5 پولي سر ميل لنگ را تا وقتي سوراخهاي تنظيم زمان بندی بر روی چرخ زنجیر (چرخ تسمه) با سوراخهای روی سر سيلندر تنظیم شوند بچرخانيد. در تمامي مدلها سوراخهایي برای تنظيم زمان بندی در چرخ زنجیر (sprocket) 1 ميل لنگ و پولي سر ميل لنگ تعبیه شده اند. در این مقاله قصد داریم یکی از خصوصیات مهم استفاده از موتورهای براشلس (BLDC) را معرفی نماییم. در صورت لزوم، شلنگهاي حاوی مایع خنک کن را از براکت جدا كنيد ، تا دسترسي بهتری ایجاد شود. 7 با قفل شدن پولي سر ميل لنگ يك مته یا پیچ را در سوراخ زمان بندی چرخ زنجیر وارد کرده و آنرا در بلوک سیلندر قرار دهيد. سپس ميل لنگ مي تواند با بكار بردن يك سوكت مناسب و ميله بلند که به پیچ پولی سر میل لنگ متصل است چرخانده شود. هنگام تنظیم زمان بندی موتور در سر سیلندر و بلوک سیلندر برای جلوگیری از چرخش غیر ضروری میل لنگ و میل سوپاپ توسط پینهای خاصی آنها در وضعیت مناسب قفل می شوند.

توجه : سعي نكنيد موتور را هنگامي كه ميل لنگ / سوپاپ در موقعيتي قفل هستند بچرخانيد. در زمان تغییر شکل این اسید سالها در لاستیک می ماند و اگر با پوست تماس پیدا کند ممکن است منجر به قطع عضو شود. از تماس پوست با اسيد باطري و هر نوع سوخت مايع و روغن پرهيز كنيد مخصوصاً ضد يخ روغن هيدروليك ترمز و سوخت ديزل هيچگاه با دهان آنها را نكشيد اگر چنين مايعي خورده شد يا وارد چشم شد سريعاً با پزشك تماس بگيريد. تماس طولاني با روغن موتور استفاده شده مي تواند باعث سرطان پوست شود . 6 پولی در موقعیت خود با یک پیچ یا درل به قطر 8 میلیمتر محکم می شود اگرچه پین قفل شونده مخصوص پژو 10 میلیمتر است اما انتهای آن برای قفل شدن در بلوک سیلندر 8 میلیمتر قطر دارد. زیرا این خودرو بهدلیل وزن کم، اندازه کوچک و ارتفاع پایین از جمله انتخابهای شرکتکنندگان در مسابقات بوده است. 4 از زير جلوي خودرو ، دو بست نگهدارنده را آزاد کرده و محافظ پلاستيكي را از گلگیر جدا كنيد ، تا به پیچ پولي سر ميل لنگ دسترسي پیدا کنید. شیم تنظیم سوپاپ قطعه ای بادقت0.01 ± میلیمتر و توازی کمتر از 0.01 میلیمتر و سختی 1±60راکول سی می باشد که الزاما می بایست از فولاد مرغوب تولید شده باشد .

این سوراخها براي علامت گذاری ميل لنگ و میل سوپاپ ها بكار مي روند تا از امكان برخورد سوپاپها با پيستونها جلوگيري شود در هنگامي كه تسمه تایم و یا سرسیلندر مونتاژ می شوند. اکنون میل لنگ و میل سوپاپ قفل می باشند. در موتورهای گروه پژو405 مورد استفاده در محصولات ایران خودرو شامل پژو 405 و سمند عمل فیلرگیری توسط شیم صورت می گیرد . جهت تعویض سیمکارت، میتوانید به تمامی فروشگاههای رایتل و همچنین برخی نمایندگان فروش و خدمات که آدرس آنها در وب سایت رایتل مشخص شدهاست، مراجعه نمایید. جهت غیرفعال سازی این سرویس، كافیست مشترک تنظیمات مربوط به انتخاب «حالت شبكه» را قرار 4G Only یا 3G Only یا Only WCDMAدر دستگاه مورد استفاده خود، بر روی وضعیت دهد یا به صورت دستی شبكه رایتل را در دستگاه خود ثبت نماید. توجه كنيد كه ميل لنگ بايد هميشه در جهت عقربه ساعت بچرخد. ذرات آزبست هنگام تنفس و خورده شدن مي توانند موجب سرطان شوند اين ماده مي تواند در واشر لنت ترمز و كلاچ يافت شود هنگامي كه با اين قطعات كار مي كنيد بهتر است تصور كنيد كه آنها حتماً اين ماده را دارند. اين رشد به علت كاربردهاي زيادي است كه براي آنها در بخش غیرنظامی ميتوان تصور نمود.

همچنین به منظور صرفه جویی در مصرف آب واحد 1 برخی تجهیزات برج خنک کن تعمیر شده است که همین طرح برای واحد 2 نیز در نظر گرفته شده است. دقت كنيد شل كردن مهره هاي چرخ هنگامي كه خودرو ايستاده است صورت گیرد و همچنين هنگام سفت كردن نهايي آنها نیز خودرو بايد روي زمين باشد. ولتاژ اصلی نیز خطرناک است مطمئن شوید که قطعات و لوازم اصلی به صورت صحیحی به زمین متصلند نقاط اصلی سیستم نیز باید توسط یک مدار جریان شکن. وی خاطرنشان کرد: بنابراین این سازمان بازسازی 123 دستگاه اتوبوس گازسوز را در دستور کار قرار داد که امیدواریم با فعالیت مجدد این ناوگان سهم موثری در راستای کاهش آلودگی کلان شهر مشهد مقدس ایفا کنیم. این خودرو لکسوس LC500 بوده که اتفاقا Carwow درگ ریسی را میان موستانگ بولیت و این کوپه لوکس ژاپنی ترتیب داده تا مشخص شود کدام یک در میدان عمل سریعتر است. هرگز زير خودرو يي كه تنها با يك جك بالا نگه داشته شده است كار نكنيد.