افزایش هزینه تعمیر برد آیفون 7 اپل خواهد شد.

قیمت گارانتی گوشی اپل به وضوح بیان شد که فقط آیفون PCTو iPad. آثار رطوبت در دستگاه پیدا شد. در ارتباط با آیفون های تقلبی بد نیست بدانید که این دستگاه ها غالباً در کشور چین تهیه و تولید می شوند. همچنین میتوانید برای مطالعه شمارهها مختلف آن به کتابخانههای عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید. علاوه بر پوشش اخبار، آموزشهای کاربردی و تئوریک، ویدیوهای جعبه گشایی و بررسی تجهیزات و گجتهای هوشمند، را نیز در فیسیت میتوانید مشاهده کنید.ما رسالت خودمان را تولید محتوای جذاب و مورد نیاز برای فعالان حوزهی فناوری اطلاعات میدانیم. برای اطلاع از آخرین قیمت میتوانید به صفحه مشخصات و قیمت گوشی مورد نظرتان مراجعه کنید. ایمیلی که میخواهید را در فیلد Apple ID وارد کنید. ضمانت استاندارد آیفون 90 روز پشتیبانی تلفن و یک سال تعمیر سخت افزار را ارائه می دهد.

نمایندگی اپل مرکز سخت افزار ایران جهت ارائه خدمات تخصصی تعمیر و فروش محصولات اپل به شهروندان محترم ساکن استان البرز تاسیس گردیده است. اما این مهم نیست ، مدل 7 زمان زیادی را زیر آب گذراند و تقریباً در هر مورد ثابت کرد که اساس تکنولوژیکی مدل مناسب است و توسعه دهندگان با ارائه یک سیستم حفاظتی IP67 ویژه برای بازبینی ، کاربران را فریب نمی دهند ، که اطمینان می دهد حداکثر حفاظتاز نظر مقاومت در برابر آب ، نفوذ گرد و غبار و برخی آسیب ها. طبیعتا هرچقدر مدت زمان گارانتی بیشتر باشد، هزینهای که برای آن پرداخت میشود هم بیشتر خواهد بود و هرچقدر مدت زمان گارانتی کمتر باشد، هزینه مورد نیاز برای بهرهمند شدن از آن هم کمتر خواهد بود.

گارانتی اپل مموری این موضوع را هم در نظر داشته باشید که حتی اگر گوشی با گارانتی را خریداری کنید و بعد از مدتی با مشکل رو به رو شوید، احتمال اینکه بتوانید با وجود دلایل عجیبی که از سوی گارانتی کنندگان آورده میشود، از تعمیر رایگان گارانتی استفاده کنید؛ بسیار ناچیز خواهد بود. یکی دیگر از علاقه مندان در مورد آزمایش خود گفت ، که همکارانش را بسیار شگفت زده کرد. در مرکز موبایل کمک بعد از انجام تعمیرات بر روی گوشی هایی که در اثر آب خوردگی دچار مشکل شدهاند، حداقل 24 ساعت فرصت برای ارزیابی و تست آن ها در نظر گرفته میشود تا مشکلات دستگاه به طور دقیق شناسایی شوند. علی – “هارمونی OS هواوی ظاهرا نسخه اصلاحشده اندروید است” باید دید که بقیه هم این موضوع رو تایید می کنند یا نه.امید وارم که این طور نباشد! برای مثال اگر آیفون شما در سال 2008، 2010 یا 2015 تولید شده باشد، رقم سوم شماره سریال آن به ترتیب 8، 0 یا 5 خواهد بود.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد گارانتی گوشی آیفون فونات لطفا به بازدید از وب سایت ما.