کرم ضد لک دپی وایت ای سی ام – داروکلیک

بنابرآنچه گفته شد؛ ابتدا قبل از خرید کرم ضد لک؛ چه شیمیایی و چه گیاهی، چه صنعتی و چه سنتی و حتی خانگی، بهتر است با پزشک متخصص مراجعه نمایید. بهتر است برای داشتن یک انتخاب بهتر و مناسبتر با متخصص پوست مشورت شود. با توجه به میزان قرار گرفتن در آفتاب و یا میزان تعریق، این کرم باید هر دو تا سه ساعت یک بار تمدید شود. معمولا نیم ساعت از قبل از تماس با نور خورشید از این کرم استفاده نمایید و در صورت نیاز هر ۴ ساعت تجدید نمایید. کرم ضد لک قهوه ای پرودرما یکی از محصولات پرودرما است که به صورت تخصصی مورد استفاده برای درمان لک های قهوه ای قرار می گیرد.

انتخاب کرم ضد آفتاب متناسب با پوست شما کمک میکند تا تأثیرگذاری ضد آفتاب بر روی پوست شما بیشتر باشد. از این رو با انتخاب بهترین کرم ضد آفتاب ایرانی برای پوست خشک میتوان کمک کرد تا این نوع پوست در مقابل انواع آسیبهای پوستی در امان بماند. از بهترین برندهای ضد آفتاب ایرانی، میتوان به لافارر (Lafarrerr)، سینره (Cinere)، پریم (Prime)، درمالیفت (Dermalift)، سی گل (Seagull)، مای (MY) و آردن (Ardene) اشاره کرد. اگر لکهای صورت ناشی از آفتاب سوختگی باشند، در مدت دو تا سه ماه با استفاده از کرم ضد لک معمولی میتوان از شر این لکها خلاص شد اما برای لکهای قوی و تیرهتر صورت لازم است حدود شش ماه یا بیشتر از کرم ضد لک قوی استفاده کرد.

برخی از آنها در هنگام بارداری بر روی صورت ظاهر میشوند، برخی دیگر تحت تاثیر شرایط محیطی، برخی به دلایل افزایش سن و برخی دیگر به دلیل سوءتغذیه و کمبود ویتامین بوجود میآید. استفاده از این محصول فقط بر روی لکها نیست. این محصول در برابر اشعه های UVA و UVB از پوست صورت مراقبت و محافظت به عمل می آورد. شب روی پوست تمیز و خشک صورت و در صورت لزوم، گردن و بدن ماساژ داده شود.

این عبارت نشان دهنده میزان محافظت پوست در برابر اشعههای UV خورشید است. آمارها و بررسیهایی که از مصرفکنندگان این محصول بهدستآمده است نشان میدهد تا امروز موفق شده سهم بزرگی از رضایت مصرفکنندگان خود را کسب کند و بهعنوان یک محصول خوب و ارزشمند برای خرید محسوب شود. این کرم ضد آفتاب یک جلوه مات بر روی پوست ایجاد میکند و در برابر پرتوهای مضر، پوست را محافظت میکند. در ساخت این ضد آفتاب، عصاره ساقه انگور بکار رفته و فاقد چربی است و میتواند انواع لک و جای جوش را بپوشاند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کرم ضد لک صورت گاتیو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر