هزینه جراحی لیفت شقیقه در تهران

در عمل لیفت شقیقه برش کوچکی در قسمت شقیقه فرد ایجاد میشود، پزشک از همان ناحیه لایههای زیرین پوست را میکشد تا چین و چروک ایجاد شده روی پوست صورت از بین برود. لیفت شقیقه که به نام لیفت تمپورال هم شناخته میشود، یک نوع عمل زیبایی بوده که با فرمدهی ابروها به از بین بردن چین و چروک صورت و خوشحالت شدن چشمها و ابروها کمک بسیاری میکند. مراحل انجام عمل لیفت شقیقه چگونه است؟ بنابراین جراحی پلاستیک شقیقه که به نام لیفت شقیقه وابرو نام دارد می تواند منجر به بالا رفتن قسمت بیرونی چشم ها، ابروها، پیشانی، شود.

افرادی که کمتر از ۲۳ سال دارند چون روند تکامل پوستشان کامل نشده است در صورت جراحی نتیجه خوب و دائمی نخواهند گرفت. افراد جوان هم که در سنین بالای ۲۲ سال قرار دارند میتوانند از این عمل زیبایی برای فرمدهی صورت خود استفاده کنند. در اینجای مقاله میپردازیم به چگونگی انجام لیفت شقیقه و اینکه فرد طی چه فرایندی با این عمل زیبایی خود را دوباره بدست می آورد؛ این عمل طی یک بی حسی موضعی حدود 1تا2 ساعت به طول می انجامد ، افرادی که با بیهوشی عمل لیفت شقیقه را انجام میدهند باید 8 ساعت قبل از عمل ناشتا باشد.

افراد جوان میتوانند برای فرمدهی صورت خود از آن استفاده کنند. تا ۶ ماه سعی کنید در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید، در صورتی که مجبور به این کار بودید حتما از ضدآفتاب ها استفاده کنید. بعد از گذشتن ۴۸ ساعت از عمل لیفت شقیقه میتوانید حمام کنید زیرا زخم ها ضد آب شدند. این روش می تواند با لیفت و تغییر شکل ابروها باعث شود تا ظاهر فرد دلپذیرتر و جوان تر نشان داده شود. این موضوع باعث ایجاد تقارن در حالت ابروها شده و چهره شما را شادابتر میکند. در این روش پزشک معالج از نوروتوکسین برای لیفت موقت ابروها استفاده دكتر ليفت شقيقه شيراز میکند.

• بعد از عمل لیفت شقیقه توصیه می شود از بانداژ برای اطراف پیشانی استفاده شود. این افتادگی پوست میتواند در بخشهای مختلف صورت چون شقیقهها، اطراف چشم، پیشانی و پلک صورت ایجاد میشود. از بین رفتن خاصیت ارتجاعی پوست باعث ایجاد چین و چروک می شود ، که برخی ممکن است آنها را “خط اخم” و “خطوط پنجه کلاغی” بنامند. پزشک با کمک مواد تزریقی ماهیچههایی که باعث افتادگی ابرو میشوند را شل میکند. میزان تخصص پزشک نیز میتواند عامل موثری در هزینه لیفت شقیقه باشد. لیفت شقیقه چه از طریق جراحی انجام شود و چه از طریق بی حسی واقعاً نیاز به یک دکتر خوب دارد که دارای تخصص جراحی زیبایی باشد آنجا که صورت یکی از حساس ترین و مهم ترین اعضای بدن انسان است.

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر