نحوه استفاده و خواندن کارتهای تاروت

به احتمال زیاد ، شما این صفحه را به یک دلیل خوب پیدا کرده اید: من فقط مجموعه Tarot را برداشتم ، شاید اولین باشد. شما مدتی را صرف ورق زدن و آشنایی کرده اید و آماده استفاده از آن هستید. این یک کار هیجان انگیز است – بینش در مورد گذشته ، حال و حتی عواملی که بر آینده شما تأثیر می گذارند را می توان در کارت ها یافت.

برای مشاهدی فال های  روزانه رو این لینک کلیک کنید.

ممکن است گیج شوید یا کمی گیج شوید. کارت های زیادی برای تسلط وجود دارد (ما در یک لحظه به آن خواهیم رسید) ، و اگر کتاب راهنمای ارائه شده به همراه گروه خود را خوانده باشید ، احتمالاً احساس می کنید کمی بیشتر به بصری نزدیک شده اید ، من شما را می شناسم.

اما با تاروت ، بهتر است ترس را با اطمینان رد و بدل کنید. وقتی اینجا تمام شد ، راحت تر جابجا می شوید ، قرار می دهید و کارت می خوانید.

به هر حال تاروت چیست؟

اول ، کمی تاریخ – تاروت به عنوان یک بازی با ورق در قرن 15 شروع شد. بنابراین ، گرچه ممکن است به نظر برسد که کارت خواندن یک کار قدیمی است ، اما استفاده تاروت از پیشگویی در قرن هجدهم ظاهر شد. از آنجا که تاروت به الگوهای کهن الگو (یا نمادهای جهانی) می پردازد ، معانی هر کارت و داستان هایی که با این معانی نقل می شوند ، فرهنگ دهانه ، قاره و زمان را روایت می کنند.

شما ممکن است Tarot را در جلو به عنوان راهی برای گفتن به آینده – حتی برای تغییر آن – مشاهده کرده باشید – اما کارت ها در واقع برای تفکر و تصمیم گیری های تفویضی بسیار مفید هستند. از این لحاظ ، تاروت فقط می تواند در تحقق سفر شما کمک کند.

چرا برخی کارت ها در کمک هزینه ها هستند ، در حالی که برخی دیگر این گونه نیستند؟

اگر کارت های خود را با دقت بررسی کنید ، متوجه خواهید شد که برخی از آنها نام متمایزی دارند و از صفر تا 21 (یا از یک تا 22 بسته به عرشه) شماره گذاری می شوند ، در حالی که دیگران به همان روشی که ممکن است در یک عرشه کاملا سنتی و آسی مشاهده کنید ، شماره گذاری شده به نظر می رسند. و پادشاهان و ملکه ها. کارت های بدون کمک هزینه اصلی را تشکیل می دهند. کسانی که طبقه بندی آنها متعلق به شمشیر ، چوب ، لیوان و پنج ضلعی است ، آرکانای کوچک را تشکیل می دهند. کارت استاندارد شامل 78 کارت است: 22 در بازی اصلی arcana و 56 کارت در کارت ثانویه.

در ارکان اصلی چیست؟

Arcana اصلی شامل کارتهایی است که مستقیماً نمونه های اولیه را نشان می دهد و مباحث و دروس اصلی را پیشنهاد می کند که محقق (مبحث خواندن) باید به آنها توجه کند.

چندین کارت در عرشه شما وجود دارد که نماد تغییر قریب الوقوع است. اگر کارتهایی از Great Arcana ظاهر شوند – فکر کنید مرگ ، یا زودیاک – پس این بدان معنی است که تغییرات قابل توجه ، قابل توجه و فرصتی برای یک درس تغییر زندگی است.

البته همه کارت هایی که بازی اصلی آرکانا را تشکیل می دهند برابر نیستند. بسته به گروه شما – و تعداد آنها به طور فزاینده ای نوآورانه و در حال رشد است – برخی از کارتها ممکن است تغییر کنند. حتماً روی عرشه خود بخوانید تا تمام خصوصیات منحصر به فرد آن را ثبت کنید.

در آتشفشان کوچک چیست؟

آرکانای کوچک نمایانگر شادی ها ، پیروزی ها ، امیدها ، ترس ها ، ناراحتی ها و چالش هایی است که هر روز با آن روبرو هستیم. کلمه “ثانویه” به معنای مهم نبودن این مسائل نیست. این فقط به معنای موقت بودن و کمتر تمدید بودن آن نسبت به کارتهایی است که در کارتهای اصلی Arcana مشاهده خواهید کرد. همچنین کار بر روی آن آسان تر است.

آرکانای کوچک به چهار لباس – چوب ، شمشیر ، لیوان و پنج قلو به طور سنتی تقسیم می شود – و هر کت و شلوار مربوط به جنبه ای از تجربه بشر است. عصا نشان دهنده عمل و انگیزه است. شمشیرها فرایندهای تفکر و تصمیم گیری را نشان می دهند. فنجان نشان دهنده احساسات و عواطف است. پنجم ها ، دنیای فیزیکی و همچنین امور تجاری و مالی را نشان می دهند.

بعضی از طبقات ممکن است این مسئله را گیج کند اما معانی آن ثابت مانده است.

آیا آماده مطالعه هستید؟

این جلسه تمرینی شدید به هدفی ساده منجر شد ، یعنی آماده شدن برای خواندن – یا به زودی ، شاید دیگران -. اگر شنیده اید که خواندن به تنهایی چیز بدی است ، بدانید که این یک افسانه است. در حقیقت ، استفاده از کارت ها برای به دست آوردن بینش یکی از سریع ترین راه ها برای شروع صداقت با خود است – تمام آنچه که لازم است یک مخلوط ساده است.

اسپردهای تاروت متنوعی وجود دارد که می توانید امتحان کنید. و اگرچه تهیه یک کارت سلتیک کراس ده کارته وسوسه انگیز است ، اما بهتر است با کمی ابتدایی شروع کنید ، اگرچه به همان اندازه قوی. گسترش سه کارت درخشان همه کاره است.

روش توزیع سه کارته:

در حالی که به سوال خود فکر می کنید ، شروع به بهم زدن گروه کنید. ممکن است بخواهید مجموعه مخلوط خود را به سه دسته بریزید و سپس قبل از بیرون آوردن کارتها ، مجدداً جمع شوید ، یا ممکن است این کار را نکنید – آنچه را که احساس می کنید درست انجام دهید. به همین ترتیب ، ممکن است بخواهید کارتها را به سمت پایین پهن کرده و قبل از چیدن آنها را به جای تقسیم عرشه ، به اطراف حرکت دهید. اینکه چطور تصادفی مرتب می شوید کاملاً به خود شما بستگی دارد – مهمترین جنبه تمرکز ثابت شما روی سوال است که می خواهید به آن پاسخ دهید.

سه کارت را از بالای عرشه بکشید و آنها را قرار دهید تا از چپ به راست خوانده شوند. این گسترش ممکن است ساده به نظر برسد ، اما بسیار متنوع است. می توانید از کارتها برای نشان دادن گذشته ، حال و آینده یا نشان دادن وضعیت ، کار و نتیجه استفاده کنید. اگر در حال خواندن رابطه هستید ، حتی می توانید کارت اول را به صورت دلخواه تنظیم کنید دوم شریک زندگی شما (یا شریک زندگی بالقوه) است و سوم رابطه شماست. فقط پارامترهای جستجو را در وسط مطالعه تغییر ندهید!

اگر هنوز معنی همه کارت ها را نمی دانید نگران نباشید – به هر حال 78 عدد از آنها وجود دارد. بخش عمده ای از خواندن تاروت ایجاد شهود خود شما است. بر کلمات کلیدی مرتبط با هر کارت مسلط شوید – از بروشور یا وب خود به عنوان مرجع استفاده کنید – و به یاد داشته باشید که تصاویر به یک دلیل وجود دارد و به احتمال زیاد آنها شما را به مجموعه خود جذب می کنند! از نزدیک به کارتها نگاه کنید و نحوه ارتباط آنها با یکدیگر را یادداشت کنید – به دنبال پیوندها باشید. آنها باید داستانی را تعریف کنند. از همه مهمتر ، نگران کمال نباشید. وقت ، تمرین و ذهنیت خوب در این سفر به شما کمک می کند.

اکنون ، روی «مکث جستجو» ضربه بزنید ، روی کارت خود را عوض کنید و پخش کارت سه گانه را بیرون بکشید. شما در راه خواندن تاروت به عنوان یک استاد واقعی هستید.

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر