خرید کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا و ضد حساسیت [سایت رسمی ژوت]

پوست صورت یک ناحیه حساس از بدن است و در صورتی که در معرض اشعه فرا بنفش نور خورشید قرار بگیرد، مستعد ابتلا به آسیب می باشد و رشد سرطان پوست ناشی از این اشعه ( فرابنفش ) را افزایش می دهد. وقتی نوبت به محافظت از پلک ها می رسد ، برای مثال عینک های آفتابی که به طور 100% اشعه ماورا بنفش ( UV ) را مسدود می کنند و دارای قسمت های کناری پهن تری هستند، معمولا برای مراقبت از شقیقه ها موثر هستند. سازمان غذا و دارو توضیح می دهد که برچسب ها باید برای مصرف کنندگان واضح تر باشند و اطلاعات مربوط به ترکیبات فعال آن را در قسمت جلو بسته قید کنند و کرم های ضد آفتاب را در دسته محصولات داروهای بدون نسخه قرار دهند.

او می گوید: افراد باید 365 روز سال را از کرم های ضد آفتاب استفاده کنند و استفاده از آن را فقط معطوف به روزهای آفتابی و گرم نکنند. همچنین پیشنهاد شده است که برچسب های محصولاتی که استفاده از آنها برای پیشگیری از سرطان پوست به اثبات نرسیده است، شامل اخطارهای مرتبط با سرطان پوست و پیر پوستی باشند. بنا به گزارش مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، برای هر 100۰۰۰ نفر ، ۲۲ مورد ملانوم پوستی جدید گزارش می شود که 2 مورد از این 22 موارد، منجر به مرگ شده است. کرم ضد آفتاب باید به طور کلی در حدود ۳۰ دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و حداقل هر دو ساعت یک بار در زمانی که بیرون از منزل هستید ، استفاده شود.

این اسپری ها، پوشش ثابت و قابل اعتمادی را ارائه نمی کنند و توصیه می شود که از انواع دیگر ضد آفتاب ها برای کسب نتایج بهتر استفاده کنید. برای خرید ضد آفتاب خوب ابتدا نیازهای پوستی خود را بشناسید تا محصول بیشترین سازگاری را با پوست شما داشته باشد. به همین دلیل با هر پوستی که دارید میتوانید از کرمهای ضد آفتاب استفاده کنید. در ترکیب این دسته از کرمها از دو ماده دی اکسید تیتانیوم و اکسید روی استفاده میشود. یک روش محافظتی این است که کرم ضد آفتاب را با لباس های محافظ نور خورشید ترکیب کنید تا دیگر نگران این نباشید که از کرم ضد آفتاب در مناطقی که پوست حساسی دارند مانند صورت، دست ها و پا باید به طور مکرر استفاده کنید.

از قرار گرفتن در معرض نور خورشید حتی به مدت کوتاه پرهیز کنید و استفاده از کرم های ضد آفتاب، بهترین ابزار برای محافظت از خود در برابر سرطان پوست می باشد. زیرا بر اثر تعریق، کرم ها و لوسیون ها به داخل چشم چکه می کنند و باعث سوزش و تحریک چشم می شوند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم ضد آفتاب لانسون شماره 3 دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر