شماره تلفن مجازی چیست ؟

شماره تلفن مجازی یک شماره است که به یک خط تلفن خاص متکی نیست. در عوض ، می توان آن را به چندین تلفن مختلف وصل کرد یا بین آنها جابجا شد. پیش از این ، آنها به شماره دسترسی خوانده می شدند و در ابتدا توسط شرکت های بزرگ با مراکز تماس و تیم های بازاریابی استفاده می شدند. این اعداد قابلیت اتصال تماسهای ورودی به چندین شماره به طور همزمان و جایگزین کردن شماره های متصل به هر تلفن را داشتند.

همچنین بخوانید:
تمام راه های رایگان و بدون شماره تلفن Apple ID را بیاموزید
شماره تلفن مجازی یک شماره است که به یک خط تلفن خاص متکی نیست. در عوض ، می توان آن را به چندین تلفن مختلف وصل کرد یا بین آنها جابجا شد. پیش از این ، آنها به شماره دسترسی خوانده می شدند و در ابتدا توسط شرکت های بزرگ با مراکز تماس و تیم های بازاریابی استفاده می شدند. این اعداد قابلیت اتصال تماسهای ورودی به چندین شماره به طور همزمان و جایگزین کردن شماره های متصل به هر تلفن را داشتند. این قابلیت ها بود که به این شرکت ها کمک کرد تا در مدیریت ارتباط با مشتری به طور موثر و حرفه ای ارتباط برقرار کنند. شماره های مجازی امروز مانند همتایان قدیمی خود به تلفن خاصی اختصاص نمی یابد و این تنها شباهت بین آنها است. اعداد جدید بستگی به فضای ابر دارند ، که به شما امکان می دهد از تلفن خود تماس و پیام دریافت کنید. در اصل ، این تعداد برای صاحبان مشاغل کوچک بسیار عالی است. علاوه بر این ، اطمینان حاصل کنید که شماره مجازی مربوط به شرکتی نیست که خدمات تلفن همراه شما ارائه می دهد ، و مفهوم ساخت شماره مجازی برای ایرانسل یا حمرا آوال کاملاً بی معنی است.

برنامه های شماره مجازی برای مشاغل کوچک
یک شماره مجازی رایگان بسازید

همچنین بخوانید:
چگونه آدرس IP را در تلفن همراه خود پیدا کنیم؟
کارآفرینان انعطاف پذیری ارتباطات را بیشتر از همکاران خود در یک شرکت بزرگ ارزیابی می کنند. آنها همیشه در حال حرکت هستند. بنابراین آنها باید از هرجایی بتوانند کار کنند. به همین دلیل ساختن یک شماره مجازی برای مشاغل کوچک بسیار ارزشمند است. در گذشته برای اینکه بتوانید تماس های شغلی برقرار کنید ، مجبور بودید در دفتر خود باشید یا از شماره تلفن شخصی خود استفاده کنید فروش شماره مجازی و شماره تلفن شخصی خود را به مشتریان بدهید. هم اکنون می توانید در کنار ویژگی های حرفه ای یک سیستم شماره تلفن مجازی از شماره تلفن های همراه استفاده کنید.

داشتن یک شماره مجازی از آلمان یا کشورهای دیگر ، علاوه بر اینکه به شما امکان برقراری تماس یا ارسال و دریافت پیام می دهد ، شما را قادر می سازد تعادل بین کار و زندگی شخصی و حفظ اعتبار حرفه ای خود را ایجاد کنید. هر پیام یا تماس از تلفن شما و با استفاده از شماره تلفن مجاز شما در تلفن مشتری به عنوان خط مشاغل شما ظاهر می شود. شماره تلفن شخصی شما کاملاً محرمانه خواهد ماند. بنابراین وقتی می خواهید استراحت کنید ، تماسهای کاری شما را آزار نمی دهد.

انواع اعداد مجازی فروش شماره مجازی
برای ساختن یک شماره مجازی ، باید بدانید که بر اساس نوع کاربرد آنها ، انواع مختلفی از شماره های مجازی وجود دارد ، و اینکه هر نوع برای افراد خاصی مناسب است. در زیر می توانید با انواع اعداد مجازی آشنا شوید.

تجاری
برنامه ساخت شماره مجازی رایگان

به عنوان مثال ، یک شرکت در چین می تواند بدون پرداخت هزینه تلفن ثابت خارجی ، در لس آنجلس یا لندن شماره تلفن داشته باشد. تعداد مجازی یک کشور واحد در بین مراکز تماس بسیار بیشتر از تعداد موجود در چندین کشور است. زیرا آنها می توانند 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته خدمت کنند.

شخصی فروش شماره مجازی
سایر کاربران که تعداد زیادی از شماره های مجازی بین المللی استفاده می کنند ، مهاجر و مسافر هستند. زیرا با این سرویس دوستان و خانواده می توانند با آنها تماس بگیرند.

بازار یابی
یک شماره مجازی رایگان بسازید

برخی از شرکتها از اعداد مجازی برای حرکات مختلف بازاریابی یا کانالهای رسانه ای مختلف استفاده می کنند

مناسب برای خدمات مجازی فروش شماره مجازی
ارائه دهندگان خدمات مجازی تجاری مانند آدرس های مجازی ، گیرنده های مجازی و دفاتر مجازی از شماره های مجازی برای برقراری ارتباط با سایر خدمات مجازی استفاده می کنند. این به مشتریان امکان می دهد شماره تلفن و آدرس تقریباً در هر نقطه جهان داشته باشند. این را می توان مهمترین استفاده از اعداد مجازی دانست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>