نمونه سوالات آیین نامه ۱۴۰۰ رانندگی با جواب رایگان اصلی 1400 – ویرگول

هنگامی که قصد دارید از یک وسیله نقلیه طویل که آهسته حرکت می کند در یک جاده شلوغ سبقت بگیرید چه کار باید انجام دهید؟ برای به کار بستن بهترین فرمول قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی پایه سوم باید پیش از هر چیزی به سراغ مطالعه دقیق و اصولی آیین نامه بروید. این خطوط معمولا در حاشیه راهها و در وسط راههای دو طرفه به کار می روند. برای شرکت در آزمون رانندگی گواهینامه با پایه های مختلف، نیاز به استفاده از قوانین و مقررات خاص هر پایه و دریافت آموزشهای تئوری و عملی آن وجود دارد. وجود نداشته باشد و به طورکامل ثابت باشد. از آن جایی که آزمون آیین نامه رانندگی طی چند سال گذشته پیچیده تر از قبل شده است، با مطالعه نمونه سوال های آیین نامه رانندگی، می توانید آن را برای خود ساده تر کرده و با سهولت بیشتر و ضریب اطمینان بالاتری در این آزمون به موفقیت دست یابید. برای دریافت گواهینامه رانندگی باید مدارک لازم را ارائه کرده و در ضمن در آزمون آیین نامه رانندگی که در دو مرحله برگزار می شود، با موفقیت حاضر شوید. بنابراین با خرید و دانلود کامل این بسته میتوانیم بگوییم تقریبا ۱۰۰٪ تضمینی در امتحان آیین نامه اصلی خود قبول می شوید .

آزمون گواهینامه زانندگی نرم افزار آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی کاملا شبیه آزمون آیین نامه رانندگی سایت آزمون آنلاین راهنمایی و رانندگی ایرانیان می باشد با این تفاوت شما به صورت آفلاین بدون نیاز به اینترنت می توانید تمامی آزمون ها را تست بزنید که شامل کلیه نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی می باشد که در غالب ۱۲ آزمون مقدماتی آیین نامه راهنمایی و رانندگی ۱۸ آزمون اصلی آیین نامه رانندگی گرد آوری شده است که اگر کل این آزمون را فرا بگیرید دیگر مشکلی در آیین نامه ندارید و همیشه قبول می شوید . همچنین شما میتوانید همین لحظه در این سایت به صورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینهای تستها را انجام دهید. رانندگان وسایل نقلیه نباید به هیچ وجه از روی این خطوط عبور نمایند. خط توقف – رانندگان باید توقف کامل نمایند و سپس بارعایت احتیاط ، عبور کنند . شما باید منطق هندسی و رنگها و نشانههای کلی را بشناسید، سپس به دنبال استثناها بروید.

2- اگر شما قصد گردش از قسمت کنار گذر تقاطع را دارید باید مراقب حرکت عابرین پیاده که در حال گذر می باشند بوده و به آنها اجازه عبور دهید. 2. ترک نشین نباید با هماهنگی راننده پیاده یا سوار شود. پاسخ درست: اگر شما قصد گردش از قسمت کنار گذر تقاطع را دارید باید مراقب حرکت عابرین پیاده که در حال گذر می باشند بوده و به آنها اجازه عبور دهید. 3- اگر شما قصد گردش از قسمت کنار گذر تقاطع را دارید می توانید با احتیاط عبور کنید. به شما توصیه میکنیم شیوه مناسب مطالعاتی را پاسخگویی تعیین کنید. شما تقریبا به 70 درصد سوالات جواب صحیح دادید : رد شدید لفا بیشتر تلاش آزمون آیین نامه شماره 23 کنید. در زیر چند آزمون به صورت کاملا رایگان برای شما عزیزان قرار دادیم تا قبل از خرید کل مجموعه به کیفیت این سوالات پی ببرید لازم به ذکر است که سوالات این مجموعه از معتبرترین منابع گردآوری شده است و تک تک جواب های آن بررسی شده و صحیح می باشد .

هنرجوی گرامی نوع پارک تصویر زیر را مشخص کنید.
لازم به ذکر است که برای دریافت گواهینامه رانندگی لازم است که دو امتحان آیین نامه کتبی را با موفقیت پشت سر بگذارید و در هر یک از آن ها نمره قبولی را دریافت کنید. برای این که قبولی در آزمون آیین نامه رانندگی و موفقیت شما در آزمون مقدماتی و اصلی گواهینامه هر چه زودتر اتفاق افتاده و پشت این آزمون ها درجا نزنید، تمرین تست های آیین نامه رانندگی بسیار کمک خواهد کرد. رحمان می گوید : من با همین آزمون شما قبول شدم – متشکر بابت پشتیبانی با اینکه چیزی نخریدم ولی پشتیبانی سایتتونم خیلی بهم کمک کرد. قبولی ۱۰۰ درصد دارد و در وقت شما به شکل قابل توجهی صرفه جویی می شود. هنرجوی گرامی شکل زیر چه موردی را هشدار می دهد؟ هنرجوی گرامی نوع پارک تصویر زیر را مشخص کنید. هنرجوی گرامی نام خطوط مشخص شده در تصویر زیر چیست؟ نام نقاط قرمز رنگ مشخص شده در تصویر زیر چیست؟ میزان سرعت مجاز و محدودیت سرعت در جاده ها و خیابانها به چه صورت مشخص می شود؟ با سرعت بیشتری پیچها را طی میکنند. 4- با توجه به تابلوهای نصب شده و آیین نامه راهنمایی و رانندگی.

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر