ریلز اینستاگرام چیست و 10 نکته مهم استفاده از ریلز در اینستاگرام بیلاود مارکتینگ

نظیر تمام جداسازی و تحلیل های اینستاگرام، ردیابی کارایی ریلزها می تواند به شما یاری نماید از بردهای خویش درس ب

توسط FARDAALEFBA در 1 مهر 1401
نظیر تمام جداسازی و تحلیل های اینستاگرام، ردیابی کارایی ریلزها می تواند به شما یاری نماید از بردهای خویش درس بگیرید، فرصت ها را شناسایی کنید و کارایی خویش را در طول زمانه بهبود بخشید. جداسازی و تحلیل ریلز پیشرفته می‌تواند به شما یاری نماید بهترین روز هفته و بهترین دوران روز را برای پست کردن ریلز خویش به جهت حداکثر دسترسی و تعامل مشخص و معلوم کنید. پیش از این، شما صرفا می توانستید فرضیات کارایی خود را بر مبنا کامنت ها و لایک ها قرار دهید.
  • شما می توانید دو زبانه Reels و Stories را تماشا کنید که در قسمت بالای صفحه تان وجود دارد.
  • رِنا آوادا مالک برگه اینستاگرامی Healthy fitness meals از ریلز اینستاگرام برای به اشتراک گذاشتن دستورالعمل‌های غذایی خوشمزه، تندرست و کلیه پسند به کار گیری می‌کند.
  • ریلز اینستاگرام یک عدد از مهم‌ترین قابلیت‌های همین برنامه میباشد که طرفداران بسیار متعددی دارد.
  • می تواند اطلاعات بیشتری را به آنچه در صدا به اشتراک گذارده شده اضافه کند.
یکی از تازه ترین قابلیت‌هایی که در سال 2020 به بعضی از نسخه‌های اینستاگرام افزوده شد خصوصیت reels اینستاگرام بود که اکثری را متعجب کرد. ولی اگر نمی‌دانید چه موضوعاتی در پشت صحنۀ ریلز اینستاگرام میباشد و فعال کردن ریلز اینستاگرام به چه رخ در ادامۀ همین مطلب به همین موضوعات خواهیم پرداخت. اگر همین سوال باری شما پیش آمده هست که چرا ریلز برای من فعال نیست؟ باید گفت که اگر تمامی مراحل بالا را طی کردید و بخش ریلز اینستاگرام را بازدید نکردید، احتمالا هنوز ریلز برای شما فعال نشده است. چون reels اینستاگرام یک قابلیت تازه می باشد که بر روی نسخه‌های سابق همین قابل انعطاف افراز به طور اتوماتیک طولانی تر نمی‌شود. در ضمن قابلیت دارااست که کلیدی وجود به روز رسانی ورژن اپلیکیشن اینستاگرام خویش گشوده نیز نتوانید به قابلیت و امکان reels اینستاگرام دسترسی داشته باشید. همین قابلیت و امکان هنوز در روند آزمایشی خود است و روزگار می‌برد تا به تدریج به جهت همگی اکانت‌ها فعال شود. یکی از تفاوت‌های حیاتی این میباشد که ساخت کنندگان محتوا در هنگام تولید ریلز به ابزارهای ویرایشی، فایل‌های صوتی و فیلترهای متعددی به جهت ادیت کلیپ خود دسترسی دارا هستند در حالیکه در مورد ویدیوها اینطور نیست. همینطور ریلزها معمولاً کوتاه میباشند و قابلیت جلو و عقب رفتن در آن‌ها وجود ندارد. اکنون و در آخری گام، هنگامی کلیه امور را انجام دادید کافی است، بر روی کلید به اشتراک‌گذاری یا این که همان Share بزنید تا ریلز اینستاگرام بر حسب تنظیمات آیتم حیث شما مهم دیگران به اشتراک نهاده شود. به این ترتیب شما او‌لین ریلز خویش را ساختید، پست کردید و اکنون دیگران آن را می‌توانند ببینند. هم اکنون پس احتمالا پرسش کنید که ادیت ریلز چیست یا این که به چه صورت ریلزهایی می‌بینیم که ترکیبی از چندین ویدیو هستند.

فعال سازی ریلز اینستاگرام

ریلز تمرکز بیشتری بر ساخت محتوا دارد، در حالی که استوری اینستاگرام اکثر بر روی رویدادهای روزگار واقعی تمرکز می‌کند. به عنوان مثال ویدئوی ورزشی به جهت ریلز‌های اینستاگرام مناسب است، در حالی که ویدئویی که در هجرت تهیه و تنظیم شده هست به جهت استوری اینستاگرام مناسب است. اما گاهی زمان ها یک فیلم مسافرت ویرایش شده نیز می‌تواند به تیتر محتوا در ریلز نیز به اشتراک نهاده شود، در حالی که یک نسخه نپخته آن و فارغ از نیاز به ویرایش، به جهت استوری‌های اینستاگرام مطلوب است. عمومی به جای این که تک‌نفره جلوی دوربین بیایید و از خودتان فیلم بگیرید، ویدیوهایی در قالب سخن 2 نفر منتشر کنید. فرقی نمی کند که می‌خواهید تدریس بدهید، محصول‌تان را معرفی نمایید یا این که یک تخفیف شگفت‌انگیز ارائه کنید. اذن بدهید دوست‌تان جلوی شما بایستد و صحبت‌هایتان را به او بگویید و به سوالاتش پاسخ دهید. احتمال دارد باورش سخت باشد اما اکثری از مخاطبان شما ناشنوا یا کم شنوا هستند. اکثری دیگر ترجیح ارائه می کنند ویدئوها را در موقعیت بی صدا تماشا کنند و یا در مکانی میباشند که نمی‌توانند ویدئوها را حساس صدا تماشا کنند. همچنین اگر مالک کسب‌وکار هستید و مایلید به بخش دیجیتال مارکتینگ شرکت‌تان جانی دوباره ببخشید، به صفحه مشاوره دیجیتال مارکتینگو بهینه سازی سایت SEO وب سایت ما سر بزنید. آن گاه از ادیت ریلز اینستاگرام و انجام همپوشانی کلیپ‌ها بر یکدیگر، می‌توانید آیکونی که مشابه نوت ترانه هست و در بالای کاغذ ظاهر می‌گردد را بزنید تا به کلیپ خود، صدا، موسیقی، نریشن و غیره بیش تر کنید. اگر در هنگام درست نمودن ریلز اینستاگرام از چند ویدیو، نیاز داشتید تا کلیپ‌های پیشین را ببینید، آنها را ویرایش و یا این که حذف کنید، به اندازه میباشد طبق تصویر بر روی سوییچ «ادیت کلیپ» بزنید.

سوالات متداول اعضا درباره به کار گیری از ریلز اینستا گرام

برای پاک نمودن حافظه مخفی برنامه اینستاگرام وارد Settings شوید. حساس همین عمل کل برنامه های کارگزاشتن شده در گوشی خویش را میتوانید ببینید. از در میان برنامه ها برنامه اینستاگرام را پیدا نمایید و آن را گزینش کنید.

مقایسه استوری و ریلز اینستاگرام

از وب سایت igram.io به جهت دانلود سریع ریلز می‌توانید استعمال کنید. عمل کلیدی همین وبسایت نظیر snapinsta.app می باشد و فرق چندانی ندارد. به جهت دانلود مجانی Insta Finsta ریلز از همین سایت­ می‌توانید استعمال نمایید که عمل اصلی آن مضاعف آسان است و به راحتی می‌توانید علاوه ­بر ریلز، فیلم و عکس را هم دانلود کنید.

افزایش هم زمان ریچ + ایمپرشن + پروفایل ویزیت Reels اینستاگرام

پس از اتمام دانلود و کارگزاشتن وارد برنامه شوید و آن را فعال کنید. حیاتی استفاده از این برنامه به راحتی می‌توانید ویدئوهای ریلز را دانلود نمایید. در نهایت مورد Save را تعیین کنید تا ریلز اینستاگرامی مورد نظر شما ذخیره شود. در حالا حاضر، همه ویدئوهای کاهش از 15 دقیقه، قراره به فرمت ریلز باشن. حساس دقت به تغییرات جدیدی که اینستاگرام داده، این قسمت نیز احتمالا در پی همین تغییرات هست. یک نکته دیگه نیز است و اونم اینه که یک سری باگ‌های اینستاگرامی هست. آپلود نمودن ویدیو از دربین ویدیوهایی که قبلاً بر روی نگهدارنده تلفن همراه خود ضبط و ذخیره کرده‌اید. این قابلیت از نحوه گوشی فعال نمی باشد و قطعا بایستی اینستاگرام به پایانی نسخه آپدیت شده باشه. وارد مرورگر کیوی شوید و گزینۀ سه‌نقطه را از نصیب بالای مرورگر گزینش کنید. برای این‌کار کافی‌است روی نشانه استیکر ضربه بزنید و آیتم Captions را انتخاب کنید. ممکن است چندین ثانیه ارتفاع بکشد تا صدا به طور اتومات تبدیل به نوشته شود. بعد از تبدیل شدن نیز می‌توانید خویش یکبار زیرنویس را باز‌نگری کنید تا در صورت لزوم آن را اصلاح کنید. در این نوشته اصلی طرز دانلود ریلزهای اینستاگرام آشنا خواهید شد. شما می‌توانید از ویدئوهای دیگری که در اینستاگرام، تیک تاک و دیگر برنامه‌ها وجود دارند، ایده بگیرید. اما فراموش نکنید که ایده گرفتن اصلی نسخه برداری کردن تفاوت‌های اکثری دارد. همین ایده‌ها به شما یاری می نماید که بتوانید یک ریلز دیدنی و کلیدی محتوای عالی را ادیت کرده و مخاطبان خود را راضی نگه دارید. آسان‌ترین روش برای دستیابی به چنین ابعاد و نسبت تصویری، ضبط عمودی ویدیوها اساسی تلفن همراه هست که نیاز به ویرایش یا این که زوم ویدیو ها را نیز از در بین می‌برد. همان‌طور که می‌دانید اینستاگرام همواره در سعی است تا در به‌روزرسانی‌های خود کاربرانش را سورپرایز کرده و اهمیت رونمایی از قابلیت‌های نو خود در ساخت محتواهای جذاب‌تر به آن‌ها کمک کند. برای فعال سازی ریلز در تلفن همراه آیفون در آغاز واجب میباشد تا اینستاگرام خویش را به تازه ترین نسخه موجود آپدیت کرده و بعد از آن آن را گشوده کنید. در ادامه به شکل گام به قدم روند فعال سازی را خواهیم گفت. به غیر از پیدایش رسانی برنامه شما میتوانید موبایل خود را به جهت فعال نمودن ریلز اینستاگرام پیدایش کنید. یکی از دیگر از دلایلی که امکان های تازه اینستاگرام برای شما فعال نمی شود قدیمی بودن ورژن اندروید موبایل شما است. چنانچه آیتم Update در برنامه وب سایت گوگل پلی و اپ استور فعال نبود یعنی ورژن جدیدتر از برنامه اینستاگرام در دسترس نیست.

دانلود موسیقی ریلز اینستاگرام

این عمل شخصیت کسب و فعالیت شما را می سازد، اعتماد به دست می آورد و رابطه ها را تولید می کند. تفاوت دیگر همین است که چنانچه ریلز را حساس صدای خویش منتشر کنید، همین صدا به اسم شما ثبت می شود و و بقیه اعضا می‌توانند از آن به جهت تولید ریلزهای نو به کارگیری کنند. ما در راست چین به شما امداد می نماییم کسب و عمل آنلاین خودتان را اساسی قالب های وردپرس، افزونه های کاربردی و اسکریپت های فن ای سریع، بی آلایش و مناسب بسازید. برنامه نویسان راست چین سعی می نمایند شیوه اندازی وب تارنما به یک تجربه رشته ای از میزان مرغوب بودن و خدمات پشتیبانی تبدیل شود. مدرن ترین متدهای طراحی وب در قالب هزاران محصول آماده طراحی سایت نیز حال در دسترس شماست.

فعال شدن ریلز اینستا کلیدی ورود مجدد به حساب کاربری

اگر بخواهیم بی آلایش و ظریف در گزینه ریلز صحبت کنیم، بایستی بگوییم که رخ ارائه محتوا است. در پیشین شما می‌توانستید، عکس‌ها و ویدئوهای خود را در اینستاگرام پست به گزارش همین سایت کنید. بعد از مدتی صورت دیگری از ارائه محتوا به اسم استوری به این برنامه طولانی تر شد. اینستاگرام برنامه‌ای می باشد که میلیون‌ها کاربر در آن کار می‌کنند. با به کارگیری از انواع افکت‌هایی که در همین بخش وجود دارد، شما به ویدئوهای خود، زیبایی بیشتری خواهید داد. در این مرحله، یکی از از انواع افکت‌های روبروی خود را گزینش کرده و به کلیپ ویدیو بیش تر کنید. در همین قسمت، شما می‌توانید ویدئوهای متعدد دارای افکت‌های متنوعی بسازید. شما در منطقه کاری خود یک متخصص محسوب می‌شوید، پس دانش خود را از شیوه ویدئوهای ریلز اصلی مخاطبین به اشتراک بگذارید. مطمئن گردید آموزش‌های شما سرگرم‌کننده، معمولی و قابل اجرا هستند. بعد همان دیتاها را به روشی جدید و خلاقانه در ریلز اینستاگرام در اختیار مخاطبین قرار دهید. به عنوان نمونه برند آرایشی ColorPop ویدئوهای تیک تاک خویش را مجددا در ریلز اینستاگرام هم منتشر می‌کند. محتوای آموزشی یکی از دیگر از موضوعات دوستداشتنی به جهت ایجاد ریلز اینستاگرام است. شاید پاره ای تعجب آور به نظر برسد که بتوان صرفا در ۳۰ ثانیه محتوای آموزشی ساخت کرد. این حقیقت را بایستی بپذیریم که جهان ما به سمتی پیش میرود که تمامی چیز را هرچه خلاصه‌تر و سریع‌تر می‌خواهد و محتوای آموزشی نیز از همین قاعده مستثنی نیست. اکنون بر روی گزینهPrivacy کلیک کنید و در انتها به نصیب Reels رفته و گزینه Enable Remixing را غیرفعال کنید. آنگاه از این تراز اینستاگرام از شما می پرسد که آیا از انجام همین فعالیت مطمئن هستید؟ برای تایید آخری مورد Disable را تعیین کنید. درصورتیکه چنین آیکونی را در پروفایل فرد نیافتید، به این معناست که او هیچ ویدیو ریلزی ضبط نکرده و در ورقه اش به اشتراک نگذاشته است. برای دانلود اپلیکیشن reels، کافیست در گوگل پلی، اپ استور یا هر برنامه دانلود اپلیکیشن، reels instagram را سرچ نمایید و آن‌گاه اپلیکیشن گزینه لحاظ تان را دانلود و کارگزاشتن کنید. شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به خبرها فناوری، علم و اتومبیل است. درصورتیکه می خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید. اکنون آمار دارای ربط حیاتی ریل انتخاب شده نمایش دیتا می‌گردد که شامل مورد ها تحت خواهد بود. می‌تونین هنگام آپلود ریلز از آیتم share on profile feed به کارگیری کنین تا ریلز رو فالوئراتون هم ببینن. روابط غیردوستانه چین اهمیت کشورهایی مثل آمریکا و اتهام جاسوسی در همین برنامه سبب ساز کاهش استعمال تعداد متعددی از اعضا همین نتورک اشتراک کلیپ ویدیو شده است. ریلز اینستاگرام ویدیوهایی میباشند که می‌توانند تا ۶۰ ثانیه طول بکشند. شبیه TikTok، Reels گروه ای از ابزارهای ویرایش را ارائه می دهد که به اعضا اذن می دهد فیلم های ویدیویی دیدنی و درگیر کننده ایجاد کنند. ریلزها می توانند شامل چند کلیپ ویدیویی، فیلترها، کپشن ها، پس راستا های تعاملی، تگ ها و موارد دیگر باشند. از دیگر امکان های جدید اینستاگرام، امکان اتصال واتس اپ به اینستاگرام هست که می توانید نوشته ما در این مورد را بخوانید. به جهت همین کار کافیست، در گوگل کلمه inssist را سرچ کرده و روی Web Client for Instagram کلیک کنید. ادامه پروسه به جهت شما در نوشته به رخ سلسله مراتبی بیان شده است. صرف‌نظر از انتخابتان، حتماً زیرنویس‌ را به حلقه‌های خویش بیش تر کنید تا همگی بتوانند از آن‌ها لذت ببرند. دارای دسترسی به Reels Insights، می‌توانید گزینه‌های گوناگون را امتحان کنید و ملاحظه کنید آیا بعضا از آنان بهتر از بقیه عمل می‌کنند یا این که خیر. این ترازو به شما می گوید که چه تعداد از کاربران Reel شما را پسندیده اند. پس اگر می خواهید کسب و کارتان بخش اعظم چشم شود، کافی است ریلز جذابتان وایرال شود و در اکسپلور قرار گیرد. در پی رقابت‌ اینستاگرام اهمیت تیک­تاک، قابلیت و امکان ریلز اینستاگرام برای ایجاد ویدئوهای سرگرم‌کننده ساخت شده میباشد تا بتوانید کلیپ­‌های کوتاه 30 ثانیه­‌ای ایجاد نمایید و اهمیت دوستانتان به اشتراک بگذارید. جدیدا دوران ریلزهای اینستاگرام تا 90 ثانیه افزایش پیدا کرده است. با یادگیری سیر تا پیاز فعال نمودن ریلز اینستا در Android و IOS، می توانید به راحتی از همین قابلیت و امکان استعمال کنید. مخاطبان دوست دارا هستند ویدئوهای کوتاه و جذاب را اساسی اهنگ ریلز اینستاگرام نو ببینند و درگیر شوند. بهترین شیوه به جهت کارگزاری برنامه ریلز، استفاده از اکستنشن inssist می باشد. در صورتی که از ایده های جذاب و به روز به جهت ایجاد Instagram reels به کار گیری کنید، خیلی زود وارد اکسپلور شده و مشاهده پیجتان به طور چشمگیری ارتقا می یابد. با تکثیر ریلز خواهید دید تا چه مقدار بازدید بیشتری می‌گیرید و مخاطبان اکثر خواهد شد. درصورتیکه از تلفن همراه iOS به کارگیری میکنید روی آیکن برنامه اینستاگرام یک سری ثانیه نگه دارید. مهم این عمل آیکن برنامه های روی صفحه میلرزند و آرم – کنارشان ظواهر میشود. مورد Delete App و آنگاه Delete را گزینش نمایید تا برنامه پاک شود.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن