مقدمه: به دنیای مربیگری خوش آمدید!
من به عنوان مربی و مشاور بازاریابی ، به مربیان کمک می کنم تا مشتریان را به صورت آنلاین جذب کنند.

هشدار: اکثر مربیان قبل از شروع کار شکست می خورند.

یا آنها چنان غرق می شوند که تسلیم می شوند یا وقت لازم را برای درک جنبه های فنی نحوه شروع یک کار مربیگری نمی گیرند.

این یک محتوای انگیزشی نیست. شما در اینجا هیچ رنگین کمان و تکشاخ پیدا نمی کنید. این یک مقاله عملی طولانی در مورد چگونگی شروع یک کار مربیگری است. ”

بسیار ریز و درشت است و اگر ناسازگاری را درک نکنید ، شکست خواهید خورد.

[قسمت نهایی این مقاله برای منابع رایگان و توصیه های فنی را نادیده بگیرید]

من شما را می شناسم تو مثل من شما باید خیلی به این دنیا هدیه دهید

افراد زیادی در آنجا هستند که به اشتیاق ، مهربانی و تجربه مربیگری شما نیاز دارند.

شروع یک کار مربیگری کار ساده ای نیست. اکثر روزها ، احساس می کنید که “مشغول نوشیدن از شیلنگ آتش هستید.” یک منحنی یادگیری عظیم برای اجرای یک تجارت وجود دارد.

شما باید با خیلی کم وقت یاد بگیرید. لازم به ذکر نیست ، فشار درآمد کافی برای پرداخت صورتحساب شما است. و ، به نوعی وقت خود را برای گذراندن با خانواده و دوستان خود پیدا کنید.

نحوه شروع کار مربیگری زندگی.jpg
اولین توصیه مشاوره من

از آنجا خارج شوید اکنون مربیگری را شروع کنید! فرقی نمی کند مربی ، مربی ، مربی به صورت رایگان یا هزینه دریافت کنید. هر چه سریعتر پیشرفت کنید ، بیشتر یاد خواهید گرفت و رشد خواهید کرد.

مهارت های مربیگری خود را تیز کنید و زندگی رویاهای خود را آغاز کنید. به خود اجازه دهید که موفق شوید و شکست بخورید. سپس ، از موفقیت و شکست خود بیاموزید.

نحوه نگاه مربیان دیگر را دوباره امتحان کنید. آنها رقیب نیستند! آنها بهترین معلمان شما هستند. آنچه را که آنها انجام می دهند خوب و نه چندان خوب بیاموزید. سپس ، آن را بهتر انجام دهید.

مزایای شروع یک کسب و کار مربیگری

تقاضای بازار – تقاضا برای مربیان با کیفیت زیاد است. اما ، “ثروت در حال طاقت فرساست.”

هزینه های کم فناوری – شما می توانید یک کار مربیگری را با رایانه و نرم افزار اساسی شروع کنید. همانطور که به مشتری های مربیگری دسترسی پیدا می کنید ، به ابزار ، نرم افزار و فناوری بهتر ارتقا دهید.

موانع کم برای ورود – اگرچه من یک وب سایت مربیگری را پیشنهاد کردم ، اما واقعاً آن را ندارید. برخی مربیان فقط دارای پروفایل های رسانه های اجتماعی هستند و با مراجعه به شبکه خود برای مراجعین بالقوه ، شروع به پیدا کردن مشتری های مربیگری می کنند.

سرعت در بازار – اگر می توانید با حل یک چالش خاص ، به کسی مربی دهید ، پیدا کردن اولین مشتری مربی خود تنها چیزی است که شما را عقب می اندازد.

مربی‌کسب‌و‌کار

آزادی انتخاب – شما کاپیتان کشتی خود هستید. شما مشتری های مربیگری خود را انتخاب می کنید. بعلاوه ، چه زمانی ، کجا و چگونه آنها را مربی می کنید. می توانید بگویید نه! شما این آزادی را دارید که یک مشتری مربی ناخوشایند را اخراج کنید. این انتخاب شماست ، آنچه را که برای شما و مشتری تان مناسب است انجام دهید.

کار خود را دوست داشته باشید – دیگر در یک مکعب خجالتی نشسته نیستید و به صدای چراغ های بالا گوش می دهید. دیگر از کار شما متنفر نیست. وقتی کار مربیگری را شروع می کنید ، می توانید هر کاری را که دوست دارید انجام دهید!

مزایای شروع یک کسب و کار مربیگری

درآمد غیرقابل پیش بینی – بعضی اوقات با مشتری های مربیگری سرزنش می شوید … ناگهان هیچ چیز ناگهانی. زنگ داخلی شما خاموش می شود و شما فکر می کنید ، “آیا من انتخاب درستی کردم؟”

آره! یک نفس عمیق بکش. شما برای کاهش درآمد برنامه ریزی کرده اید ، درست است؟ می دونستی این اتفاق میفته به تلاش خود ادامه دهید ، دوباره به آن مربیان مراجعه کنید.

جداسازی – اگر مراقب نیستید می توانید احساس انزوا کنید. بسیاری از شما یک محیط کار شلوغ را رها کرده اید و اکنون در یک خانه خانگی کوچک هستید … تنها. برو بیرون. به یک کافی شاپ بروید. به یک فضای مشترک همکاری کنید. فعالیت های اجتماعی یا شبکه ای را پیدا کنید. خارج شدن از دفتر خود یک برد برد است. شما احساس انزوا را درمان خواهید کرد و ممکن است مشتری های مربیگری نیز پیدا کنید.

کار کردن با کسب و کار – وقتی مشتری های مربیگری زیادی دارید ، ادامه کار با تجارت و بازاریابی سخت تر خواهید بود. شما احساس استرس خواهید کرد ، در حالی که می دانید چگونه می توانید با همه چیز کنار بیایید.

سازماندهی شوید. از ابتدا سیستم ها ، پردازش ها ، قالب ها و اتوماسیون را ایجاد کنید. سخنان من را علامت گذاری کنید ، این باعث می شود زندگی شما بسیار راحت تر شود. نکته حرفه ای: E-Myth Revisited را بخوانید

بازاریابی و فروش – من با مربیان زیادی ملاقات کرده ام که نمی خواهند “بفروشند”. احساس “خواب آلودگی” می کند. متاسفم که به شما گفتم ، اما شما اکنون صاحب مشاغل هستید. شما باید برای ماندن در شغل درآمد کسب کنید. باید یاد بگیرید که فرایند فروش و بازاریابی خدمات خود را دوست داشته باشید. شما نمی توانید مربی شوید … اگر خدمات خود را نفروشید ، نمی توانید زندگی مردم را تغییر دهید.

یک استراتژی قابل اعتماد ، اما ساده برای دستیابی به مشتری ایجاد کنید. اگر این کار را نکنید ، شکست خواهید خورد. به یاد داشته باشید ، شما مسئول هستید. فقط سبک خود را پیدا کرده و بیاموزید که چگونه بدون اینکه بخوابید ، بخرید و به بازار بخرید.

اکنون ، برای شروع یک کار مربیگری به مراحل عملی می پردازیم.

مرحله 1 – مهارت های خود را تعیین کنید ، نه تجربه

یکی از اولین کارهایی که شما باید انجام دهید این است که مهارت های خود را درک کنید. و من درمورد “تجربه کاری” شما ، همانطور که در رزومه شما نوشته شده ، صحبت نمی کنم.

مهارت “توانایی انجام کار خوب ؛ تخصص” است. شما باید چهار مجموعه مهارت را شناسایی کنید:

مهارتهایی که باید خراب کنید