نصب آمپلی فایر 4 کانال خودرو تعمیر ضبط JVC تعمیر ضبط ماشین

سلام چنانچه اختلال کم بودن صدا دارین میدرنج و فول رنج، درصورتیکه صدای ملایم خیس نیاز دارید باند. خواستم بدونم

توسط FARDAALEFBA در 1 دی 1401
سلام چنانچه اختلال کم بودن صدا دارین میدرنج و فول رنج، درصورتیکه صدای ملایم خیس نیاز دارید باند. خواستم بدونم به جهت صدای بهتر و قویتر پخش بخرم یا امپلی ؟ نمیخوام ساب نصب کنم . درود اولی عمل و کم هزینه ترین فعالیت اینه که یک عدد رادیو پخش پایونیر نصب کنید. سلام داغ نمودن آمپلی فایر طبعی می باشد به خاطر رادیات آلومینیومی بدنه که بایستی حرارت ترانزیستور های ماسفت رو دریافت کند تا خنک کاری انجام شود. کراس ویورهای فعال یا ‘الکترونیکی‘ در بعضی بلندگوهای دارای کارایی بالا و در سیستم های تقویت صدا فن ای استعمال می شوند.
  • به یک امپ سونی چهارکانال مدل xm-n4001 یک ساب ۳۰۱۶ کنوود بصورت بردیج و دو باند xb6951 سونی وصل کردیم، سیم پک شرکتی مکسیدر گیج ۴ گونه ev-402 استعمال شده.
  • برخی از آن‌ها اهمیت خصوصیت هایی نظیر در دست گرفتن ارتقا باس میباشند که ممکن می باشد تنها برای 2 گزینه از 4 گزینه به کار گیری قرار گیرد.
  • پایونیر یکی از پیشروترین کمپانی های الکترونیکی در عالم هست که سهم متعددی از بازار جهانی را در اختیار دارد و محصولات آن در بیش از 100 سرزمین عالم به فروش می رسد.
  • بخش تغذیه پیروزی که وظیفه تامین برق را بر عهده داراست که می بایست توانایی حفاظت از مدار داخلی در مقابل ولتاژهای محل ورود بالای 15 ولت را داشته باشد.
به این معنی که اگر قصد ایجاد حجم صدایی دو برابر 100 وات داشته باشیم نیاز به آمپلی فایر 1000 وات داریم و نیکی 200 وات. امروزه بخش اعظم آمپلی فایر های اتومبیل هنگام پل زدن اصلی حداقل امپدانس 2 اهم میباشند ، هر چند برخی از آن ها 1 اهم یا این که 4 اهم را پشتیبانی می کنند، براین اساس قبل از پل زدن مطمئن شوید که چه مقدار امپدانس را میتوانید تامین کنید. به عنوان نمونه ، یک آمپلی فایر 2 کانالی مهم قدرت 75 وات در هر نتورک در 4 اهم ، می تواند به طور بالقوه تا 200وات را در 2 اهم در یک شبکه ساخت کند و به شما یک آمپلی فایر تقویت شده مونوبلاک برای تغذیه ساب ووفر می‌دهد. اغلب تولیدکنندگان و سازندگان آمپلی‌فایرها اوج اقتدار آمپلی‌فایر Amplifier یعنی به عبارتی مقدار اوج در نمودار سینوسی را سناریو می‌دهند. مقدار اوج قدرت نشان‌دهنده بیشترین میزان وات یک دستگاه آمپلی‌فایر Amplifier است.

اتصال باند به آمپلی فایر 4 کانال خودرو به چه رخ است؟

قبل از این که به راهنمای کارگزاشتن آمپلی فایر بپردازیم باید به همین مسئله اشاره نماییم که آمپلی فایر وظیفه تقویت صدای خروجی از دستگاه را بر عهده دارد. اشخاصی که به دنبال شنیدن آهنگ حیاتی کیفیت عالی میباشند می‌توانند از همین امکان استفاده کنند. در صورتی که از یک آمپ 4 نتورک استعمال میکنید دو خروجی آن را به دو بلندگوی جداگانه و دو خروجی دیگر را به شکل بریج به یک ساب متصل کنید تا صدای کار کشته تری را به شما ارائه دهد. مراکزی که مجهز به سیستم هوشمند صوتی و بلندگو های پخش کننده صدا هستند، در شکل عدم به کارگیری از آمپلی فایر و یا این که تقویت کننده صدا عملکرد مهربانی نخواند داشت و امکان پخش صدای مهم میزان مرغوب بودن بوسیله بلندگوی این مرکز ها وجود نخواهد داشت. ولی استعمال از آمپلی فایر فقط محدود به مکان های ذکر شده وجود ندارد و به کار گیری از آن به جهت مکان های کوچک تر همچون سیستم های صوتی خانگی و یا این که حتی سیستم صوتی خودرو نیز اضطراری و ضروری است. اما متاسفانه بسته بندی جنس بسیار افتضاح بود به شکلی که خریدار از خرید کردن متاع صرف لحاظ کرد جعبه به طور کامل پاره و با چسب ۵سانتی پارگی هاش رو پوشوندن . هدف استراتژیک کنوود ساخت یک بازار کلیدی و درک نیازهای مصرف کنندگان امروزی اساسی محصولات نوآورانه و کلیدی میزان مرغوب بودن است. این کمپانی که در سال 1979 در انگلستان تاسیس شد، در زمینه محصولات صوتی ماشین و فناوری دیجیتال کار داشته است. استعمال از مطالب مغازه اینترنتی بازار سیستم تنها به جهت مقاصد غیر تجاری و دارای ذکر مبداء بلامانع است. خیلی از ما هنگام رانندگی برنامه های یگانه رادیو و یا این که قطعات صوتی آیتم عشق و علاقه خویش را گوش می کنیم. در همین مواقع، یک سیستم صوتی دارای کیفیت، لذت سمعی ما را هنگام رانندگی دو چندان می کند. در صورتی که مشکلی تو اون نصیب کمبود امپلی فایر نقص‌ داره و نیاز به تعمیر داره . دسته‌بندی نشده همانند تقویت کننده ها، جايگاه بندی های محافظه کارانه تر از نظر تحمل توان RMS مفیدتر است. بعضی از آمپرها با فیلتر ذیل گذر با محل ورود مستقیم داخلی میباشند که برای استفاده پیجینگ برنا پردازش اساسی ووفر یا این که توییتر ایده آل است. سایر آمپرها اهمیت تعیین های مختلف، تقویت بیس و موردها دیگر هستند. وصلش کردم به یک ساب 12 اینچی 1800 وات سونی و 2 تا باند 6950 سونی.

من صرفا آمپ به جهت ساب ووفر نیاز دارم

این به طور معمول توان به اندازه به جهت غلبه بر سر و صداهای جاده را فارغ از به صدا درآوردن صدا ندارد. بهترین مارک آمپلی فایر ماشین به وب وبسایت مسیر تعیین مراجعه کنید. در همین پک، پخش سونی اساسی جور Sony CDX-G1200U هست که در بازار به 1200 دارای شهرت است. چهار خروجی صدای 55 وات، سوییچ Extra Bass برای ارتقاء قدرت سوای تولید در هم ریزی صدا از جمله ویژگی های این پخش است.

آمپلی فایر چیست؟ دلیل به کارگیری از آمپلی فایر

روش آشنایی و استعمال از بلندگوها و آمپلی‌فایرها بسیار به قدرت RMS متعلق است. در تعریف و تمجید آر ام اس RMS دربلندگو به بیان ساده‌تر می‌توان گفت در واقع آر ام اس یک چهارم کمیت و قدرت پایانی یک بلندگو در پخش فرکانس و ایجاد امواج آکوستیکی آن است. اما قبل از هر چیزی خوبتر میباشد بدانیم که میزان مرغوب بودن صدا اسپیکر را مهم چه معیارهایی باز‌نگری می‌کنند. در ادامه مطلب اهمیت ما ملازم باشید تا حساس مسئله RMS دربلندگو بخش اعظم آشنا شوید. دنن در نیمه اولیه و دوم امسال تولیدات نچندان جالبی دست کم در ظاهر آمپلی فایرهای سینمایی داشته است! نو ترین و برترین آمپلی فایر سینمایی دنن مدل AVR-X5200 است که میشه گفت اکثر عشق و علاقه مندان دنن را مهم سایز و وزن مقداری که دارد متعجب کرده است, پنل جلوی همین نوع برتر از دنن صرفا ارتفاعی کاهش از 17 سانتیمتر و وزنی در حدود 14 کیلو گرم دارد!

مراحل کارگزاری آمپلی فایر

خروجی صدای تقویت شده توسط امپلی فایر بوسیله میزان مقاومت یا این که امپداس تحلیل می‌گردد که کلیدی علامت اهم نمایش داده میشود.و خیلی حساس است که خروجی بلندگو کلیدی میزان مقاومت امپلی یکسان باشد به این معنی که یک آمپلی فایر 3 اهم بایستی به یک بلندگو 3 اهمی متصل شود. اگر یک سیستم 100 وات RMS یا فراتر در هر کانال، حداقل 1000 وات RMS به جهت ساب خود می‌خواهید، همانند بلندگوها، باید مطمئن گردید که امتیاز RMS بالای ساب ووفر شما برابر یا بخش اعظم از خروجی RMS بالای آمپلی فایر باشد. اکثری از مردمان موسیقی خود را کلیدی بلندگوی جلویی توانمند دوست دارا هستند و حتی از بلندگوهای عقب به کار گیری نمی کنند. تقویت کننده 2 کاناله رویکرد حل عملی وقتی می باشد که شما تنها نیاز به الکتریسیته رسانی به یک جفت بلندگو دارید.

