در یک جلسه ی ویژه با متخصصان ما در کلینیک دندانپزشکی تخصصی در غرب تهران وکلینیک تخصصی دندانپزشکی در شمال تهران می توانید اطلاعات کافی و لازم را برای این منظور کسب کنید. ما سعی داریم با ارائه ی بهترین خدمات، زیباترین لبخند را بر روی لبهای شما به وجود آوریم. کلینیک دندانپزشکی تخصصی های ما افتخار دارند جزء بهترین کلینیک تخصصی ایمپلنت درغرب تهران و بهترین کلینیک تخصصی ایمپلنت درشمال تهران باشد. • آزمایش تراکم استخوان DXA در حال حاضر بهترین روش استاندارد در دسترس برای تشخیص پوکی استخوان است و همچنین یک برآوردگر دقیق از خطر شکستگی در نظر گرفته می شود.

تراکم استخوان چگونه انجام میشود
این استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران افزود: در حال حاضر اندازه تراکم استخوان در مچ دست و تمام قسمتهای بدن نیز انجام میشود. تمام آزمایشات تراکم استخوان به روش مشابهی عمل می کنند. جواهرات خود را در خانه بگذارید و تمام اشیاء فلزی را از جیب خود مانند کلیدها، گیرههای پول و یا سکه جدا کنید. دکتر متخصص جراحی ایمپلنت ابتدا ارزیابی های لازم را انجام می دهد با توجه به بررسی های انجام شده دکتر متخصص ایمپلنت به آسانی تصمیم می گیرد که کدام یک از انواع ایمپلنت می تواند گزینه ی مناسب باشد. معمولا زمانی که فرد تصمیم می گیرد که عمل کاشت دندان انجام دهد، به دلیل وجود انواع مختلف از ایمپلنت ها ممکن است دچار تردید باشید که کدام یک مناسب است. مهارت های متخصص مربوط نقش اصلی در این روش دارد.مرکز تخصصی ایمپلنت شمال تهران ومرکز تخصصی ایمپلنت غرب تهران همواره سعی کرده است از متخصصین با تجربه در این زمینه بهره مند شوند تا بتواند همواره نهایت رضایت شما عزیزان را کسب کند.

تراکم استخوان در کودکان
افراد بالای 60 سال نیز میتوانند از ورزشهای تحمل وزن به صورت منظم بهره مند شوند. برای اینکه بتوانید از ایمپلنت ۱ روزه بهره مند شوید باید تراکم و کیفیت استخوان مناسب باشد در غیر این صورت معایب ایمپلنت فوری تشدید می یابد و حتی ممکن است این فرایند با موفقیت نیز انجام نشود. بعد از جراحی می توانید به راحتی هر نوشیدنی را میل کنید ولی در مورد مواد غذایی که باید استفاده کنید حتما توصیه های پزشک مربوطه را در نظر بگیرید زیرا در غیر اینصورت ممکن است دندان بی حسی خود را از دست دهد. در غیر این صورت ممکن است سبب ایجاد عفونت های لثه ای گردد معمولا توصیه می شود از خمیر دندان های مخصوص برای ایمپلنت استفاده شود. لیست مختلفی از کلینیکهای ایمپلنت در تهران موجود است ولی برای بهره مندی از خدمات آن ها باید مطمئن شوید که آیا کلینیک تخصص ایمپلنت دارای تیم مجرب و متخصص است؟

همه ی متخصصان در مناطق مختلف تهران از جمله متخصص ایمپلنت منطقه ۱، متخصص ایمپلنت تجریش و متخصص ایمپلنت شمیران جزو اعضای فعال تیم دندانپزشکی در شمال تهران می باشد. البته تیم مجرب و متخصص در این زمینه همچنین توانایی آن را دارند که به طور قابل ملاحظه ای عوارض ایمپلنت را از بین ببرند. اگر زد اسکور به طور قابل توجهی بالاتر یا پایینتر از متوسط باشد نتیجه تست نشان دهنده وجود مشکل در بیمار است. قبل از انجام کاشت دندان معمولا یک جلسه ی مشاوره ای بین متخصص ایمپلنت و بیمار صورت می گیرد، در این جلسه می توانید اطلاعات کامل در مورد فرایند کاشت دندان کسب کنید. در گروه بیمار 23 کودک مبتلا به هیپوتیروئیدی مادرزادی یا اکتسابی که حداقل بمدت یکسال تحت درمان جایگزین با لوتیروکسین بوده و هر سه ماه یکبار بصورت سرپائی پیگیری می شدند، انتخاب شدند. بیس فسفوناتها معمولاً اولین انتخاب برای درمان پوکی استخوان تراکم استخوان bmd هستند.