با حرف آخر از هر منبع آموزشی دیگر بی نیاز شوید

مسیر کنکور، مسیری پر پیچ و خم که برای رسیدن به انتهای مقصد باید زمانی حدود 9 ماه را صرف مطالعه کرد. اما از راه های میانبر می‌توان این این زمان را به نصف کاهش داد و حتی کمتر… پس اگر کنکوری هستید یا فردی از عزیزانتان قرار است در سال های پیش رو در کنکور شرکت کند با استفاده از خواندن این مقاله می‌توانید مسیر کنکور را به آسان ترین شکل ممکن طی کنید. اما سوالی که ممکن است ذهن شما را درگیر کند در مورد راه های میانبر است که منظور از راه میانبر چیست؟ امروز در یک گزارش خبری قرار است به صورت کامل به بررسی یکی از موسسات آموزشی بپردازیم که به کمک آن در 4 ماه می‌توانید به صورت کامل همراه با دوره های مرور انبوه و حل تست فراوان دروس خود را مطالعه کنید.

شاید شنیدن کلمه 4 ماه برای عده ای باور کردنی نباشد اما باید بدانید که این موسسه که امروز قرار است برای شما معرفی شود یک پروژه دیگر به نام پروژه 6040 نیز دارد که داوطلب فقط در 2 ماه می‌تواند آموزش کل کنکور را به صورت فشرده به اتمام برساند. اما دلیل آموزش کامل در این زمان کوتاه به سبک تدریس این موسسه بازمی‌گردد که حتی از مراکز بین المللی مانند دانشگاه های فرانسه و مالزی و همچنین یونسکو نیز مدارک معتبر دریافت کرده است. با استفاده از این گفته ها عده ای توانستند نام موسسه را حدس بزنند. موسسه مد نظر ما harfeakhar است که در سال های اخیر به محبوبیت انبوهی میان داوطلبان کنکور دست یافته است و در کنکور سال 98 نیز با 51 رتبه برتر به پر بازده ترین موسسه آموزشی در ایران تبدیل شد.

100 روز سرنوشت ساز را با 6040 حرف اخر تجربه کنید

در بخش قبل میان توضیحات به آموزش کل کنکور در 4 ماه و در دو ماه اشاره کردیم. با توجه به مدت زمان باقی مانده تا کنکور به معرفی برنامه 2 ماهه خواهیم پرداخت که آیا داوطلب واقعا در دو ماه می‌تواندکل کنکور را به اتمام برساند یا نه؟ قبل از پاسخ به این سوال باید با نحوه تدریس در این موسسه آشنا شوید. آموزش به دلیل اینکه بر پایه شهودی سازی است از طرفی آموزش دادن برای مدرس آسان تر می‌شود و در طرف دیگر یادگیری برای دانش آموز؛ دلیل اصلی اتمام برنامه در 2 ماه هم به دلیل این سبک آموزش است. زیرا داوطلب دیگر با مطالب گنگ که درکشان سخت است و مجبور به حفظ کردن می‌شود مواجه نخواهد شد و این بار به جای حفظ مطالب آن ها را درک خواهد کرد.

در ادامه می توانید زبان کنکور حرف اخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

برنامه دو ماهه حرف آخر یک برنامه جامع است و اصلا جمع بندی نیست و تفاوت آن با برنامه 4 ماهه فشرده بودن آن است. مدت زمان آموزش در این برنامه به نوبه خود منحصر به فرد است و تدریس کل دروس حدود 360 ساعت طول کشیده است. بعد از اتمام 2 ماه آموزش همراه با دوره های مرور و تست زنی داوطلب وارد پروژه مرور و محک خواهد شد که بیست آزمون جامع شبیه ساز کنکور در اختیار وی قرار خواهد گرفت و با سبک جدید در این موسسه داوطلب با هر آزمون یک بار کل دروس را مرور خواهد کرد و از طرفی قبل از حضور در جلسه کنکور حدود 20 بار فضای کنکور را برای خود شبیه سازی کرده و با آمادگی کامل در جلسه حضور پیدا خواهد کرد. برای آشنایی کامل تر و مشاهده تدریس های برنامه دو ماهه به صفحه پروژه 6040 حرف آخر مراجعه کنید.

یادگیری کل فیزیک فقط با 30 الگو

اما وارد قسمت اصلی یعنی تدریس در حرف آخر شویم که به چه شکل است!! این موضوع را با معرفی یکی از دروس این مجموعه ادامه خواهیم داد. درس فیزیک با تدریس استاد پیمان کامیار که یکی از دروس پرطرفدار در این مجموعه است. در درس فیزیک برای همه مطالب آموزش های شهودی به کار گرفته شده است و برخلاف تمامی منابع به جای نگاه کمی برای حل سوالات از نگاه کیفی استفاده شده است یعنی داوطلب اولین چیزی که یاد خواهد گرفت درک کردن و فهمیدن سوال و سپس حل کردن آن است. شاید بزرگترین اشتباه در آموزش فیزیک را بتوان به فرمول بازی نسبت داد که همگی احساس می‎‌کنند فیزیک یک درس فرمولی است و فردی که فرمول بلد باشد به راحتی می‌تواند تست ها را حل کند.

در ادامه می توانید علوم هفتم حرف اخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

اما در سال های اخیر شاهد بوده ایم که در تست های کنکور بیشتر از سوالات مفهومی استفاده می‌شود به خصوص در مبحث مدار که از تست های کمی و تاثیر تغیرات یکی از پارامتر ها برروی سایر اجزا استفاده می‌شود به همین دلیل در  تدریس این درس سعی بر آن بوده که فرمول ها به حداقل برسند به طوری که کل فیزیک را با این مجموعه در قالب کمتر از 30 الگو داوطلب آموزش خواهد دید. حال خودتان قضاوت کنید! فردی که برای هر سوال یک فرمول بلد باشد موفق تر است یا فردی که کل این درس را با کمتر از 30 الگو یاد بگیرد و کل سوالات را با همان 30 الگو حل کند؟ برای مشاهده کامل تدریس در فیزیک حرف آخر از طریق لینک مربوطه می‌توانید اقدام کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>