ردیاب شخصی – گروه فناوری افرا

توان باطری: باطری ردیاب های شخصی مانند ردیاب های آهنربایی متغیر است و با توجه به نیاز کاربر امکان انتخاب از بین مدل های شخصی وجود دارد. تقریباً برای هر نیاز یک دستگاه GPS وجود دارد. مدت زمان مورد نیاز برای موقعیت یابی در حالت خاموش به روشن این دستگاه کمتر از ۶۰ ثانیه، در حالت آماده به کار کمتر از ۳۰ ثانیه و در حالت روشن کمتر از ۳ ثانیه است. نوع موقعیت یابی این ردیاب حرفهای شخصی بر اساس GPS,LBS,WIFI است. میزان خطای موقعیت یابی در این محصول ۵ تا ۱۵ متر است که برای ردیابهای شخصی میزان خطای قابل قبولی است.

شما می توانید به راحتی از بهترین ردیاب های شخصی برای حفظ امنیت خود و اموال تان استفاده خرید ردیاب شخصی ارزان کنید. 2. Robot-operated Call: تماس های ناشناخته جزئیات شماره تلفن را نشان نمی دهد. اما کاربردهای ردیاب صرفا به مراقبت شخصی محدود نمی شود. با خرید ردیاب شخصی کوچک میتوان بلافاصله پس از وقوع هر اتفاقی آن را تشخیص و به پلیس گزارش داد. برای برخی از افراد، دستگاه GPS برای ردیابی وسایل شخصی آنها عالی است، بنابراین اگر نگران از دست دادن کیف پول یا یک کالای با ارزش بالا هستید، یک ردیاب GPS می تواند به شما کمک کند تا به سادگی آن را پیدا کنید.

اگر برای فرزند خود نیاز به ردیاب کودک دارید، می توانید ردیاب را در قسمتی از لباس وی قرار دهید و نگران موضوعات دیگر نباشید. اگر به دنبال ردیابی کاربردی و در عین حال ارزان قیمت هستید خرید این محصول را به شما پیشنهاد میکنیم. 2. ☑️ در صورتی که فرزند شما از مدرسه فرار کند یا اصلا به مدرسه نرود شما سریعا مطلع می شوید و می تونید او را پیدا کنید. آیا از اینکه فرزند شما در مسیر مدرسه راه خود را گم کند نگران هستید؟ پاسخ اینکه تمام گوشی هایی که در دست داریم مجهز به سیستم GPS می باشند.

نوع آنتن جی پی اس این دستگاه، داخلی و با گین بالا است که این سیستم باعث شده است که این محصول به هیچ عنوان با مشکل عدم آنتن دهی رو به رو نشود. این جی پی اس شخصی کوچک دارای امکاناتی از قبیل سنسور داخلی شتاب سنج، میکروفون داخلی، قابلیت ارتباط صوتی دو طرفه، تعریف محدوده مجاز، قابلیت محاسبه مسافت طی شده، قابلیت تشخیص تعویض سیم کارت و غیره است.

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر