موردی برای استفاده از سم زدایی ریمل

 

مژه های بزرگ و پررنگ را دوست دارید؟ یا ظاهر مژه ای طبیعی تر و در عین حال قابل توجه ترجیح می دهید؟ Mascara by Maybelline نیویورک از فناوری برس برتر و فرمول های ابتکاری برخوردار است که به شما امکان می دهد هر نوع مژه ای را که چشم خود را به آن می پسندید ایجاد کنید. از بین ریمل های ماندگار ، بلند کننده یا حجم دهنده ما ، فرهای مژه را فر کرده ، مشخص و تقویت کنید تا ظاهر مژه ها طبیعی و چشمگیر شود. ترکیب گسترده محصولات ریمل ما را با آرایش صورت Maybelline مورد علاقه خود ترکیب کنید تا ظاهر شما کامل شود.

https://www.bestreview.ir/%D8%A8%D9%87%D8%AA%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%DB%8C%D9%85%D9%84-%D8%AF%D9%88-%D8%B3%D8%B1

آیا ریمل برای مژه های شما مضر است؟

حکم کلی؟ ریمل لزوماً به موهای مژه شما آسیب نمی رساند – آسیب عمدتا در روند برداشتن آن است. زعفران هیوز ، آرایشگر و متخصص مژه می گوید: “اگر ریمل خود را به درستی بردارید ، استفاده از ریمل بد نیست هر روز.” “هنگام برداشتن ریمل خود ملایم باشید ، زیرا مالیدن و کشیدن روزانه می تواند مژه های شکننده ، خشک و ضعیفی را ایجاد کند.”

 

به گفته lash pro Dionne Phillips ، موسس D’Lashes ، بهترین گزینه این است که از پاک کننده یا محلول بر پایه روغن استفاده کنید. او به Bustle می گوید: “روغن کرچک همچنین می تواند مژه های طبیعی شما را در هنگام برداشتن ریمل م conditionثر کند.” بدون چیزی که حاوی روغن باشد ، به احتمال زیاد به چربی آرنج بیشتری برای پاک کردن آرایش خود نیاز دارید. او می گوید: “اگر ریمل را به درستی از بین نمی برید ، می توانید مژه های طبیعی خود را با مالیدن بیش از حد شدید آسیب دیده ، از بین ببرید یا بیرون بکشید.” “برای برداشتن قبل از خواب ، یا از سواب پنبه ، نوک Q یا دستمال مرطوب استفاده کنید.” برداشتن ریمل ضد آب BTW سخت تر است ، به همین دلیل هیوز توصیه می کند که آن را به طور کامل کنار بگذارید.

 

هیوز توضیح می دهد که برای برخی از جزئیات علمی ، بدانید که مژه های شما توسط غدد چربی کوچک (غده های میبومین) پوشانده شده اند که به تغذیه موها و محافظت از چشم ها کمک می کند. او می گوید: “هر روز که ریمل مژه می زنید ، اگر آن را به درستی از بین نبرید ، ممکن است ایجاد شود.” و هنگامی که محصول تجمع می یابد ، غدد میبومیا مسدود می شوند. هیوز می گوید: “این منجر به میبومیانیت ، عفونت های ویروسی یا عفونت می شود.” علائم عفونت می تواند شامل آبریزش یا خشکی چشم ، احساس سوزش در چشم ها ، تاری دید و حساسیت به نور باشد.

 

یک قانون اساسی برای حفظ سلامت مژه ها این است که مطمئن شوید از لوله قدیمی ریمل استفاده نمی کنید. هیوز و فیلیپس توصیه می کنند هر دو تا سه ماه یکبار محصول خود را عوض کنید تا از عفونت باکتریایی جلوگیری کنید (لوله شما ممکن است کاملا کثیف شود)

 

چگونه می توان از ریمل فاصله گرفت

وقتی به متخصصان در مورد سم زدایی ریمل خود گفتم ، هیچ کدام با مژه برخورد نکردم تا بدانم نتایج قابل توجهی دیدم. فیلیپس می گوید: “اگر از ریمل استراحت کنید ، تغییرات قابل توجهی در تراکم و استحکام مژه ها و همچنین رشد مو مشاهده خواهید کرد.” علاوه بر اینکه رشته های خود را از طریق زنگ آرایش پاک نمی کنید ، همچنین به مژه های خود زمان می دهید تا چرخه رشد طبیعی خود را بدون محصول بررسی کنند.

 

فیلیپس پیشنهاد می کند که یک ریمل پنج تا هفت روزه هر دو هفته استراحت کنید. او می گوید: “این باعث می شود مژه های طبیعی شما رشد کرده و سالم بمانند.” با وجودی که دیدم مژه هایم بدون انجام هیچ کاری در هنگام ریمل مژه بهبود یافته است ، فیلیپس می گوید استفاده از روغن نرم کننده (مانند کرچک) می تواند به تغذیه آنها کمک کند.

 

وقفه ریمل من بیشتر از زمان مورد نیاز ادامه یافت ، اما – به نقل از باب راس – از تصادف خوشحالم بسیار هیجان زده هستم. هر زمان که مژه های من از نظر ساییدگی بدتر می شوند ، می دانم زمان آن رسیده است که من و لوله ام مدتی از هم فاصله بگیریم

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر