خرید کتاب با تخفیف شگفت انگیز در هفته کتاب

دوچرخه سیار کتاب در هفته بیست و هشتم کتاب جمهوری اسلامی ایران از خرید کتاب خارجی کتابفروشی گوشه ای راه اندازی شد.
رونمایی از کتاب برای دوچرخه های سیار در کتابفروشی گوشه
محمد بیگلری ، مدیر كتابفروشی گوشه ، در مصاحبه ای با اشاره به آغاز فعالیت كتاب های دوچرخه سواری گفت: “چندی پیش ما جلسه ای با شورای منطقه داشتیم و پیشنهاد دادیم كه برای هفته كتاب فعالیت های تخفیف خرید کتاب جدی در منطقه شمیرانات داشته باشیم. کتاب ، با اجرای پروژه های مختلف. ”

وی افزود: “پیشنهادهای ما بسیار بود ، اما به دلایل مختلف بسیاری دانلود رایگان کتاب از آنها عملی نشدند و قول داده شد که بسیاری از این طرح های کتاب که می توانند در طول سال اجرا شوند ، به مرور زمان و تا آنجا که ممکن است به اجرا درآیند. “به زودی.”

بیگلری با اشاره به اجرای یکی از این پیشنهادها گفت: ما تصمیم گرفتیم یک دوچرخه سیار به نام نمایشگاه کتاب به صورت نمادین در منطقه تاجیریش داشته باشیم و کتاب های مختلفی را در آن قرار دهیم و در اطراف منطقه گردش کنیم.

وی در مورد این دوچرخه نیز توضیح داد: مجموعه ای از برخی از این دوچرخه ها به نام کافه سیار ساخته می شود و در اصل یک سه چرخه با جعبه ، چتر و سایر نیازهای قابل جابجایی است و قابل پدال زدن و گیگاپیپر جابجایی است و حمل آن آسان است . .

بیگلری گفت: “راحتی استفاده از این دوچرخه به ما این امکان را می داد تا از ایده خرید مستقیم کتاب از آمازون و کتابخانه سیار برای آن استفاده کنیم.” “ما تصمیم گرفتیم نمایشگاه کتاب سیار را در این روزهای قرنطینه و عروق کرونر که خانواده ها بیشتر در خانه هستند برگزار کنیم.” با تصویب شهرداری منطقه ، چند روز پیش فعالیت خود را آغاز کرد.

وی یادآور شد: این دوچرخه میز دارد که ما کتاب ها را روی آن چیده ایم و خوشبختانه مورد استقبال مردم قرار گرفته و جذاب بوده و توجه آنها را به خود جلب می کند.

تخفیف خرید کتاب
تخفیف خرید کتاب

بیگلری با بیان اینکه استفاده از دوچرخه برای هوای تازه نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، افزود: اجرای این طرح ادامه خواهد داشت و این دوچرخه در منطقه و حتی تهران از کوچه به کوچه دیگر پیاده روی خواهد کرد ، زیرا ما معتقدیم که تأمین کتاب موجود است.” قرار دادن و دیدن کتاب در محیط شهری ضروری است و از آنجا که دوچرخه جذابیت بصری خاص خود را دارد و یکی از توصیه های کاهش آلودگی هوا و هوای پاک برای شهر تهران است ، استفاده از ایران پیپر آن کاربردهای زیادی دارد.

وی همچنین درباره هزینه های این پروژه توضیح داد: البته علی رغم ظاهر ساده دانلود کتاب الکترونیکی، مقرون به صرفه و کمی گران نیست. از آنجا که نگهداری از این موتورسیکلت در شب دشوار است و باید در یک محیط بسته پارک شود ، و از طرف دیگر نیرویی که از آن استفاده می کند ، مناطقی در تهران باید شناسایی شوند که کتاب زبان اصلی بتوانند روی این موتور قرار بگیرند ، زیرا نباید مسدود شود. و باید شرایط اجرای آن در نظر گرفته شود.
م Instituteسسه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی جلسه آموزشی رایگان “روشهای نقد کتاب در علوم انسانی” را برگزار می کند.

مربی این جلسه کریم اسکندری است و زمان برگزاری آن پنجشنبه 29 آبان ماه ساعت 16:00 است.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurma