زبان بازی دو کارتی انگلیسی یک روش شگفتانگیز و جالب برای آموزش ساختار کلمات انگلیسی ساده میباشد. قدرت هشیاری و توجه به جزییات در کودکتان را با این بازی گروهی جالب و شاد امتحان کنید. مثلا بعضی از بازی فکری های جدید روی توانایی گفتگوی گروهی تاکید دارند، بعضی استراتژِی و قدرت تحلیل ذهن کودک را افزایش می دهند، یک بازی فکری هیجان انگیز می تواند قدرت ریسک کودک را افزایش دهد؛ البته با خرید بازی فکری آموزشی هم می توانید با یک تیر دو نشان بزند و مطالبی مناسب سن کودک را به او آموزش دهید. میتوانید این بازی را روی کاغذ کوچکتر یا حتی A4 نیز انجام دهید، همچنین میتوانید از مفاهیم دیگری غیر از عدد مثل حروف الفبا یا اشکال هندسی و رنگها نیز استفاده کنید.

بازی فکری 8 سال به بالا
تمام سعی خود را کنید تا با یک خط، تمام نقطه ها را متصل کنید و یا اشکال های هندسی را در مکان درست خود قرار دهید و بدین ترتیب با حل انواع پازل ها خودتان را به چالش بکشید تا امتیاز کسب کنید و به مراحل بعدی صعود کنید. انتخاب و خرید بهترین بازی فکری برای کودکان 4 ساله فرصتی را فراهم میکند تا خودشان چیزی را کشف کنند، یا با کمی مربیگری از سوی والدین و بزرگترها مهارتهای منطقی تفکر را در آنها ایجاد شده و به کودک یاد میدهد به طور مداوم چگونه با مسائل مختلف دست و پنجه نرم کند. در این بازی باید کلمه ای که عکس به طور غیر مستقیم و کاملا بی ارتباط به معنا، به شما نشان میدهد را حدس بزنید. همچنین میتوانید مثل تصاویر بالا بر روی کاغذ خطوطی را به صورت منحنی یا زیگزاگ و یا طرحهای مختلف دیگر رسم کنید و از کودک خود بخواهید تا استیکرها را در امتداد خطوط قرار دهد.

سن مناسب برای اسباب بازی فکری دخترانه و پسرانه معمولا با عددی که روی آن نوشته شده است مشخص می شود، مثلا اسباب بازی فکری مناسب کودکان 5 ساله و یا بازی فکری برای کودکان 9 ساله. شما با کودکی رو به رو هستید که گفته شده ، بهترین ایام زندگی کودک و بهترین وقتی است که پدر و مادر می توانند با کودک خود وقت بگذرانند و از کنار هم بودن بازی فکری میوه ها لذت ببرند. باید دنبال لگوها بگردند و هر لگویی که پیدا میکنند با توجه به امتیازی که قبلا داشته یک جایزه دارند.مثلا جایزه یک بسته شکلات یا آبنبات و لگو بزرگتره هم یک جایزه خاص برایش تعیین کنید. کودکان یاد میگیرند که با فکر و استدلال کردن میتوانند به جواب صحیح دست پیدا کنند. او برای اولین بار یک ماد آخرالزمانی به نام DayZ را برای آرما ۲ خلق کرد که انقلابی در دنیای بازیهای ویدیویی ایجاد کرد.

بازی فکری خانگی
را که هم برای سرگرمی و هم تقویت ذهن مناسب هستند را در این سایت پیدا کنید. در یکی از پازلها باید لوله ها را تا رسیدن به زاویه مناسب بچرخانید و لوله ها را به همان رنگ وصل کنید تا راه را پیدا کنید. غرض از مزاحمت اینکه درخواست دارم لینک اولین مطلب کانال رو درصورت امکان قرار بدید تا بتونیم سریع تر به اولین مطلب برسیم. برای ساخت کلمات کافیه دست تون را روی ستون مد نظرتان قرار بدهید تا حرف آماده پرتاب به آن ستون پرتاب شده و کلمات 3 تا 5 حرفی معنادار تشکیل بشوند. به این صورت است که ، کارت های بازی به پشت در وسط بازیکنان قرار می گیرد . رمان «بتل رویال» کشور ژاپن را تحت یک حکومت فاشیستی به تصویر میکشد که در تلاش است تا تمامی جنبشها را در نطفه خفه کند و اجازه نفس کشیدن را به هیچکس ندهد.