آمپلی‌فایر اُهمی ۴۰۰ وات JX600

این جور آمپلی فایر بر پایه تکنولوژی دیرین می باشد و به طور معمول به جهت ضبط صداهای طبیعی به جز صدای موسیقی و استودیویی کاربرد دارد. در آمپلی فایر مونو صدا فقط از یک نتورک ایجاد و پخش می شود. تمامی ی سیگنال های گوناگون صوتی با نیز ادغام شده و تبدیل به یک شبکه صوتی منفرد تبدیل می شوند. در واقع هر چقدر میزان RMS دستگاه Amplifier عمده می بایست میزان شفافیت و قدرت خروجی صدا دستگاه فراتر خواهد بود. اما همین را می بایست در حیث داشت که توان واقعی RMS می تواند در ولتاژهای متفاوت متغییر باشد. بیشتر تولیدکنندگان ماژول آمپلی فایر یا این که دستگاه های حساس این تقویت صوتی اقتدار حداکثری MAX را روی بسته بندی جنس درج می کنند که به عبارتی میزان اوج در نمودار سینوسی است. همین اقتدار در واقع میزان حداکثری توان دستگاه میباشد به این معنی که در پخش یک موسیقی می تواند به جهت یک سری ثانیه یا این که یک لحظه اوج بلندی صدا را اجرا نماید و در درازمدت این قابلیت و امکان فراهم نیست. توضیحات شما درباره امپدانس به جهت بنده خیلی اثرگذار بود و بسیار به کارگیری کردم ، زیرا در مراحل درست کردن یک سیستم صوتی بی آلایش هستم. همین اعدادی که میگم در حد نمونه هستن و هدفم فقط اینه که بدونید تو حالت های متعدد بایستی چکار کرد . در قدم دوم بعد از آن از جدا نمودن فریم می بایست کانکتورهای پاور را هم جدا کنید. به‌این خواسته می بایست رابط‌های آنتن و صدا را از مکان حساس خویش منفک کنید. در صورتی که ضبط ماشین کانکتور ندارد بایستی در همین تراز اقدام به برهنه نمودن سیم‌ها کنید.

ساختار آمپلی فایر

توصیه های تولید کننده را برای کارگزاشتن آمپلی فایر دنبال کنید و از ایمن بودن آن اطمینان حاصل کنید. آمپلی فایر که ایمن نباشد می تواند در اثر تصادف از فی مابین برود و در حین عبور از وسیله نقلیه به فردی زخم برساند. محل ورود برق آمپلی فایر بایستی به وضوح برچسب Power یا چیزی شبیه آن داشته باشد. اگر چه کارگزاری آمپلی فایر 4 کاناله در نخست کاری دشوار به لحاظ می رسد، ولی درصورتی که برای کارگزاری برنامه ریزی کنید، در واقع یک فرایند بی آلایش است. به دنبال این، آن‌ها شامل 4 بخش تقویت کننده صوتی مستقل هستند که همین ایام به طور معمول به نوع ای طراحی می شوند که در صورت تمایل می اقتدار از هر جفت نتورک به جهت برق اضافی به کارگیری کرد. پس در صورتی که به همین تیم ها و یا حتی به کنسرت های ترانه عشق و علاقه مند هستید، تا نقطه نهایی این مقاله اصلی ما ملازم باشید. اسباب و تجهیزات صوتی بسته به این‌که در کجا و برای چه مراسمی آیتم به کار گیری قرار می گیرند انتخاب می شوند. به همین خواسته قصد داریم ادامه، همین دعوا را در دو قسمت دنبال کنیم. محصولات عمده از سیستم های صوتی بیرداینامیک را در اینجا می توانید مشاهده کنید. در ایران هم محصولات بیرداینامیک علی الخصوص سیستم کنفرانس آن فراوان معروف است. چون کاربری آسانی دارااست و جهت تجهیز سالن های کنفرانس و جلسه در سازمان ها و شرکت های مدنی و خصوصی گزینه اطمینان و مطلوب است. در همین دستگاه بلندگو معمولا به خود آمپلی فایر ها متصل و صدای خارج شده اهمیت میزان مرغوب بودن عمده و بهتری می باشد. آمپلی فایرهای خانگی با میزان مرغوب بودن بهتری می باشند و صدای بیرون از آن قدرتمندتر از گونه آمپلی فایرهای ماشین می باشد. برای هر بلندگو یک نتورک اضطراری است، ولی در یک سیستم صوتی اتومبیل هم می قدرت از بیش از یک آمپر به کارگیری کرد.

آمپلی فایر من تعدادی نتورک می بایست داشته باشه؟

جهت تهیه آمپلی فایر ساب ووفر می توانید به بخش فروشگاه مراجعه نمایید. بار مطلوب جهت اتصال به خروجی مدار 8 اهم می باشد به این ترتیب می توانید اصلی سری و موازی کردن بلندگوها به همین امپدانس نیز برسید. اعتنا نمایید تا حصول اطمینان از صحت کارایی مدار به خروجی آمپلی فایر بلندگو متصل نکنید.