معرفی انواع لوله صنعتی

لوله های فولادیدر دو نوع درزدار و بدون درز و در انواع سیاه فولادی و گالوانیزه عرضه می ­شوند. این لوله ها به رنگ تیره یا سیاه رنگ هستند و از گرانول های شفاف پلی اتیلن ساخته می شوند . اصطلاح «NPS» در لوله ها به چه معناست؟ یکی از راه­هایی که برای حل این مشکلات پیشنهاد شده است استفاده از لوله های پلیمری است اما به کارگیری این لوله ها در عمل نشان داده که اگر چه جایگزینی فلز با پلاستیک مسئله خوردگی و پوسیدگی لوله را حل می ­کند با این حال مشکلات دیگری به همراه دارد که در این بخش به آن به طور مختصر پرداخته شده است.

برای انتخاب هر یک از پارامترهای ذکر شده از قبیل ضخامت، آلیاژ و سایز بایستی به کاربرد لوله آلومینیومی توجه کرد زیرا هر یک از آنها تاثیر متفاوتی بر رفتار لوله آلومینیومی دارند. نکته 1 : اتصال لوله های PVC بر حسب نوع لوله و اتصالات به روشهای مختلف انجام می شود که نوع اتصال چسبی متداولتر است . از اتصال این لوله ها به روش جوشکاری باید پرهیز نمود زیرا بر اثر حرارت ناشی از جوشکاری و سوختن روکش گالوانیزه (آلیاژ روی) دود غلیظ و سفیدی تولید می شود که محیط کار را آلوده می نماید و تنفس آن ایجاد مسمومیت کرده و موجب آسیب دیدن دستگاه تنفسی می شود.

از DN یا NPS برای بیان سایز لوله استفاده می شود. از دیگر مزایای این لوله ها می توانیم به رسوب گیری پایینشان به دلیل سطح داخلی صاف و صیقلی اشاره کنیم. اگر میخواهید با لوله مبلی، کاربرد و ویژگی این محصول آشنا شوید، میتوانید مطلب «لوله مبلی چیست؛ کاربرد و ویژگی آن» را در سایت بخوانید.

شما میتوانید با مراجعه به صفحه قیمت لوله اسپیرال، از روند تغییراتی قیمت این محصول آگاه شوید. به علت فشار بالای آب و همچنین گرمای زیاد ممکن است لوله فلزی دچار آسیبهایی هم چون خوردگی و زنگ زدگی شود. با توجه به ویژگی های این لوله ها از آن ها به منظور جابه جایی فاضلاب های خانگی، استفاده در شبکههای آبیاری تحت فشار، استفاده به عنوان پوشش و محافظ کابل های برق و نیرو، استفاده در صنایع مختلف و همچنین کاربردهای شهری استفاده می شود. همچنین اگر در مسیر لوله خم کاری وجود داشته باشد نوعLترجیح دارد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از جدول لوله بدون درز ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر