اگر کمدی باز هستید و معمولا سریال های طنز ایران به صورت جدی دنبال میکنید پس نباید جدید ترین ساخت هارا از دست بدهید هم اکنون رسانه هیوا مووی به شما جدید ترین عناوین در ساخت و یا پخش شده در ژانر کمدی شبکه نمایش خانگی را به شما معرفی خواهد کرد .

اولین و جدید ترین عنوان معرفی شده ” موچین ” می باشد که محبوب ترین اخبار را این روز ها حول محورش این سریال می باشد و عده بسیار زیادی منتظر انتشار قانونی آن هستند این مجموعه که احتمالا جایگزین سریال های رو به پایان نمایش خانگی می باشد جدید ترین سریال کمدی این رسانه می باشد که به هنرنمایی علی صادقی و مرجانه گلچین ساخته شده است و قرار است بزودی پخش شود.

این سریال که محصول سال 1398 می باشد به کارگردانی و تهیه کنندگی حسین تبریزی ساخته شده است که یکی از کمدی سازان برتر ایران می باشد و آثار محبوب زیادی را تاکنون روانه سینما کرد هاست که استقبال های خوبی از آن ها شده است و پیش بینی می شود از جدید ترین ساخته وی نیز استقبال بسیار گرمی به عمل آید.

اما سریالی که شاید نیاز به معرفی نداشته باشیم ” هیولا ” آحرین کمدی ساخته شده توسط مهران مدیری می باشد که محصول سال 1397 است و داستان بی نظیری را در قالب کمدی به نمایش گزاشته است و این سریال وی پیام های بسیاری را به مخاطب می دهد این مجموعه همچنین توانست در دوران پخش خود رکورد های بسیاری را جابه به جا کند و تبدیل به یکی از پر فروش ترین آثار نمایش خانگی نیز شد ، این سریال را نیز می توانید در هیوامووی دانلود کنید.

این سریال که پس از پخش حسابی در بین مردم محبوب واقع شد توانست مطابق انتظارات عمل کند و باز هم شاهد موفقیت آثار مهران مدیری حتی در نمایش خانگی بودیم پس اگر به دنبال ساخته ای کمدی جدید و پر محتوا می باشید این سریال را نباید از دست بدید چرا که میتواند حتی زندگی شما را تغیر دهد و روند اخلاقیات روجی و اجتماعی شما حتی تغیر دهد .

داستان سریال درباره شخصی با شرف با نام هوشنگ شرافت می باشد که از خانواده ای شریف به دنیا آمده است و به دنبال راه جدش سعی دارد شرافتمدانه نیز زندگی کند اما فشارهای مالی و مشکلاتی که در اجتماع دچار وی می شود او را وادار می کند که از خط قرمزهای خودش عبور کند و دست به کارهایی بزند که به هیچ وجه کسی از وی انتظار نداشت اما پول در آوردن در اولویت خودش قرار داد و کم کم به ادم بی شرفی تبدیل شد . این سریال را میتوانید به صورت رایگان از وبسایت هیوا مووی نیز دریافت نمایید.

منبع : https://hivamovie.com/