چیزهایی که باید در مورد درمارولر باید بدانید

ممکن است بعد از استفاده از درمارولر با سایز سوزن ۰٫۵ میلی متر پوست کمی قرمز و خشک شود که این امری طبیعی است و بعد از چند ساعت این علائم برطرف می شود. البته در صورت خرید دکتر رولر به صورت پک و کیت ، با توجه به سری ها و غلتک های مختلف با سایز سوزن مختلف ، قیمت آن گرانتر خواهد بود . در صورت کوتاه بودن سوزنها، میتوانید یک روز در میان نیز از درمارولر استفاده کنید. حرکت این غلطک بر روی پوست باعث ایجاد سوراخهای بسیار ریز در پوست می شود که پوست در پاسخ بهایجاد این سوراخها کلاژن سازی می کند.

این سوزنها سبب ایجاد آسیبدیدگی خفیف بر روی پوست شده که منجر به تولید کلاژن و الاستین در زمان بهبود پوست و در نهایت سبب جوانسازی پوست میشود. خطوط و چین و چروک های پوست و آسیب آفتاب و نازک شدن پوست عمدتاً در اثر از بین رفتن کلاژن و الاستین ایجاد می شود درمارولر یا همان میکرونیدلینگ با تولید کلاژن طبیعی و الاستین می تواند به طور قابل توجهی این شرایط درما رولر سنگ یشم را بهبود بخشد. برخی از افراد از درمارولر جهت کاهش اندازه منافذ و یا کاهش تولید چربی پوست استفاده میکنند. آیا استفاده از درمارولر برای تمامی انواع پوست مناسب است؟

برای بی­نظمی­های لایه­های عمیق­تر، ممکن است جلسات درمانی بیشتری برای حصول نتیجه لازم باشد. از این برای تحریک تولید کلاژن استفاده نمیشود، اما جهت افزایش میزان جذب سرم ها و کرم ها توسط پوست مناسب است. میزان استفاده از درمارولر به اندازه سوزنها و همچنین نوع پوست شخص بستگی دارد. سر این دستگاه از پلاستیک های سنگین ساخته شده که حدود هزار سوزن بسیار ریز بر سطح خود دارد و این سوزن ها از جنس استیل یا تیتانیوم هستند. ابتدا پوست خود را تمیز کرده و سپس با استفاده از ماده شیمیایی ملایم و یا آنزیم میوه لایهبردار، اقدام به لایهبرداری پوست خود کنید.

مرحله ۶: ناحیه تحت درمان را با آب یا شوینده ملایم بشویید و با حوله تمیز خشک کنید و اجازه دهید تا در هوا خشک شود. پس از پایان استفاده از درمارولر، غلتک (رولر) را با استفاده از الکل تمیز کرده و آن را در جعبه پلاستیکی قرار دهید. به این منظور، درمارولر را به آرامی به صورت عمودی، افقی و به صورت مورب در قسمت گونهها، پیشانی، چانه، لبها و گردن حرکت دهید. این روش شامل سه بخش حرکات عمودی، افقی و مورب می باشد. این روش دارای تأثیر فوری میباشد ولی امکان دارد سبب بروز عوارض جانبی مانند درد و خونریزی نیز بشود.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurma