از جمله ویژگیهای لوله پی وی سی برق این کارخانه، بهرهمندی از فناوری خم سرد نشکن، قابلیت خاموشی خودکار در برابر بالا رفتن حرارت سیم، کاهش مصرف زانو و بهرهمندی از تاییدیه سازمان نظام مهندسی است. پلی وینیل کلراید یا PVC ( پی وی سی ) یکی از پلاستیکهای مورد استفاده در جهان است و مصرف جهانی آن هر ساله ۵ درصد افزایش مییابد. قابل ذکر است که قیمت این لولهها گرانتر از لولههای پی وی سی می باشد و به دلیل متریالی که در ساخت آن استفاده شده مورد استقبال بسیاری از پیمانکاران و برق کاران قرار گرفته است. به همین دلیل گرفتگی جریان سیال در آنها نیز در مقیاس وسیع رخ نمیدهد. لوله های پلیکا با گذشت سال ها به دلیل وزن کم، نصب آسان و نگهداری کم، بسیار تقاضا شده اند. در لولههای فلزی اهمیت این مسئله بسیار بالا است و متناسب با این محدودیت باید ملاحظات جدی در طراحی و اجرای خطوط در نظر گرفت.

لوله پلیکا مدل پلاستیک علاوه بر آن اینگونه لولهها دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر هرگونه خوردگی، سایش و فشارهای فیزیکی میباشند. از جمله ویژگیهای این لولهها آن است که نیازی به گرم کردن مقطع ندارد و به همین جهت باعث بالا رفتن سرعت اجرای کار میشود. این محصول در انواع مختلف به صورت شاخه ای و یا کلافی ، خط دار و دو جداره در بازار عرضه میشود که مبتنی بر نوع میزان مصرفی خود میتوانید از هر یک از انواع ان بهرهمند شوید. از این نوع لوله اغلب برای انتقال آب در شبکههای آبرسانی به صورت روکار مورد استفاده قرار میگیرد. از سه راه دریچه بازدید پلیکا برای تست آب بندی و همچنین برطرف کردن گرفتگی خط لوله پلیکا استفاده می https://abrahpipe.ir/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d9%84%d9%88%d9%84%d9%87-%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%d8%a7/ – http://لوله پلیکا تک ستاره گلپایگان – شود. از مهم ترین اتصالات لوله پلیکا می توان زانویی و چند راهی، اتصال سه راه دریچه بازدید، اتصال سیفون شتر گلویی را نام برد. ناگفته نماند که از این لوله برای سیستمهای کشاورزی، آبرسانی صنعتی در ابعاد و اندازههای بزرگ و تحت فشار به کار برده میشوند.

لوله پلیکا خیام تبریز
پیشنهاد میشود برای تهیه و خرید انواع لوله برق، لوله یو پی وی سی برق، انواع برندهای یو پی وی سی، خرید و لوله اتصالات یو پی وی سی و سایر متعلقات آن به مراکز مطمئن و معتبر مراجعه نمایید تا بتوانید از محصولات باکیفیت، با طول عمر ماندگار و قیمت مناسب برخوردار شوید. شرکت تک ستاره گلپایگان از دیگر شرکتهای معتبری است که تولید کننده انواع محصولات یو پی وی سی فشار قوی، لوله و اتصالات فاضلاب ساختمانی و شهری، لولههای ناودانی، لولههای پلی اتیلن، اتصالات و تجهیزات جانبی و محصولات مرتبط با آن است. لوله پلیکا گرانول : لوله گرانول از مواد بازیافتی پی وی سی تولید می شود و برای استفاده دز کانال کولر و یا جوی آب به کار می رود. لوله ها در جنس و آلیاژهای متفاوتی ساخته می شوند و هر کدام از آن ها برای کاربرد خاصی مورد استفاده قرار میگیرند ، لوله های فولادی ، لوله های بتنی ، لوله های چدنی ، لوله های پلیمری و پلاستیکی و …

از جمله ویژگی های محصولات این شرکت میتوان به عدم ایجاد پوسیدگی،عدم رسوب زائدات در لولههای پلیکا، عدم تغییر رنگ لوله و اتصالات و نصب و اجرای آسان آن اشاره کرد. قبل از شروع هر نوع پروژه لوله پلیکا برای اولین بار، این نکات اساسی را بررسی کنید.ابتدا باید تصمیم بگیرید که برای پروژه خود به کدام ضخامت لوله پلیکا احتیاج دارید. لوله یو پی وی سی فشار قوی همانطور که از نامش پیداست برای تحمل فشار قوی بالا، در دو مدل سه سر کوبل و دو سر کوبل در بازار عرضه میشود. از انواع تولیدات این شرکت میتوان به محصولاتی نظیر لوله و اتصالات فاضلاب، لوله و اتصالات کانالها و شبکهها آبرسانی، تولید انواع پروفیل پی وی سی، قرنیز پی وی سی و انواع لولههای خم سرد. گروه صنعتی ایلیاشیل با سالها تجربه به عنوان شناخته شدهترین مرکز فروش انواع لوله و اتصالات پی وی سی، گالوانیزه، پلیکا، پلی اتیلن و سایر محصولات مرتبط با آن آماده ارائه مشاوره جهت خرید و عرضه بهترین محصولات با توجه به نوعی نیاز مصرفی متقاضیان میباشد.