وقتی به فکر خرید شلوار یا شلوار جین زنانه به صورت آنلاین هستید ، خرید بهترین شلوار زنانه اینجا کلیک کنید شناختن اندازه های مختلف به همان اندازه دانستن قوانین انتخاب بهترین اندازه برای بدنتان مهم است.

بهترین مارک شلوار زنانه

 

اینجاست که داشتن نمودار اندازه شلوار زنانه یا راهنمای اندازه شلوار جین زنانه می تواند خرید بهترین شلوار زنانه کمک زیادی به شما کند. در این مقاله راهنمای کاملی برای اندازه شلوار زنانه از شلوار جین گرفته تا پارچه آماده کرده ایم تا بتوانید با خیال راحت خرید اینترنتی شلوار را تجربه کنید.

چگونه می توان اندازه شلوار خود را شناخت؟
هنگام خرید شلوار جین ، پارچه ، پارچه کتانی یا هر نوع شلوار ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که اندازه خود را بدانید. بسیاری از ما بهترین مدل را فقط با امتحان اندازه های مختلف شلوار انتخاب می کنیم ، اما راه درست این است که خرید بهترین شلوار زنانه از قبل اندازه شلوار خود را بدانیم و از همان ابتدا به ویژه در خریدهای آنلاین بهترین اندازه را انتخاب کنیم.

نکته: هرگز به اندازه های نوشته شده در پشت شلوار اعتماد نکنید! اندازه 36 در یک شلوار ممکن است برابر با سایز 34 یا 38 در شلوار دیگر باشد. خرید بهترین شلوار زنانه بنابراین همیشه به راهنمای اندازه شلوار مراجعه کنید.

بهترین مارک شلوار مشکی زنانه

 

برای انتخاب سایز شلوار ، باید اندازه های خرید بهترین شلوار زنانه زیر را داشته باشید.

راهنمای اندازه شلوار جین زنانه

دور کمر
دور کمر باید کمی بالاتر از ناف و زیر خرید بهترین شلوار زنانه دنده ها اندازه گیری شود.

دور باسن
دور مفصل ران باید از وسیع ترین قسمت اندازه گیری شود.

ارتفاع Inseam
برای محاسبه قد داخلی شلوار ، باید فاصله خرید بهترین شلوار زنانه مفاصل پا (مچ پا) تا مچ پا را اندازه بگیرید.

قد شلوار بیرونی
برای محاسبه قد خارجی شلوار ، باید فاصله کمر تا مچ پا را اندازه بگیرید.

اهمیت اندازه گیری قد داخل شلوار (درز داخلی)
اندازه شلوار مردانه بیشتر از اندازه شلوار زنانه به قد داخلی خرید بهترین شلوار زنانه بستگی دارد ، با این حال دانستن اندازه داخل شلوار کمک بزرگی به خرید آنلاین می کند.

راهنمای خرید شلوار جین

 

برای بدست آوردن این اندازه کافی است که از خرید بهترین شلوار زنانه وسط دو پا تا مچ دست اندازه بگیرید. ساده ترین راه این است که یکی از شلوارهای مناسب خود را روی زمین صاف پهن کرده و سپس درز داخلی آن را خیلی ساده اندازه بگیرید.

نکته سبک: اگر می خواهید شلوار پارچه ای خرید بهترین شلوار زنانه یا هر شلوار دیگری با پاشنه بلند بپوشید ، این اندازه را حدود 1.5 تا 3 سانتی متر بلندتر در نظر بگیرید.
بنابراین این بار به جای اینکه در توضیحات هر محصول به کلماتی مانند کوتاه ، متوسط ​​یا بلند نگاه کنید ، به دنبال اندازه درز داخلی یا ارتفاع داخل شلوار در اندازه مورد نظر خود باشید! کلماتی مانند بلند یا کوتاه با توجه به قد مدل ها روی شلوار نوشته شده خرید بهترین شلوار زنانه و ممکن است برای قد شما متفاوت باشد.

بیشتر بخوانید: شلوار جین مناسب برای اشکال مختلف بدن

اندازه های خود را با نمودار اندازه شلوار زنانه مقایسه کنید
اگر مارک راهنمای اندازه خود را دارد ، از همان راهنما استفاده کنید. در غیر این صورت ، می توانید از راهنمای اندازه زیر به عنوان راهنمای استاندارد خرید بهترین شلوار زنانه استفاده کنید ، که برای اکثر مارک های شلوار مناسب است.

خرید اینترنتی شلوار جین راسته زنانه

 

این راهنمای اندازه از سایت blitzresults گرفته شده است.

شما می توانید با جستجوی نام همان مارک در کنار کلمه Size Size در اینترنت ، راهنمای اندازه هر مارک را پیدا کنید. همچنین ، اگر از Digistyle خرید می کنید ، می توانید راهنمای اندازه مارک های خاص را در داخل صفحه هر محصول در کنار خرید بهترین شلوار زنانه دکمه انتخاب اندازه مشاهده کنید.
انواع فاق شلوار زنانه
انواع شلوارها ، چه پارچه ای و چه شلوار جین ، می توانند لایه های مختلفی داشته باشند. به طور کلی شلوارها به سه دسته کلی تقسیم خرید بهترین شلوار زنانه می شوند: فاق بلند ، فاق متوسط ​​و فاق کوتاه.

انواع شلوار فاق

شلوار فاق بلند
خط کمر حدود 5 سانتی متر زیر ناف است.

شلوار فاق متوسط
دور کمر دقیقاً زیر ناف قرار دارد

شلوار فاق بلند
دور کمر بالای ناف است. اندازه فاق در شلوارهای بدون فاق متفاوت است.

در ادامه با ویژگی های انواع شلوار و کاربردهای خرید بهترین شلوار زنانه مختلف هر یک بیشتر آشنا خواهید شد.

بهترین مارک شلوار پارچه ای زنانه

 

نمودار اندازه شلوار زنانه

ویژگی های شلوار فاق زنانه
معمولاً در اطراف باسن ، کمر و کمی شکم شما ظاهر می شود.

وقتی با شلوار فاق کوتاه مخصوصاً شلوار جین فاق کوتاه خرید بهترین شلوار زنانه نشسته اید ، حتی ممکن است لباس زیر خود را نیز ببینید.

قیمت شلوار لی زنانه

چه شلوارهای فاق کوتاه برای زنان مناسب است؟
خانم هایی با پاهای بلند که می خواهند کمر خود را کمی بالاتر نشان دهند تا تناسب اندام خود را افزایش دهند.

خانمهایی با لگن صاف شلوار جین کوتاه فاق خرید بهترین شلوار زنانه کوتاه باسن را رسمی تر نشان می دهد.