اینجانب دامنه بک پیوند pbn دارم حال چی؟
شما بایستی به پسوندهای مختص دامنه مثل ( . ie ( یا این که ( . gs ( یا این که ( . io ( اعتنا فرمایید . دامنه های خاصی که نمی توانید مثل . ie نام نویسی نمایید , می بایست مدارک را مالامال فرمائید , بک لینک pbn و مخارج خاصی از نام نویسی نظیر . gs یا این که . io را هم ملاحظه کنید .

همینطور دقت داشته باشید که اهمیتی برای برنامه افزودنی ندارم . مردمان میگویند که دوست دارا هستند مثل TOM . com و . net به TLD ها بچسبند . گشوده نیز , اینجانب برای شما خبر دارم , برنامه های افزودنی تازه مثل . tv , . io , و غیره دارای ربط میباشند و وجود دارا‌هستند , آن ها همینطور PBN شمارا متنوع می نمایند .

بعداز دیدن پیوند ها بک لینک pbn و دیدن مواقعی که دوست دارم , به مسیر خویش برگردید . اینجانب آنان‌را با جریان Majestic Trust بررسی میکنم . این واقعاً یکی صرفا نشانگرهای اینجانب برای آزاد کردن سایتهایی است که ممکن است به مقدار کافی توانمند نباشد که بتواند برای اینجانب صفوف نماید . دوست دارم که جریان اعتماد اینجانب در دستکم 10 باشد .

این فقط معیارهایی است که نمی توانیم با هرزنامه تأثیر بگذاریم , بک لینک pbn همان طور که PA و DA میتوانند . زمانی این موردها را بررسی کردم , به WayBackMachine می‌روم و می‌بینم که در قبل برای چه وب سایت مستعمل شده‌است .

ما پیرو سایتهایی هستیم که بچه یا این که بلاگ نویسان تنبل ناکامی خورده باشند .

این تراز دوچندان اصلی است چون ما سایتهایی را که قبلاً برای تکنیک های ساخت لینک نظیر ما مصرف شده گردیده اند نمیخواهیم .

در انتها , در‌حالتی که کلیه نشانه ها به نام نویسی اشاره نمایند , اینجانب PA , DA و PR را بررسی میکنم .

گشوده نیز اینها آمار فراوان بک لینک pbn متعددی را برای اینجانب به دور انداختند . در حالتی که این وبسایت دارنده برند تجاری باشد یا این که دارنده ارتباط ها همگانی اینجانب باشد , چه بسا میتوانم تنها برای فروش آن به هر کس به معیارهای کهن تحت عنوان نماد توان هست , نام نویسی کنم .

اینجانب می‌گویم اختیارات دامنه و کاغذ ورقه آمارها را به دور می اندازند چون می‌توانند ذیل تأثیر قابل انعطاف افزارهای خودکار نظیر GSA باشند .

درصورتی که بخواهم پاره ای اسپم را مستقیماً بک لینک pbn در تارنما پول خودم پرتاب کنم , Moz به اینجانب می گوید که PA و DA بیشتری دارااست . با بررسی لینک گذشته ما میدانیم که پیوندها و نوشته لنگر هیچ علامتی از این دستور را نشان نمی دهند , و این یک ترازو حقیقی وواقعی از قدرت را ارائه میدهد .

اینجانب دامنه دارم , اکنون چی؟
عالی , به این ترتیب شما دامنه ها را دارید , و نمی دانید چه طور آن‌ها را تهیه فرمایید . به لحاظ میرسد , این تراز زیاد نادیده گرفته شده‌است .

اینجانب هنوز نتوانسته ام یک یادگرفتن با تیتر بک لینک pbn ( چه‌طور یک شبکه بلاگ محرمانه فعال‌سازی کنیم ( یا این که ( یک تارنما PBN به چه شکل به حیث می رسد؟ ( علاوه بر این در واقع داشتن دامنه و میزبانی مطلوب , این یک قدم دوچندان کلیدی است .

اینجانب در‌این پست به ردپای اشاره کردم . اینک , این ممکن است به حیث میرسد یک ردپای بزرگ , ولی در‌صورتی‌که تمام تارنما های اینجانب از وردپرس به کار گیری نمیکنند . اینجانب می‌دانم چه می پندارید , ( اینجانب خوانده ام خوبتر است که سیستم های گوناگون رئیس محتوای متعدد را متنوع فرمایید . (

در حالی که‌این صحت دارد , به‌این تصور کنید که تعدادی تارنما در واقع از وردپرس در وب به کارگیری می نمایند .

صرفا یک جستجوی سرعت بالا گوگل به ما می گوید که 74 , 652 , 825 وب سایت از وردپرس به کار گیری می نمایند , بک لینک pbn از یک موضع آماری که 18 . 9 % از وبسایت ها را تشکیل می دهند .

اینجانب مطمئن نیستم که دقیقاً داشتن حدود 10 – 100 تارنما با استعمال از وردپرس چه‌طور تحت عنوان یک جاپا به چشم می‌خورد . در‌صورتی‌که 100 سایتی داشتیم که از WordPress به کار گیری می کردند که 0 . 0000134 % سایتهای WordPress را تشکیل می اعطا کرد .

برای كمك به دست‌کم رساندن ردپای سایتهای اینجانب دارنده تم ها , پلاگین ها و صفحه های منحصربه‌فرد می‌باشند .

بعضا از پلاگین های شایان توجه که می بایست در لحاظ بگیرید :

خط مشی رازداری و تولیدکننده سرویس ها حالت بک لینک pbn
اشتراک اجتماعی
مسدود کردن نظرها
روزنگار
لیست می‌تواند ادامه یابد . شما می‌خواهید کلیه چیز به حد ارگانیک