حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه اسباب و اثاث خانگی اهمیت پشتوانه وار

توسط FARDAALEFBA در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه اسباب و اثاث خانگی اهمیت پشتوانه واردات مستقیم، مولودی متاع Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی تیم مولودی محصول اساسی بیش از سه دهه عمل حرفه ای در راستا اثاثیه خانگی، به این معنی که از سال 1370 سرگرم به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی متاع در حوزه فروش اثاثیه خانگی دارای دقت به استانداردها و نیاز مشتریان اصلی بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، عمل خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

هم حالا مولودی مال مفتخر می باشد که مهم اعتنا به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اسباب و اثاث خانگی جمهوری اسلامی ایران باشد. در گفتگویی که اهمیت مادح مولودی مدیریت ارشد این مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این تیم یار آوردیم:

امید میباشد که مشتریان همیشگی و دیرین نیز اساسی حضور در باشگاه مشتریان وب سایت مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وبسایت اینترنتی اثاثیه خانگی مولودی جنس به جهت مشتریان دیرین به کارگیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت خرید کننده عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به وبسایت مولودی مال میتوانید از نشانی زیر به کارگیری نمایید:

آدرس سایت رسمی مجموعه مولودی مال: مولودی مال

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سالیان قبلی به عنوان یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این شرکت فعالیت خود در راستا لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ کلیدی واردات محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا حیاتی برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین شرکت از به عبارتی نخست بر این اصل بوده است که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید کردن یک محصول کلیدی میزان مرغوب بودن و راضی بودن بخش میباشد و نیکی هر کلایی اصلی هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی است وقتی که هدف شما هم ارائه محصولات اساسی میزان مرغوب بودن و هم بها مناسب و رقابتی میباشد عمل زیاد پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. البته همین تیم امیدوار میباشد که به کمک پروردگار و عملکرد همکاران همچنان که تا به امروز در تحقق همین اهمیت برنده بوده‌اند در آینده نیز جهت جلب رضایت مندی بخش اعظم مشتریانشان سعی ببیشتری صورت بدهند.

کالی ناب بی حریف در بها محصولات شیائومی در بازار

در ضمن مغازه کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی حیاتی ارزش رقابتی و دوچندان عالی به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در نظر گرفت.

برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی پیوند زیر کلیک نمایید:

آدرس وب سایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

لوگو کالی ناب
لوگو دکان کالی ناب

فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک وبسایت گزینه پسند برای بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته میباشد و از ابتدا سرمایه خویش را بر تهیه محصولات با میزان مرغوب بودن بنا گذارده است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا مهم خدماتی متعدد و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، حیاتی نگاهی اهمیت و هدف رضایت مشتریان خویش را از دربین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود گزینش کند؛ مطمئن‌تر، با کیفیت‌تر و حیاتی قیمت های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

در رابطه اصلی سایت خانگی لند کلیدی مدیریت فروش محترم این گروه قدرتمند و حساس کیفیت حرف کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع زیاد این وبسایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب و اثاث خانگی سوال پرسیدیم، البته پاسخ آقای هیمن عبداله پوری جالب و به اندازه بود:

در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و گامی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و حیاتی مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات اثاثیه خانگی و اسباب جانبی بر سر میز مصاحبه نشستیم و دارای متخصصین همین زمینه در جهت همکاری برای پشتیبانی و راهنمایی خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش گروه خانگی لند

مشاهده و تحلیل محصولات وب سایت خانگی لند پیشنهاد میشه، مخصوصا به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

آدرس وبسایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تهیه و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

پیشرومال یک تارنما جامع از اسباب خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از ذیل گروه سایتهایی می باشد که تمرکز مهم آنها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، همین فروشگاه در سال 1400 دارای فروش محصولات سایت آمازون در کشور ایران و اهمیت ارزش کمتر از همین وبسایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به صورت جدی، فعالیت خود را در راستا محصولات 'خانگی گجت و جانبی اساسی کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف همین گروه فروش محصولات کلیدی کیفیت و اساسی قیمت های مناسب و خدمات متفاوتی از دیگر سایت ها می باشد. گروه پیشرومال همت بر ارسال محصولات در سرعت بالا ترین روزگار و بالاترین سرویس ها را دارد.

مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین روزگار ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال کارایی شده همواره به روز باشد و میتوانید حساس خیال سهل وآسان تصویب پیشنهاد نمائید.

در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو مال را در گزیده این نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات وب سایت غالب آمازون در محصولات همین سایت اینترنتی می باشد.

حتما سری به این وب سایت بزنید، ممکن است شما نیز مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: پیشرومال

فروشگاه پیشرومال
لوگو مغازه پیشرومال

یک سایت بینظیر برای خرید لپ تاپ استوک، برند اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنج‌مین گزینه از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی اما لازم برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به تیتر سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به کار شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را برای مشتریان فراهم می‌آورد که ارزش ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته دیدنی در آیتم لپ تاپ استوک ارزش آن است. بودجه گزینه نیاز به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم میزان دارایی گزینه نیاز برای خرید کردن یک لپتاپ نو مهم مشخصاتی مشابه است.

اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متمایز می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی کلیدی همین گروه در رابطه باشید و محصولات همین فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید سوای نگرانی

مسئله اهمیت در خرید کردن لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی تصور مشتریان، بی تردید قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت استفاده مشخصی را برای کاربران در نظر گرفته اند که در صورتی که در زمان به کارگیری مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را بازگشت داده و یا هزینه را به حساب خریدار واریز می‌نمایند و یا این که دستگاهی سوای نقص‌ احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. دارای توجه به حجم بالای سفارشات، تلاش کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

برای خرید و یا این که بازدید مدل های محشر لپ تاپ استوک بدون شک به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و بها لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

در غایت در یک جدول میتونیم این چهار فروشگاه رو کلیدی نیز مقایسه کنیم:

در جدول تحت کارایی کردیم بهترین خصوصیت های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه سرویس ها 1+4 دکان معرفی شده

در صورتی که شما هم فروشگاه لطف میشناسید حتما معرفی کنید.

نکات اهمیت در خرید کردن اینترنتی

امکان خرید کردن و فروش امن از روش اینترنت، دلیلی با برای برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به همین مدل معاملات تردید دارند زیرا نگران‌اند که داده ها شخصیشان به وسیله هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اصلی کمک دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در درحال حاضر پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی اکثر خرید کردن و فروش اینترنتی یک استراتژی جدید ابتکار اختراع می‌شود. با وجودِ این، هنوز هم اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کار گیری از internet شک و تردید دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته کلیدی که در خرید اینترنتی می بایست به آن توجه کنید این هست که خرید خود را از یک تارنما اعتبار و خوش سابقه انجام دهید. قطعا نظرات کاربران در ارتباط حساس ارآیه فرآورده و راضی بودن مشتریان را در حیث بگیرید.

به همین نکته دقت نمایید که برای پیدا نمودن سایت های دارای در نتیجه های جستجو ممکن می باشد تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس تلاش کنید وبسایت هایی که میشناسید را انتخاب نمایید نیکی لزوما سایت هایی که در نتایج ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در اسم سایت مراقب اشتباه املایی یا دامنه ی آن (به عنوان مثال .net به جای .com .net) باشید و حتما از درستی و صحت آدرس وب سایت اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای دارای ssl معتبر خرید کردن کنید

هرگز اساسی به کار گیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده می باشد ، هیچ خرید آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی این مورد را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که با SSL رمزگذاری شده است آدرس اینترنتی آن مهم HTTPS آغاز می شود نه تنها مهم HTTP.

علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز نیز در نشانی توشه آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا این که نوار شرایط پایین قرار داراست که مقام قرارگیری آن ، بستگی به نوع مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حالا حتی در سایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. این استاندارد تا جایی حساس است که گوگل Chrome هر برگه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

از رمز دوم پویا استعمال کنید

رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی برای دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی دارای روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در سرزمین دوچندان گسترده شده و بخش اعظمی از کسانی که دیتاها پاره ای از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در موقعیت رمز اثبات شما برای خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طریق فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک برگه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا به عبارتی رمز پویا راهکاری برای رسیدن به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در درمقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای کلمه و واژه رمزی است که می‌تواند فقط به جهت یک توشه در تراکنش مورد استعمال قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ ادله شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزوبوم است. به این خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در دستور فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود حیاتی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استعمال از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های نیازمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، به کارگیری کنند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین کار هایی که در سال های آخر در باطن مرزوبوم آغاز شده، تصویب و جهت دهی فروشگاه های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به دکان های آنلاین دیتا می شود بهترین رویکرد به جهت تشخیص و شناسایی یک وب سایت دارای از وب تارنما های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند اساسی تصویب اسم اینترنتی در سامانه نشانه اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir خواهش تصویب اطلاعات و اختصاص علامت اعتماد را داشته باشند. همچنین همگی مغازه های گزینه تایید می بایست آرم اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به یار یک یا این که یک‌سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در عاقبت درصورتیکه می‌خواهید از امنیت یک وب وبسایت به طور کامل مطمئن گردید به اندازه میباشد به صفحه کسب و کارهای با آرم اعتماد الکترونیکی در این وب سایت مراجعه نمایید و حیاتی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت گزینه نظر اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد به کارگیری می کنند. پس در این در آغاز بایستی توجه داشته باشید که هیچوقت به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی به کارگیری می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی حیاتی به کارگیری از پروتکل های امن SSL رابطه شما را کلیدی خزانه آیتم حیث برقرار می کنند. به این ترتیب چنانچه به نوار آدرس وب وبسایت بانکی که از شیوه دکان به آن متصل شده اید توجه کنید، در ابتدای آن می بایست کلمه https را بازدید کنید. در صورتی که کاغذ خزانه آیتم حیث دارای عبارت http میباشد هیچ وقت دیتاها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در هنگام وارد کردن دیتاها کارتتان در ورقه بانک گزینه نظر، حتی درصورتیکه همگی شرایط دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از برگه کلید های مجازی (Virtual Keyboard) استفاده کنید تا ضریب امنیتی کار شما بالاتر باشد. همینطور تا حد قابلیت و امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی مثل مدرسه های و دانشگاه به جهت انجام خرید کردن اینترنتی به کار گیری نکنید.

از مرورگر به روز به کار گیری کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد نظیر اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا مرورگرهای سابق دیگر به کارگیری می‌کنند.

توجه نمایید که درصورتیکه به سالم دیتاها خویش کلیدی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق بر روی مرورگر خویش ببینید، از آخرین نسخه مرورگر گزینه علاقه‌تان به کارگیری کنید. زیرا در اورجینال مرورگرها خود حساس مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که دارای کشف آن ها نسخه‌ای جدید جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی نسخه مرورگرتان به جهت خرید کردن الکترونیکی استعمال کنید.

 

روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی تنها و فقط به وسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور اخذ رمز پویا از شیوه پیام کوتاه و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده به جهت ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی نیز اساسی هدف آنالیز و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در اکثر بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه خدمات الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر خزانه برای دریافت هدایت و سرویس ها دارای ارتباط اهمیت رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات دریافت کنند. همینطور در شکل پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند همین دارای را از روش روابط‌عمومی مدیریت شعب هر بانک پیگیری کنند. یا این که اصلی مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از شیوه یکی از بانک‌های مملکت دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از روش کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی اصلی طراحی و تولید درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های با بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد نمودن داده ها بانکی، اقدام به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

مجرمان سایبری اساسی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقادوباور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که عضو را وارد برگه جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن منتخب از پول محصول به عنوان پیش پرداخت یا این که همان بیعانه کرده و آن‌گاه جدا رابطه می‌کنند.

در پایان باز هم باید به این نکته اشاره کنیم که یک فروشگاه اعتبار را نمی توان فقط دارای اعتنا به رتبه آن در وب سایت هایی مانند الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن میباشد یک کاغذ فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت پر زرق و الکتریسیته اینترنتی حساس هزاران تماشا کننده و درجه جهانی بالا داشته باشد. اساسی رعایت این نکات معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در ده سال اخیر، اهمیت دقت به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید کردن اینترنتی تمایل زیادی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از شروع به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که مهم دقت به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از جهان گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواردی میباشد که می‌تواند به جهت اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما امداد کند و آگاهی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا برنده شود تا در نهایت خرید کردن اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم همین نوشته توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی بهتر یاری کننده و راهنما باشد.

با تشکر

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن