شرکت آزمایشگاه دکتر اخوی در سال 1990 توسط نمایندگی محصولات پریم ادامه مطلب دکتر نصراله اخوی تأسیس شد. بنیانگذار این شرکت تولیدی ، به عنوان تنها متخصص بین المللی در زمینه آرایشی و دارویی در ایران و همچنین عضو انستیتوی متخصصان بین المللی فرانسه ، همکاری خود را با شرکتهای بزرگ آرایشی مانند L’Oreal ، Vichy ، Lancome و آزمایشگاههای دارویی بین المللی و داخلی. دکتر اخوی تجربیات نمایندگی محصولات پریم خود را در محصولات آزمایشگاهی که تحت نام های تجاری SEAGULL ، PRIME ، FRICE و PHARMED معرفی شده اند ، بیان کرد و این روند همچنان ادامه دارد.

یکی از بهترین مواد آرایشی در ایران محصولات نمایندگی محصولات پریم اولیه مراقبت از پوست است.

پوست به عنوان بزرگترین اندام بدن نقش مهمی در محافظت از فرد در برابر آسیب های محیطی مانند میکروبی ، قارچی ، ویروسی ، اشعه ماوراء بنفش خورشید ، رادیکال های آزاد و آلودگی WA دارد. از طرف دیگر ، پوست نمایندگی محصولات پریم از طریق غدد عرق سموم را از بدن خارج می کند. به همین دلیل ، این اندام حیاتی باید با استفاده از مواد آرایشی حرفه ای و استاندارد ، روزانه مورد مراقبت و شستشو قرار گیرد. نمایندگی محصولات پریم در حقیقت ، پوست سالم نشانه سلامت عمومی بدن است و مراقبت خوب از آن به شما در احساس رضایت و زیبایی کمک می کند.

 

برند برتر

آزمایشگاه دکتر اخوی به عنوان نمایندگی محصولات پریم یک واحد پیشرو و پیشرو در مواد آرایشی و با هدف تولید محصولات خاص برای مراقبت از پوست و با در نظر گرفتن نیاز جامعه پزشکی و اقشار مختلف جامعه عمومی ، نمایندگی محصولات پریم توسط دکتر اخوی در سال 1990 تأسیس شد.

 

برند برتر

 

معرفی شرکت برند اصلی

این شرکت لوازم آرایشی متنوعی را با عنوان ((Prime)) که به عنوان یکی از بزرگترین مارک های لوازم آرایشی در ایران شناخته می شود ، با کیفیت و استاندارد بالا طراحی و تولید می کند. با استفاده از تخصصی ترین نمایندگی محصولات پریم و با کیفیت ترین نوع ترکیباتی که از بهترین آزمایشگاه های دنیا در فرمولاسیون محصولات Prim تهیه شده است ، این محصول را توسط متخصصین پوست برای انواع پوست و از همه لحاظ توصیه می کند.

برای مراقبت از پوست خود ، حتما از لوازم آرایشی مناسب استفاده کنید. حتماً قبل از بیرون از منزل ، مخصوصاً در نور آفتاب ، از ضد آفتاب مناسب استفاده کنید. برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک روی پوست ، حتما از کرم ضد چروک نمایندگی محصولات پریم و مواد آرایشی برای چین و چروک های پوستی استفاده کنید. Prim Lab در این زمینه لوازم آرایشی عالی ارائه کرده است. محصولات اولیه با توجه به نیازهای ویژه هر نوع پوست در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند.