شما ممکن است در این رده از کارت های اعتباری کاربران که نیاز به درخواست برای یک کارت جدید و حتی آن را می دانم…تا به حال.

در چه پول متخصص کلارک هوارد دوست دارد به اشاره به عنوان “تند-گرم” چندین کارت اعتباری صادر کنندگان شده اند ارسال اطلاعیه به cardholders به آنها اطلاع دهد که محدودیت های اعتباری خود را باید کاهش داد در میان ابهامات مالی از coronavirus بیماری همه گیر.

نه تنها این کار صدمه دیده خود را صرف قدرت آن را نیز می تواند تاثیر منفی نمره اعتباری خود را. و آن را باور یا نه, هیچ چیز وجود دارد شما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از خود اعتباری صادر کننده از این تغییر.

کلارک برخی از ویژه راهنمایی برای کسانی که تحت تاثیر این تغییرات: او می خواهد به شما برای به دست آوردن اعتبار بیشتر از یک کارت شرکت در حالی که آنها هنوز هم پذیرش مشتریان جدید است.

“اگر شما در یک موقعیت که در آن شما هنوز هم باید یک کار خوب و شما اعتبار خوب لطفا به تاخیر بیاندازد. پیش بروید و درخواست برای یک کارت.”

که باید درخواست برای یک کارت اعتباری جدید اگر حد خود را کاهش داده است?

کلارک می گوید: کسی که باید به دنبال یک کارت اعتباری جدید در طول بحران مالی COVID-19 کسی است که هنوز به کار احساس خوبی در مورد خود را در دراز مدت وضعیت شغلی و همچنین دارای یک امتیاز اعتبار خوب است.

“من می خواهم شما به جلو بروید و درخواست برای حداقل یک کارت اعتباری از یک صادر کننده تر از هر کسی شما رو. زیرا این کفش دیگر که رها کردن این است که شرکت های کارت اعتباری خود را از دست دادهاند تب برای طعم گرفتن مشتریان جدید در حال حاضر” کلارک می گوید.

برای مثال اگر شما یک کارت با کشف و امریکن اکسپرس, شما باید در نظر به دنبال یک کارت جدید از سرمایه یک یا تعقیب است.

کلارک معتقد است که وجود دارد محدود به پنجره اعمال می شود به طوری که او می خواهد به شما برای به دست گرفتن فرصت قبل از آن خاموش.

چرا هیچ اقدام ممکن است نمره اعتباری خود صدمه دیده

اگر حد اعتبار خود را کاهش داده شده است اما شما نیاز به صرف بیشتر قدرت شما ممکن است تعجب که چرا هر عمل مورد نیاز است در همه.

دلیل آن این است که چه مقدار اعتبار موجود شما در مقابل چه مقدار اعتبار شما با استفاده از حساب برای نزدیک به یک سوم از نمره های اعتباری خود را. برای مثال اگر شما یک $2,000 تعادل کارت خود را صادر قطره حد خود را از $10,000 به $5,000 شما می توانید انجام محاسبات ریاضی چگونه است که اثرات منفی خود را در استفاده از اعتبار. این یک پرش از 20% به 40% بدون یک تغییر در هزینه های خود را.

کلارک هشدار می دهد که می تواند خبر بدی برای هر دو نمره اعتباری خود را و شانس خود را برای کسب اعتبار در آینده:

تبلیغات

“اگر یک شرکت کارت اعتباری خاموش شما را کاهش داده یا از حد خود را به شدت ناگهان به اعتبار نمره مدل شما شبیه یک مقدار بدتر ریسک اعتباری است که هیچ کس نمی خواهد می خواهید به هر گونه کسب و کار با. و است که می تواند آبشار و خوراک خود” کلارک می گوید.

کدام نوع از کارت اعتباری شما باید دریافت کنید?

کلارک یکی از طرفداران بزرگ از پول نقد بازگشت پاداش کارت به دلیل توانایی برای به دست آوردن پول به عنوان شما صرف, به طوری که ممکن است خوب بخش از بازار به شروع به کاوش.

“مورد علاقه من پاداش کارت های هستند که در واقع شما پول پرداخت. من می خواهم پول نقد, زیرا هیچ کس نمی تواند به شما بگویم زمانی که شما می توانید یا نمی توانید صرف پول نقد خود را” کلارک می گوید.

کلارک اخطار می دهد که کارت پاداش تنها خوب اگر به شما پرداخت تعادل هر ماه. اگر شما حمل یک تعادل او نشان می دهد که شما نگاه کنید به جای آن در اتحادیه های اعتباری-صدور کارت اعتباری چرا که آنها ارائه می دهند نرخ بهره است که گاهی اوقات به عنوان کمی به عنوان نیمی از میانگین ملی است.

او نیز صادر کرده است مشاوره با توجه به کارت با 0 ٪ آوریل در خرید جدید برای استفاده در طول coronavirus بیماری همه گیر. که راه شما هنوز برخورد اولیه پرداخت سود اگر شما به خودتان پیدا کنید نیاز به استفاده از یک کارت اعتباری برای گرفتن مالی به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

به خاطر داشته باشید که کارت های که پاداش چیزهایی مثل باقی می ماند هتل هواپیمایی مایل و یا ناهار خوری و سرگرمی ممکن است یک برنامه به طور بالقوه فقیر مسیر به پاداش استفاده هر دو در طول و بیرون آمدن از همه گیر شرایط.

این سخت است به خصوص زمانی که شما در نظر بگیرید که بسیاری از کارت خوش آمدید دوره برای جمع آوری پاداش در سال اول از عضویت. این امر می تواند شرم به دریافت یک کارت جدید با یک سال اول هواپیمایی پاداش و پیدا کردن خود را دارند برای خیلی از اولین 12 ماه با توجه به نگرانی های بهداشتی ،

چرا شرکت های کارت اعتباری برای انجام این کار ؟

برای قرار دادن آن را به سادگی صادر کنندگان کارت در حال مضطرب در مورد وضعیت اقتصاد آمریکا به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

یکی از روش های کاهش و افزایش سطح در معرض خطر است که می آید با بی ثباتی مالی است که قرار گرفتن در معرض از بین بردن بدهی های مصرف کننده. که می توان با برش مقدار بودجه آنها اجازه می دهد مصرف کنندگان به قرض گرفتن و یا حتی قطع برخی از مشتریان از استقراض در همه.

CreditCards.com تحلیلگر تد Rossman می گوید که ما می توانیم نگاه به رکود بزرگ به عنوان یک شاخص برای آنچه که ممکن است اتفاق می افتد در ماه های پیش رو:

“اکثر مردم درک نمی کنند چقدر آزادی کارت اعتباری صادر کنندگان مجبور به کاهش محدودیت و یا حتی لغو کارت بدون هشدار. به دنبال بازگشت به رکود بزرگ به عنوان یک راهنمای اکتبر 2008 تغذیه ارشد مسئول وام نظرسنجی نشان می دهد که 20 درصد از شرکت های کارت قطع خطوط اعتباری برای مشتریان با نخست نمرات اعتباری و 60% کاهش می یابد خطوط بیپشتوانه cardholders. بانک ها یک بار دیگر بسیار عصبی در مورد وضعیت اقتصادی و بازار کار و آنها در حال عقب کشیدن خود را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض.”

Rossman می گوید خفته کارت های اعتباری نامزد نخست برای کاهش و لغو در طول این دوره است. او نشان می دهد ساخت یک خرید با کارت های موجود را به مطمئن شوید که آنها نشان می دهد به عنوان فعال.

او همچنین می گوید کارت هستند که خود را در نزدیکی زمان محدودیت اعتباری در معرض خطر هستند از لغو. بنابراین اگر شما می توانید پرداخت در هر توازن فوق العاده می تواند کمک به شما در محافظت از کارت شما در حال حاضر.

تبلیغات

بیشتر Clark.com از مطالب شما ممکن است مانند:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im